Σχολες

Τη αντικειμενο σπουδαζεις ? Εισαι καλος σε αυτο? Το επιλεξες εσυ ή απλα η κακη σου τυχει σας οδιγισε εκει ? Σε ποιο ιδρυμα ?

Ξεχασες το ΤΕΙ Πάτρας…Κοβεσαι…[-X

Εδω ξεχασε το τειχαλ:p

Μην συγχυστεις με αυτο που θα σου πω.Μπορει να σου ρθει αποτομο.Αλλα προσπαθησε να κρατησεις την ψυχραιμια σου και να μη λιποθυμησεις απο το σοκ.

Και η Θεσσαλονικη εχει πανεπιστημια.
Ναι ρε,αληθεια σε λεω.

ρε παιδια δεν γινοταν να μπουνε κιαλλες σχολες . Μουρθαν καποιες τυχεα και αυτες εβαλα . Εσεις αν θελετε να κανετε σπαμ συνεχιστε αλλα αν θελετε μπορειτε να πειτε και για τα πανεπ. της Θεσσαλονικης .

τεσπα εγω πηγα μια χρονια στο τει της χαλκιδας.διοικ.επιχειρησεων.πηγαινοερχομουν.στο τελος δεν αντεξα επειδη ειναι φριχτο και ξαναδινω φετος.

ΠΑΜΑΚ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

το πιο φλωρικο ιδρυμα…αλλα η σχολη μου μαμει…τη γουσταρω…

οχι ρε δεν ειμαι και τοοοοοοοσο φλωρος…

Ειμαστε σκετο κολλεγιο ναι.
Αλλα νταξ φαση εχει 8)

Σε ποια εισαι ρε καρνταση?Εγω Εφαρμοσμενη Πληροφορικη.

ναι ρε συ θεικα ειναι…τωρα απο το εργαστηριο σου γραφω χαχαχ…στο δικο μου (ΔΕΟΠΣ) κανουμε μαθημα και μου εχει κλεισει το ιντερνετ…

τει Πειραιά τμήμα ηλεκτρονικών υπολογιστικών συστημάτων …

(και ναι το επέλεξα εγώ … #-o #-o )

χαχα ευκολα (Α)ΤΕΙ Πατρας ρε!!! Κοινωνικη εργασια.

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΜΑΛΑΚΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΡΑΦΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Σ’ΑΓΑΠΑΩ

Ψηφίστε Φιλοσοφική παιδιά περνάμε ωραία κει.

pffff
ΣΤΕΦ-ΤΕΙ Αθήνας

Kill me!!Kille me now!!

Tα ΙΕΚ δεν θεωρουνται σχολες?

Μα τι ρωτάς και εσύ τώρα…

Εδώ το ΠΑ.ΜΑΚ. δε θεωρήθηκε σχολή!!

Που ειναι το Απογνωση Πονος και Θλιψη ή αλλιως Αριστοτελειο Πανεπιστημιο Θεσσαλονικης?καλα βρε Ριππερ μου…καμμια 60.000 φοιτητες εχει…το ΤΕΙ Πειραια σου ηρθε στο μυαλο:-s :-s ?τεσπα…δεν εχω γνωμη για το πανεπιστημια της Αθηνας,ποσο μαλλον για τα ΤΕΙ εκει μιας και επεφτε λιγο μακρια για να εχω καποια γνωμη…αν και ολα εχουν προβληματα στην Ελλαδα ,καποια λιγοτερα και καποια περισσοτερα,με το περισσοτερα να υπερισχυσει δυστυχως :frowning: :frowning: … σε οτι αφορα τις σπουδες μου ,ναι εγω τις διαλεξα και ηθελα να γινω αυτο που εγινα…Κτηνιατρος εγινα σπουδαζοντας στην Κτηνιατρικη Σχολη του Α.Π.Θ. Καλα ηταν αλλα πολυ ζορικα και τρελο αγχος σε ορισμενα κλινικα μαθηματα…οι φοιτητες του ΑΠΘ ολο και κατι θα εχουν ακουσει για την οχι και τοσο καλη φημη μας…

Καλη συνεχεια σε οσους παλευουν να τελειωσουν την σχολη τους…ανεξαρτητα αν ηταν επιλογη τους ή οχι…ενας τιτλος σπουδων μετραει σε πολλες περιπτωσεις στην ευρεση εργασιας ,αν και δυστυχως παιζει πολλες φορες πιο σημαντικο ρολο σε καποιες θεσεις και το plug,κοινως βυσμα…where is meritocracy ??

Νικος Summoning

Καμια 10ρια ατομα αποδω μεσα σπουδαζουν εκει . Εγω φταιω ? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ηρεμία με τις επιλογές του πολ παιδιά. Αν σας πειράζουν τόσο, να το βγάλουμε γενικώς το πολ…

Εγώ ήμουν ΕΜΠ. Ελπίζω να παραμείνω :stuck_out_tongue:

τει πειραια
ηλεκτρολογια (για πληροφορικη πηγαινα)