Ποια μεγάλη Ευρωπαϊκή ομάδα μισείτε περισσότερο/δεν παραδέχεστε και γιατί?

Με σειρά αντιπάθειας.

Real
Bayern
Totenham / Chelsea (!!!)
Juventus
Inter

Manchester γιατί αδυνατώ να πιστέψω την κωλοφαρδία της…
δεν γίνεται να χάσει αυτή η ομάδα:evil: :evil: :evil:

Manchester
Juventus
Arsenal

θα λεγα ολυμπιακο αλλα βλεπω οτι μιλατε για μεγαλες ευρωπαικες ομαδες !!!χαχαχα
λοιπον :

τσελσι
μπαρτσελονα
μπαγερν
μιλαν

Ροκ αγόρι μου, εδώ μιλάμε για μεγάλες και ευρωπαικές ομάδες. Η Τσέλσι δεν έχει λόγο να βρίσκεται εδώ… :stuck_out_tongue:

Οντόπικ: Η Μπάρτσα. Έχει καταντήσει γελοία αυτή η ομάδα. Όταν είχε Κλάινβερτ, Όβερμαρς (ΘΕΟΣ) και λοιπούς την είχα λατρέψει. Αλλά μετά έγινε έκτρωμα.

ιντερ γιατι δεν κανουν τιποτα παρα τα πολλα λεφτα και λογω του κλεφτοκοτα του materazzi

Eχει κλεισει λεει το πολλ.

Κριμας.

Μιλαν θα πω. Δεν ξερω γιατι. Γενικα εχω μια αντιπαθεια στις Ιταλικες ομαδες.

και εγώ για τις Ιταλικές και τις Ισπανικές.δεν ξέρω απλά τις αντιπαθώ,από πάντα.:-k


Now playing: Metallica - Invisible Kid
via FoxyTunes

Ρεάλ
Μάντσεστερ

Γιουβέντους (πάντα είχε παιχταράδες, αλλά από μπάλα μηδέν. όλο τσουκου-τσούκου και νίκες με μισό-μηδέν)

ο λόγος για τις 2 πρώτες:
ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΜΠΑΓΙΕΡΝ ΟΜΑΔΑΡΑ!!!

Γενικα εχω σκαμπανεβασματα σε ποιον συμπαθω η οχι… πχ στα πετρινα χρονια της Μπαρτσελονα, την συμπαθουσα πολυ, πλεον την απεχθανομαι. Ρεαλ ανεκαθεν δεν την απεχθανομουν. Απο ιταλικες αντιπαθω πολυ την Μιλαν, την Ιντερ (κριμα που εμπλεξε ο Θεος Μουρινιο εκει περα), την Λατσιο απιστευτα γιατι ειναι και φασιστομουτρα και την Γιουβεντους λιγοτερο ομως.

Τις αγγλικες περα της Αρσεναλ που εχει καταντησει μη-αγγλικη ομαδα ακομη και σε χαρακτηρα-ιδιοτροπια, τις συμπαθω γενικα

Για να μην πολυλογω, στην Ευρωπη ειμαι του αξιωματος η Ρομα και η Μπαγερν να κερδιζουν και ολες οι αλλες να πανε να απαυτωθουν

πόσο το συμπαθώ αυτό το παιδί… :oops::oops:

Ίντερ με κλειστά τα μάτια…οι αιώνιοι losers που πάντα προσπαθούν να πείσουν ότι είναι στα ίδια κυβικά με Μίλαν, Γιουβέντους, και η νούλα που λέγεται Λίβερπουλ…Από τις αρχές τις δεκαετίας του '90 όταν και άρχισε επίσημα ο θεσμός του Τσάμπιονς Λίγκ έχουμε δει από αυτή την κατα τ’αλλα ιστορική ομάδα το χειρότερο ποδόσφαιρο μεγάλης ομάδας στην ευρώπη…Όταν η Γιουνάιτεντ έβγαζε μάτια με το ρομποτικό της ποδόσφαιρο αυτοί παίζαν ακόμη με “αγγλικές σέντρες/γιόμες”. Τους παραδέχομαι γιατί πήρανε ένα παλικαρίσιο κύπελλο με τη Μίλαν αλλά για να φτάσουν εκεί, εξουδετερώθηκαν απλά οι μεγάλες ομάδες κ αυτοί με κούτσα κούτσα μπολ φτάσαν τελικό…

:lightsabre::lightsabre::lightsabre::lightsabre:

To oτι μια μικρη μεριδα οπαδων ειναι ακροδεξιοι, δεν σημαινει οτι και η ομαδα ειναι φασιστικη.

Καλα ναι γενικευση εκανα. Εξαλλου και ο Ολυμπιακος ειναι γνωστο πως εχει αρκετους οργανωμενους που ειναι και ακροδεξιοι… Απλα στην Λατσιο βλεπεις κατι φαινομενα τυπου Ντι Κανιο που παει και χαιρεταει φασιστικα και οι οπαδοι εκστασιαζονται + οτι οι μαυροι της ομαδος τραβανε λουκι πολλες φορες… ευτυχως καμμια ελληνικη ομαδα δεν εχει φτασει σε τετοιο επιπεδο

Τη Ρεάλ επειδή είναι πλούσιοι και ευνοούνται παραδοσιακά απ’ τη διαιτησία και όλες τις αγγλικές(περισσότερο την Τσέλσι βέβαια για αυτονόητους λόγους) επειδή μου τη σπάει γενικά όλη η χώρα. Μπάρτσα ολέ, Μίλαν ολέ.

ρεαλ ανετα.δεν την παω απιστευτα.ολα τα πρωταθλητριων τα πηραν με τα τσατσιλικια του φρανκο και αλλα τρια μετα και υπερυφανευονται οτι ειναι η μεγαλυτερη ευρωπαικη ομαδα.μην πω τι ειχε γινει με τον ντι στεφανο,τις απειλες στιςζωες παικτων τις μπαρτσα παλαιοτερα γαι να κατσουν να χασουν και τελος γιατι ειμαι μποαρτσα και τρου

Καμμία. Αν μισούσα μια Ευρωπαική ομάδα σίγουρα θα απέφευγα καν να την συμπεριελάβω στις μεγάλες. :slight_smile:

Σου εχω πει ποσο σε παω?:slight_smile:
Η Chelsea ειναι μακραν η πιο αντιπαθης απο τις “μεγαλες” (#-o:lol::lol::lol:) και πλουσιες ομαδες. Εχουν αδελφοποιηθει και με τους ουνους της Rangers οι ηλιθιοι πραγμα το οποιο τους κανει ακομα πιο απεχθεις και σιχαμενους!:evil:
Γενικως ουτε γω μπορω να υποστηριξω αγγλικη ομαδα. Ισως μοναχα για τη Λιβερπουλ να εχω μια μικρη συμπαθεια…

CATALONIA IS A NATION!!:smiley:

Απο τη λιστα,σιγουρα την Ρεαλ,λογω του ολου στυλ αγοραζω-οτι-πρωτοκλασσατο-κινητε-και-να-μου-για-τα-λεφτα
και στη συνεχεια μιλαν,ως την πιο αξια εκπροσωπο του χειροτερου πρωταθληματος στον πλανητη και μαστορα του τσουκου-τσουκου μπολ…

…ισως να ελεγα και μπαγερν ή γιουβε καποτε,αλλα,και σαν φανμποης της γιουναιτεντ, εχουν φαει τετοια π@π@ρα τα τελευταια χρονια που τους λυπηθηκα απο ενα σημειο και μετα και δεν ασχολουμε πλεον…

Δεν είμαι Liverpool, αλλά αυτό για το “ρομποτικό ποδόσφαιρο” της Manchester το πιστεύεις στ’ αλήθεια;! :roll::lol:

Όχι ρε αδερφέ, με τη βρωμo-Λάτσιο είσαι; Με στενοχώρησες. :frowning:

Τώρα θα σε στόλιζα αλλά έχε χάρη που είσαι Πανάθα και Celtic-άρα… :smiley:

Πάντως αυτό με την αδελφοποίηση Chelsea - Rangers δεν το ξερα. Ξενέρωσα να πω την αλήθεια, αλλά τι να γίνει; Κανείς δεν είναι τέλειος. :frowning:

Να πω και γω τις δικές μου “αδυναμίες”:

Real
Juventus (φέρτε πίσω το κλεμμένο πρωτάθλημα του '97 ρε μπάσταρδοι :evil:)
Milan
Manchester (αν και όχι όσο παλιά, τα τελευταία χρονια περισσότερο την Arsenal αντιπαθώ στην Αγγλία)

Επίσης δυο “όχι-ακριβώς-μεγάλες”:

Lazio
Espanol