Ποια μεγάλη Ευρωπαϊκή ομάδα μισείτε περισσότερο/δεν παραδέχεστε και γιατί?

Σορυ ε.Δλδ εσυ καταλαβες οτι υποστηριζω ξενη ομαδα οταν παιζει ο Παναθηναικος απο αυτο που εγραψα?:?

Από τα συφραζόμενα σου,βγαίνει,μισείς τη Ρεάλ εξαιτίας μας,άρα προφανώς συμπαθείς όσες ομάδες δεν έχουμε τέτοιες σχέςεις,όπως με αυτούς…
τέσπα,έχουμε ξεφύγει αρκετά απ’ το topic,οπότε καλύτερα νομίζω να το σταματήσουμε κάπου εδώ…
άλλα να είσαι λίγο πιο σεμνός στους χαρακτηρισμούς σου μπασταρδο-βαζελο,αφού δεν είσαι πια 15 και έχει πήξει το μυαλό σου…
φιλικά πάντα!!!

juventous αφενός λόγω χέηζελ αφετέρου πολύ κακό για το τίποτε

ούτε εγώ την συμπαθώ την λίβερπουλ κυρίως λόγω των φιλάθλων της αλλά αυτό ειναι το αγγλικό ποδόσφαιρο για αυτό θεωρείται και από τα καλύτερα του κόσμου

[QUOTE=led_zeppelin;248676]Μαντσεστερ, μετα την κωλοφαρδια του 99.
Πως μπορει καποιος να μισει τον Αγιαξ?[/QUOTE]

το ποιός θα προκόψει σ αυτή την ζωή φαίνεται απο μικρός :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μanchester για την απιστευτη κωλοφαρδία της…

Αντιπαθω την Juventus , γιατι ειναι κατεστημενο στην Ιταλια και ευνοειται απο την διαιτησια. :thumbdown:

Αλλα και να μην ηταν παλι θα την αντιπαθουσα, ετσι… :stuck_out_tongue:

την Barcelona τωρα τελευταια. παλιοτερα την Real. γενικα με τις ισπανικες δεν τα παω τοσο καλα.

Τη σιχαινομαι και εγω συνεχως την σπρωχνει η διαιτησια.

Αστο δεν το σωζεις, σου εφυγε αυθορμητα!!!:lol:

Απο τις αλλες δεν γουσταρω Milan, Barcelona (γιατι ετσι ειναι αχωνευτη) και παροτι ειμαι Real δεν την πολυγουσταρα οταν εδιωξε Makelele και πηρε Μπεκαμ και γενικα τοτε τα ειχα παρει πολυ με την Ρεαλ, ευτυχως μετα ηρθε ο καπελο.
Απο αλλες ομαδες δεν γουσταρω την Chelsea γιατι μου τη σπαει η μπαλα που παιζει τα κωλολεφτα του Αμπραμοβιτς, ο Μουρινιο μου την εσπαγε και επισης το οτι ξαψνικα απεκτησε οπαδους…
Δεν ειναι μεγαλη ομαδα σαν τις αλλες με καμια δυμαμη.

Το θέμα με τα λεφτά σε μια ομάδα είναι που πάνε. Καλά κανει η Τσέλσι κ τα σκάει, καλά κανει κ η Ιντερ, αλλά εκει πήγαινε ο Μοράτι με το σταυρό στο χέρι κάθε χρόνο, λόγω Μότζι που είχε κλεισει το πρωτάθλημα από το καλοκαιρι σε κάποιο καφέ του Τορινο… Χαίρομαι που αρκετοί δεν χωνεύουν τη βρωμογιουβέντους…
Μεγάλη Κυρία σου λένε μετά… Μεγάλη τσατσά θα έλεγα… :wink:

Ρεάλ αχωνευτη νο2… χούντα κι αυτή τότε…

Από τις επιλογές του πολλ ψήφισα Ρεαλ, γιατί ήταν τα τσιράκια του Φράνκο, πάτησαν επί πτωμάτων για να γίνουν ομάδα, κλέβοντας παίχτες που προοριζόταν για την Μπαρτσα, ενώ και τώρα έχουν τον σύνδεσμο Orgullo Vikingo, μέσα στους εθνικιστές που τα βάζουν με τους βάσκους που διεκδικούν το αυτονόητο, την ελευθερία τους…

Επίσης μισώ απίστευτα Λάτσιο (η ομάδα της οποίας παίκτης χαιρετούσε φασιστικά και οι οπαδοί της τρελένονταν από τη χαρά τους, η ομάδα που όταν πήγα στη Ρώμη έβλεπα στους τοίχους γραμμένο το όνομα της και από κάτω σβάστικες, δεν χρειάζεται να συνεχίσω…). Θα έβαζα και ΑΠΟΕΛ, αλλά εδώ δεν μιλάμε για καφενεία…

Και επειδή είμαι σίγουρος ότι τώρα θα πεταχτούν κάποιοι και θα μου την πούνε, δεν λέω ότι όλοι όσοι υποστηρίζουν αυτές τις ομάδες είναι φασίστες, αλλά ότι η ιστορία αυτών των ομάδων είναι τουλάχιστον σιχαμερή…

ρε συ,σχεδόν όλοι είχαν επιχειρήματα που συνδέονται έμεσα ή άμεσα με το ίδιο το άθλημα.
μην κολλάς στο πως ξεκίνησε,και ο ΟΣΦΠ ξεκίνησε ως η ομάδα λαϊκών στρωμάτων από τον Πειραιά (αν κάμω λάθος,διορθώστε) και τώρα είναι την ΠΑΕ έχει ο Κόκκαλης(ε,λαμόγιο,όπως και οι περισσότεροι που ασχολήθηκαν ή ασχολούνται με το χώρο).
Για τη Ρεάλ τα παραπάνω,άλλο θέμα η Λάτσιο.

[αλεφας]Ρε λαμογιο ρουντι αν ξαναμιλησεις ετσι για τον καλυτερο προεδρο και ανθρωπο του κοσμου θα στειλω την Σικελικη μαφια να σε καθαρισει.
[/αλεφας]

OK, αν είναι να πώ λόγους σχετικούς με το άθλημα λέω και Chelsea γιατί πολύ απλά οι ομάδες χτίζονται, δεν αγοράζονται.:stuck_out_tongue:

ένα

Αλέφας,θεός,έφτιαχνε την ιδανική 11αδα στο Σούπερ Σάββατο,με 14 παίκτες

δύο

Νταξ,καλά έκαμες κι έγραψες αυτά που πίστευες,αλλά δε θα έπρεπε πρώτα να έγραφες αυτές που κρίνεις σχετικά με επιχειρήματα του αθλήματος?
Γενικά,είσαι πολύ εμπαθής με θέματα όπως ο φασισμός και καλά κάνεις,αλλά ότι σχετίστηκε κάποτε με αυτήν την έννοια,είναι άδικο να το βάζεις στο ίδιο τσουβάλι.Στο ίδιο στο οποίο βάνεις και όλους τους δεξιούς α…καθόλου φιλικά,με πολύ μίσος:)

  1. O Αλέφαντος είναι respect.
    http://www.youtube.com/watch?v=Cb91UFkEWjA
    2)Το έχω συνειδητοποιήσει ότι πολλές φορές είμαι αρκετά φανατισμένος και προσπαθώ να το διορθώσω…
    Btw έχω και αρκετούς δεξιούς συγγενείς, τη φανατίλα την έχω ως προς το πολιτικό σκέλος, όχι ως προς τους ανθρώπους καθαυτούς.:stuck_out_tongue:

επίσης, και η αναπαράσταση των παικτών στο τραπέζι με κεφτέδες… :lol:

περνάς στο πάνθεον των ηρώων μου για πάντα. ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ. αυτό είναι η ΑΕΚ. Σ’αγαπώ…

Κάντε και ένα πολλ για τις μεγάλες ντόπιες παραγκοομάδες τώρα να πω κ εγώ…

Την Λίβερπουλ δεν αντέχω : άμπαλοι τσουρουκάδες με μεγαλύτερη τύχη κ από αυτή της Εθνικης του Ρεχάνγκελ.

Και την Γιούβε δεν αντέχω : είναι ο γαύρος της Ιταλίας

Real.Πολυ απλα μετα απο CHL toy 2001 μου την εδωσε,το οτι ειχε μαζεψει ολα τα αστερια και δεν παιζαν τοσο καλα οσο υποτιθεται θα παιζαν

Juve 4 ever re,αιντε να παρουμε το διπλο στο μιλανο

Ο Πουστης ο Ελμπερ…

Τεσπα στο Ch.L το 2001-02 διδαξαμε!!!