Χειροτερος - γραφικοτερος οπαδος!

Γιατί δεν ενοχλούν κανέναν άλλον ίσως?

legolas, φορας νικ legolas και μιλας για γραφικους;

:lol:

…και που ξερεις οτι δεν ειναι το πραγματικο μου ονομα ρε παικτη ?

γνωριζω τα παντα για σενα φιλε μου, οπως και τι μηχανη εχεις και ποια ειναι η αγαπημενη σου ταινια.

δεν κανει πλακα :expressionless:

ε τους μλκες κιολας,η βαλχαλα εχει κλεισει για αυτους,κριμα

χα χα, ωραια φιλε :smiley: τότε θα ξερεις οτι κανω παρεα με καποιον aragorn που μαζι με κατι νανους εχουμε βαλει σκοπο να καταστρεψουμε ενα γαμ…μενο δαχτυλιδι που αν πεσει σε λαθος χερια θα καταστραφει ο ματαιος τουτος κοσμος…

λολ :lol: , για αλλον σε περασα, γραψε λαθος.

“λαθος”…
:smiley:

μην το συνεχιζεις φιλε :lol::lol::lol:

για μενα δεν ειναι γραφικος κανενας απο αυτους που υπαρχουν στο πολ γιατι ολοι τους εχουν λογο για να ειναι κολλημενοι…
επισης δεν καταλαβαινω γιατι ντε και καλα καποιος που γουσταρει να ακουει και να βλεπει μουσικους να σρενταρουνε κ να τα γαμανε ολα χανουν την ουσια και δεν ξερουν τι εστι πραγματικη μουσικη… δηλαδη οσοι ακουνε prog metal και γενικα τεχνικες μπαντες ειναι γραφικοι??? :-k
γιατι να πω γραφικο εναν τυπο που υμνει τη δεκαετια που γεννησε το μεταλ??
γιατι να πω γραφικο εναν τυπο που αγαπαει τη μεγαλυτερη μεταλ μπαντα στο πλανητη γη και αναφερομαι στους IRON MAIDEN… :):slight_smile:
γενικα οπως εγραψα και πριν δεν θεωρω κανεναν απο αυτους γραφικο εκτος απο τους πανκηδες…
για μενα γραφικοι ειναι αυτοι που ενδυματολογικα εχουν κολλησει στα 80’s και γενικως αυτοι που ντυνονται με σκοπο να διαφερουν κ να κανουν εντυπωση η και για να προκαλεσουν!!! ναι μεν μπορει να το γουσταρουνε αλλα εμενα μου προκαλει γελιο!!!
τελος γραφικοι ειναι οι μπλακοντεθαδες που ακουνε κατι πραγματα ακατανοητα και προσπαθουν να σε πεισουν οτι ακουνε μουσικη!!!

αυτα απο μενα!!!:slight_smile:

Στο πρώτο κάνεις μεγάλο λάθος έτσι όπως το εκφράζεις.
Δηλαδή αν αυτό που αρέσει σε κάποιον διαφέρει σημαίνει πως δε θα το βάλει?

Και στο δεύτερο μπολντ προσβάλλεις ολόκληρα είδη μουσικής, και όχι τους απαδούς τους, οπότε ξεφεύγεις αρκετά.

Για να είσαι οπαδός, πρέπει νά’χεις αυτό το τζαζ…και αυτή είναι η χάρη σου, η μαγκιά σου, που δεν απαξιώνεις για να το παίξεις ανώτερος και τάχα μου, αλλά ακολουθείς και στηρίζεις μέχρι τρέλας αυτό που αγαπάς…οπότε όλοι:):!:

γραφικος8)

κλασσικο παραδειγμα κολλημενου “ο,τι ακουω εγω ειναι καλο, τα σκατα τα χουν οι αλλοι”

στο πρωτο ειπα οτι μπορει αυτοι που τα φορανε να το γουσταρουνε αλλα εμενα μου προκαλει γελιο και στο 2 δεν ειπα για ολη τη μπλακ και ντεθ αλλα για κατι δυσνοητα πραγματα… προσωπικα ακουω και μπλακ και ντεθ…

να διαβαζεις καλυτερα!!:p:p

Πολλά απ’ αυτά που ακούω ίσως είναι δυσνόητα για σένα.
Αλλά το γραφικό σημείο της υπόθεσης δεν βλέπω…:-k

εγω παλι δεν βλεπω τιποτα γραφικο σε αυτα του πολ!!!