Σχολες

Πάντειο, τμήμα Ψυχολογίας. Τώρα έχω τελειώσει και συνεχίζω με γραφικές τέχνες στη σχολή Ορνεράκη.

Βασικα ειμουν διστακτικος απο την αρχη να για το πολ αλλα απο την αλλη θα ηταν ωραια και καλα να δουμε ποιο ειναι το ποιο Rock ιδρυμα . Εξαλου δεν νομιζω να εχει καποιος κομπλεξ ωστε να μη θελει να ψηφισει . Απο την αλλη ειναι και λιγο βαρετο και μικρου ενδιαφεροντος τοπικ οποτε γιαυτο και δε ψηφιζει κανεις .

βρήκαμε αφορμή για χιούμορ! δε μπυράζει!

Γιατι να βγει η δημοσκοπηση?ενταξει …μπορει να μην εχει την Θεσσαλονικη που σπουδασα εγω και καποιοι αλλοι, αλλα τα πιο πολλα παιδια απο εδω ειναι απο Αθηνα,οποτε εχει μια λογικη μια τετοια ψηφοφορια…εχω παρατηρησει και εγω οτι το ΤΕΙ Πειραια εχει καποια μελη εδω,οποτε εχει μια λογικη η σκεψη του Ripper…αλλα ξερεις…οι μεγαλες αγαπες των φοιτητικων ετων δεν ξεχνιουνται σε οτι αφορα τον χωρο που σπουδασες
Ασχετο αλλα γιατι ελπιζεις να παραμεινεις?:-k :-k δεν πιστευεις οτι θα τελειωσεις?αν ησουν ΕΜΠ εκανες αμαν να μπεις και τωρα δεν θα βγεις??:frowning: :frowning:

Νικος Summoning

Από το να δουλεύω, καλύτερα να παραμείνω στο ΕΜΠ! Χλιδάνεργος 4 ever!!! :lol:

(Σοβαρά πλέον: σκέφτομαι να συνεχίσω τις σπουδές μου στο ΕΜΠ, με κάτι ακόμα. Δεν έχω καταλήξει ακόμα τι και πώς. Στο ψάξιμο είμαι γενικά αυτό το καιρό :wink:)

Καλυτερα ενα μεταπτυχιακο που θα σου δωσει εφοδια για κατι πιο καλο στο μελλον παρα χλιδανεργος…αν εισαι στο τελος των προπτυχιακων σπουδων σου τοτε κανε μια ακομα προσπαθεια…σφιξου λιγο παραπανω…κατι θα βγει απο αυτη την προσπαθεια…μετα θα απολαμβανεις τους καρπους αυτης της προσπαθειας σου …ετσι εκανα και εγω που ημουν ετοιμος να τα αφησω ολα!!!

:offtopic: ακου λεξη χλιδανεργος…μα ποιος νοσηρος εγκεφαλος την επλασε?μαλλον αυτος που εβγαλε και το τσιμπουκοχωνο και την τσαπερδονοκωλοσφυριχτρα…

Νικος Summoning

Αντε με το καλό κι εγώ εκεί πήγαινα μέχρι πέρσι… Παρά λίγο και θα μασταν ‘‘συνάδελφοι’’! Πάρα πολύ καλή σχολή!! Και όλοι οι καθηγητές είναι απίστευτοι και με γνώσεις. Προσωπική αδυναμία το Ελεύθερο με τη Μαριάννα.

On Topic: Τμημα Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Επικοινωνίας, Εθνικό & Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών.

Πανεπιστήμιο Πειραία - Τμήμα Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων
Πριν απο πολλά (και για πολλά χρόνια)

Οικονομικής Επιστήμης αλλα απο Θεσ/κη δε βλέπω την επιλογή…:frowning:

ΤΕΙ Αθ.- Ραδιολογια Ακτινολογια

Μαθηματικό Πατρών ( 99 - 03 )
Στατιστικό Πειραιά ( 03 - … )

Τ.Ε.Φ.Α.Α ΑΘΗΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ…
Αυτό ήθελα και θέλω…ελπίζω να τελειώσω τον φλεβάρη 2μαθήματα και πτυχιακή…γιαυτό προσπαθώ να αρχίσω να διαβάζω από τώρα…και τώρα τραβάω μεγάλο ζόρι γιατί θέλω να τελειώνω και φοβάμαι μην πάθω καμία πλάκα!

Έλα ρε συ, σοβαρά?! :smiley: Ήσουν στο έτος που φτιάξαν το καρτούν με το πουλί?? Η Μαριάννα είναι όντως πολύ καλή, και γενικά απο τα περισσότερα μαθήματα είμαι πολύ ικανοποιημένος ως τώρα. Ασχολείσαι καθόλου τώρα με το αντικείμενο?

Εκείνο που με την κουκουβάγια-γλάστρα ή εκείνο το animation που τραγουδούσε Still Loving You?:lol:
Ασχολούμαι μόνη μου πλέον για την πλάκα μου. Δεν προλάβαινα τις 2 σχολές με τίποτα. Γνώρισες τα παιδιά του φετινού δεύτερου έτους? Με αυτούς ήμουν!

Ααα, νόμιζα οτι είχες τελειώσει και τα τρία!.. Λογικό είναι, και γω έπρεπε να τελειώσω τη μία σχολη πρώτα για να πάω στην άλλη… Όχι, δεν αναφέρομαι στο πουλί του Still Loving You, χαααχαχαα! (εσύ το έφτιαξες αυτό πουλάκι μου, ε? τώρα εξηγούνται όλα… τα φωνητικά ήταν δικά σου να υποθέσω…?) :roll:

Ναι, γνώρισα κάποια παιδιά απο το δεύτερο! Πιο πολύ έναν τύπο με μακρύ μαλλί, μικρούλης, γύρω στα 18. Θα τους δώσω χαιρετίσματα απο την Αντωνία! :slight_smile:

ΤΕΙ Αθηνών γορ δε γουίν. Είμαι στο τμήμα γραφιστικής, αλλά δεν έχω αρχίσει ακόμα… Μάρτη… :smiley: :smiley:

Τιμημένο Πα.Πει. (Τεχνολογίας & Συστημάτων Παραγωγής, πλέον Βιομηχανικής Διοίκησης & Τεχνολογίας)
Αγχωμένο Σνομπίστικο ΟΠΑ (Μεταπτυχιακό)

Α, και στον κλάδο αυτό και με μεταπτυχιακό υπάρχουν παμπολλοι χλιδάνεργοι…Μεταπτυχιακό=καλύτερη δουλειά είναι μέγας μύθος…

Μηχανικός Παραγωγής και Διοίκησης στην πολυτεχνική σχολή του Δημοκρίτειου Πανεπιστήμιου Θράκης. Η σχολή μου έκατσε λόγω βαθμολογίας, ήθελα να βγώ πολιτι΄κός μηχανικός Θεσσαλονίκης, ήταν γύρω στη 10η επιλογή, πριν από αυτήν είχα το τμήμα Μηχανικών Η/Υ, Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων στο Βόλο, περίμενα να πέσει 50 μόρια μπας και μπώ εκεί, αλλά αντ`αυτού ανέβηκε γύρω στα 400 μόρια.#-o
Δεν είμαι καθόλου ικανοποιημένος από τη σχολή γιατί είναι σκέτος θάνατος. Εντατικοποίηση στο φουλ κλπ.
Δεν θα την πρότεινα με τίποτα σε κάποιον που δίνει φέτος πανελλαδικές αν δεν θέλει να φτύσει αίμα…

Πήγαινα στο απογευματινό τμήμα, οπότε τα παιδιά του πρωινού δε τα θυμάμαι πολύ. Αλήθεια εσύ είσαι στο πρωινό τμήμα?

Εκείνο το πουλί δεν το έφτιαξα εγώ! :lol: Αν το είχα φτιάξει δεν θα είχε Scorpions8)

Στο απογευματινό πηγαίνω και γω… το ξέρω πως δε το φτιαξες εσύ το πουλί… :slight_smile: (εσύ απλά έβαλες τα φωνητικά, μπουαχααχααα-χααααααα - αχέμ).

Άντε, πηγαίνες και τις ίδιες ώρες με μένα! Λίγο ήθελε για να συναντιόμαστε στη σχολή!