Ποια μεγάλη Ευρωπαϊκή ομάδα μισείτε περισσότερο/δεν παραδέχεστε και γιατί?

Όλοι έχετε τις αντιπάθειές σας προς κάποια ομάδα. Η δική μου είναι η Γιουβέντους. Κατι η ιστορία με το Χέιζελ (που στέρησε τα ευρωπαϊκά ματς μόνο σε Αγγλικές ομάδες), κάτι οι ιστορίες με τα αναβλικά και κάτι τα στημένα με το Μότζι, την έχει κατατάξει στην πιο αχώνευτη ομάδα για μένα. Συν τις άλλοις είναι κ loser, ένα τίτλο με τελικό στα πέναλτυ και ενα μαύρο τίτλο στο Χέιζελ.

μισησα τη Liverpool μετα τον τελικο της κωνσταντινουπολης με την αγαπη μου την μιλαναρα…8) 8) 8)

Ω ναι, liverpool άνετα!

Την ΑΕΚ…

Στο τοπικ “Ποια μεγάλη Ευρωπαϊκή ομάδα μισείτε περισσότερο/δεν παραδέχεστε και γιατί?”
ο Κρισπ εδωσε μια καλη απαντηση…:stuck_out_tongue: Σε παω.8)

Μα βεβαια! Αν δεν ηταν το παρακρατος του Κοκκαλη ολα αυτα τα χρονια, η ΑΕΚ τωρα θα διεκδικουσε Τσαμπιονς Λιγκ…

Ενταξει μην τα παραλεμε, απλα θα ειχε κατακτησει τουλαχιστον ενα ΟΥΕΦΑ…:stuck_out_tongue:

Μακάμπι Τελ Αβίβ…ειδικά όσο ήτανε ο Γκέρσον και είχανε Σάρας(τον οποίο γενικά βαριέμε).Τα ίδια και ια τη Ταουγκρές…

Πυρεμιδα θα μας τρελανεις ολους εδω μεσα. Δεν σου αρεσουν οι Maiden, δεν σου αρεσει η Scarlet, τωρα δεν σου αρεσουν και οι ομαδες που παιζουν επιθετικο μπασκετ? Πες μου οτι δεν σου αρεσε και η Λιθουανια του 2003 με Σαρας, Ματσε, αυτο μονο πες μου, τελος…

barcelona.ειμαι ρεαλ.τι να κανω

Να αυτοπυρποληθεις…

Εντιτ: 5000 Posts…

Μου αρέσουν οι ομάδες που παίζουν επιθετικό μπάσκετ,ο Γκέρσον και ο Σάρας δεν μου αρέσουν…όχι ότι είναι κακοί σε αυτό που κάνουν,αλλά δεν τους πάω ως φυσιογνωμίες.

Τώρα για τη Ταού,εντάξει,αυτό είναι ότι τύχει ομάδα,όχι επιθετικό μπάσκετ.

Επι Ιβανοβιτς δεν ηταν οτι τυχει ομαδα! Ουτε επι Περασοβιτς, περσι ηταν τρενο μεχρι που ανελαβε ο Μαλκοβιτς…

δεν ρωτησα:p

Ε,για φέτος μιλάω.Τα παλιότερα δεν τα πρόλαβα:-s

το αποτέλεσμα του poll το ξέρουμε,οι περισσότεροι είναι γαύροι δώθε α…:roll:

To “τι” στο “τι να κανω” ειναι ερωτηματικη αντωνυμια. Αρα ρωτησες, απλα ξεχασες να βαλεις το “?”…

Μαντσεστερ, μετα την κωλοφαρδια του 99.
Πως μπορει καποιος να μισει τον Αγιαξ?

πως μπορεί να κάποιος να μισεί ομάδα που’χει παίξει ο Σμάιχελ?

ναι αλλα ηταν καλη δικαιολογια το οτι δεν ειχε ερωτηματικο.ετσι κι αλλιως ομως ηταν ρητορικη ερωτηση που δεν χρηζει απαντησης