Σχολες

Εγώ πηγαίνω στο αντίπαλο δέος της σχλής του ellanr,την ΑΚΤΟ.Τώρα τι να πώ,απο λεφτά πέρνουνε πάρα μα πάρα πολλά και η αλήθεια είναι ότι η τσέπη πονάει λόγω αυτού,απ’ την άλλη όμως είναι πολύ μπροστά απ’ τους υπόλοιπους στην Ελλάδα και πιστεύω αν είσαι σωστός τότε θα τα πάς μια χαρά εκεί.Απο 'κεί και πέρα όμως υπάρχουν εκεί και πολλοί που δεν είναι συνειδιτοποιημένοι…είναι ποιο πολύ θέμα προσωπικής προσπάθειας νομίζω…

Επειδη με ενδιαφερει το web design παει κανα τριαμισαρι τη χρονια?Εχει τετοιο τμημα η σχολη?

:lol: :lol: :lol: :lol: =D>

Λεπόν,νομίζω υπάρχει τμήμα για web design,πρέπει να είναι μέσα απο τη Γραφιστική,την οποία έχω επιλέξει.Δεν μπορώ να σου εγγυθώ όμως για αυτό θα το ψάξω περεταίρω…

Όσο αφορά το οικονομικό,μαμησέ τα tolki,6000 τη χρονιά χωρίς τα υλικά,και έχει προπαρασκευαστικό έτος:( αφού όταν το έμαθα μου ήρθε να βάλω τα κλάμματα…

6000 τη χρονια???Νταξ 6000/9 μηνες = 666,666 ευρω το μηνα :lol: :lol: :lol: :lol: Ρε δεν πανε να γ@&$*#$%!!!

Αυτό ακριβώς είχα σκεφτεί:( το κακ΄είναι ότι τα δημόσια στον ανάλογο τομέα είναι άθλια,και ότι μόνο 3 σχολές υπάρχουν στον ιδιωτικό τομέα,ο Ορνεράκης που πάει προς σκίτσο(και εκεί ήθελα να πάω,αλλά δεν έχει ζήτηση στην αγορά εργασίας το κόμιξ),ο ΑΚΤΟ που είναι κυρίως της γραφιστικής και η Βακαλό που είναι πιο προς κλασσικής παιδείας…($(#&*@& τα όλα δλδ…

ΤΕΙ αθήνας α.

ΠΑΝΕΠΗΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ

Η αυτοκρατορια κυβερνα!

A.Π.Θ. - Μουσικων Σπουδων
Πρωτη μου και μοναδικη επιλογη ηταν(μαζι με τις αλλες μουσικολογιες).Επρεπε να χα δηλωσει μουσικολογια ΠΑΜΑΚ πρωτα γιατι ειναι γελοια.Ακουσα τα φουμαρα των καθηγητων οτι η δικη μας εχει καλυτερες προοπτικες για σπουδες στο εξωτερικο και οτι επειδη ειναι 5ετης το 5ος πιανεται για μαστερ και πας κατευθειαν για διδακτωρικο.Εγω δν θυμαμαι πως ειναι οι αιθ9ουσες εκει θελω και διδακτορικο.Κσυς τα @@ σ’ :stuck_out_tongue:

Τι? Η σκουλ οφ γκραφικ αρτς στα τει οφ αθενς ειναι δια του $*@#&$)( δηλαδής? :frowning: :frowning:

Μιλάω για τη πλειοψηφεία…οι απόψεις ποικίλουν όμως,οπότε μπορεί πάντοτε να κάνω λάθος…

Εγώ ρωτάω επειδή εκεί περασα να ξέρω τι να περιμένω…
17.700 πήγε φέτος, αν είναι γτπ πάμε να σκορπίσουμε θάνατο :lightsabre:

Γενικότερα είναι πσιλο-ΓΤΠ το ΤΕΙΑΘ
Φεβρουάριο μας έρχεσαι?
Ελπίζω να ξεκινήσετε κανονικά Φεβρουάριο.
Εμείς οι δευτεροεξαμηνίτες πέρσυ αρχίσαμε τον Απρίλιο, αν θυμάμαι καλα. :S
Μην απογοητεύεσε man (από τώρα τουλάχιστον)!

Εμένα μου είπαν 3 Μάρτη ότι αρχίζουμε. Ίδωμεν…
Όσο για το άλλο, μίλα καλύτερα γιατί χτσέρω κόζμο από κει. Θα σε banάρει :lol: :lol:

Αποφοιτος γεωλογος πανεπιστημιου αθηνων (1η επιλογη)… νυν μεταπτυχιακος φοιτητης στο τμημα μηχανικων ορυκτων πορων πολυτεχνειου κρητης και ταυτοχρονα (ως φετιχιστης που ειμαι…) και προπτυχιακος στο ιδιο τμημα (εισαγωγη με κατατακτηριες)…

Να την έγραφες και σωστά… :oops: :smiley:

Εδώ ΕΜΠ, πολύ ροκ πανεπιστήμιο απ’ ό,τι έχω δει ως τώρα… :!:

Καλα, αν κατεβασουμε ομαδα, σας πλακωνουμε ανετα :lightsabre:

πολιτικες επιστημες λενε??? αν δεν περασω νομικη για εκει το σκεφτομαι.

ΕΚΠΑ και DI ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Γαμιέται το γεωλογικό και ο freedomofrock!

Είμαστε 3 εδώ μέσα ρε, για έλα να δούμε :lightsabre: