Ποια μεγάλη Ευρωπαϊκή ομάδα μισείτε περισσότερο/δεν παραδέχεστε και γιατί?

Εγω εκρινα οτι χρηζει…

απ’οτι κατλαβαινω εισαι πικραμενος οπαδος της μπαρτσα.λογικο ειναι.και γω στη θεση σου το ιδιο πικραμενος θα ημουν.περυσι χωρις να παιξουμε καθολου καλο ποδοσφαιρο πηραμε το πρωταθλημα.αυτα ειναι:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βουλωμενο γραμμα διαβαζεις…

Ο Σμαϊχελ μονος του δεν μπορει ν’αλλαξει την κατασταση. Η Μαντσεστερ πρεπει να διαλυθει.

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

Glory, glory Manchester United ρε απιστοι!:smiley:

Πλακα πλακα κι εγω αντιπαθουσα παλια ManU και ειδικα μετα τον τελικο του '99. Αλλα με τα χρονια με περασε…

Καλορίζικο το λάπτοπ!!! Τώρα πρόσεξα ότι γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες :stuck_out_tongue:

Ον τόπικ: Γιουβέντους. Να καταστραφεί. Να σαπίσει στη Δ΄Εθνική Ιταλίας. Να μην ξανακούσω τη φράση “η μεγάλη κυρία” και να μη δείξει ποτέ κανείς αυτή την $# #$#@$ @%#@ φάση με τον Κόντε και τον Ελευθερόπουλο…:frowning:

:roll: για τις παλιές αγάπες μη μιλάς…

Πλακα μου κανεις! Εδω και 2 'βδομαδες μονο…:stuck_out_tongue:
Θενκς!

panathinaikos … ωπ σορη λαθος θρεντ … μιλαει για μεγαλη ομαδα :smiley: … χμ :-s … Milan χαλαρα:D

γαμάτη ψηφοφορία!!! :smiley:
barcelona ασυζητητί!!!δήθεν ομάδα του λαού,δήθεν υπεράνω δαιφημίσεων και πρώτη στο marketing!!!
Ουτώς η άλλως μια είναι η Βασίλισσα!!!και μην πεί κανείς η μπασκετική αεκ!!! :smiley: :smiley:

:lol: Περασμενα μεγαλεια my friend!

H πιο αχονευτη ομαδα ειναι η Ρεαλ.Μου θυμιζει παντα τον μπασταρδοβαζελο

Πόσο μα πόσο σας έχουμε πονέσει ρε γαυράκια… :smiley: :smiley:
Όπου και να πάτε έμας θυμάστε…

Εσας ποιους?
Τεταρη Ρεαλ Κυριακη Εργοτελης Τεταρτη Μαντσεστερ Κυριακη Αρης?

τούτο.
τα άλλα για άλλους.
4ε.

ΠΑΟ + Ρεαλ ε? Καθολου περιεργο…

οκ…!!!εσύ δηλαδή όποτε παίζουμε Ευρώπη μας υποστηρίζεις και Ελλάδα σου είναι αδιάφορο…
ρεεε μην παραμυθιάζεστε μόνοι σας!είστε οι μόνοι που βγήτατε στους δρόμους για πρόκριση ξένης ομάδας!!
Θυμάσε??όταν παίζαμε με κάποιον AJAX την πρόκριση στον τελικό…
όλος ο Πειραιάς γέμισε με “Ολλανδούς” χαχαχαχα

Οταν παιζει ο Παναθηναικος ευρωπη:

α) ή θα τον παιζω
β) ή θα βλεπω Λιακοπουλο
γ) ή θα κανω οτιδηποτε αλλο

Πραγματικα οταν ημουν 15 χρονων υποστηριζα ξενες ομαδες.Ευτυχως το μυαλο μου επηξε γρηγορα.
Ελπιζω και το δικο σου :wink:

α) τόσο πολύ σε φτιάχνει η Πανάθα??? :smiley: :smiley: :smiley:
β) ΘΕΟΣ
γ) …

οσο για το αν τώρα υποστηρίζεις ξένες ομάδες…συ είπες “H πιο αχονευτη ομαδα ειναι η Ρεαλ.Μου θυμιζει παντα τον μπασταρδοβαζελο” Today 03:35 και ούχι στα 15 σου…για να ξέρουμε ποιανού το μυαλό έπηξε ποιό γρήγορα :wink: :wink: