Γεια σας,γεια σας!

Καινουργια.

geia!!!

Το Rocking.gr σας ευχεται καλη διαμονη και σας ευχαριστει που μας επιλεξατε!

δε χρεώνονται οι λέξεις.
ακούς scorpions?

Όχι δεν ακούει.
Γεια.

Χμ.Σωστα.Scorpions?Καποια κομματια τους ειναι πολυυυ καλα.Αλλα δε βρισκονται πια στο top10 των προτιμησεων μου.Μου αρεσει το punk rock,αν κ δε μου αρεσουν οι ταμπελες! Απο Iggy,Nirvana,Cure μεχρι Beatles,απο βανδαλουπ μεχρι Wipers.Αυτη τη φορα δεν ημουν τοσο λακωνικη.Εσεις τι ακουτε???

Μλκ Ρουντι, με το καλημερα στους Σκορπιους. Αμα πια. :stuck_out_tongue: Αντε μη πω τιποτα για το 90. :stuck_out_tongue:

Γουελκαμ. Οι χρηστες εχουν ποικιλα ακουσματα, και να περιμενεις αρκετες αντιπαραθεσεις κτλ. :stuck_out_tongue: Πανκοκαταστασεις δε θα ελεγα οτι ακουω παντως. Λιγα πραματα.

Ω μαλακα, κι αλλο Ιφριτ?

Καλώστην! Καλά ποστ, καλή διασκέδαση!

@Rudolf: Μικρέ κατατρεγμένε σκορπιέ,κατατρεγμένε χρήστη του απάνθρωπου και σκληρού αυτού φόρουμ, ακούω εγώ Scorpions, άστους αυτούς…:stuck_out_tongue:

Γιατί να είναι ιφριτ? Είπαμε, είμαστε πολλοί, αλλά έχουμε και χρονοδιάγραμμα για το πως θα τους μπάσουμε στο φόρουμ.

Ευχαριστω RoPe,να’σαι καλα!Ας μου λυσει ομως καποιος την απορια: τι ειναι ιφριτ???:-k

Κατι ξαδερφακια των Νεφελιμ.

Ιφριτ είναι ένας χρήστης του φόρουμ, και επειδή έμπασε όλη σχεδόν την παρέα του (στην οποία είμαι και γω μέσα), όλοι οι γνωστόι του λεγόμαστε ιφριτς πλέον… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Γιαυτό και σε πολεμάμε, αφού είσαι ελοχίμ.

αχααα…Οποτε δεν ειμαι ιφριτ!Χε!Ανακουφιστηκα…

Γεια σου και χαρα σου! Ωραιο αβαταρ! Τζιμακος= θεος. Stoner ν’ακουσεις να ισιωσεις.:smiley:
welcome to the club.

Και εγώ αλλά και τα υπόλοιπα ιφριτς σε ευχαριστούμε και σου ευχόμαστε καλή διαμονή στο φόρουμ.

Καρβουκόζηδες, ΒΑΝ τώρα.

Εννοειται πως ειναι θεος!Κορυφαιος!Οσο για stoner-οπως προειπα δεν μου αρεσουν οι ταμπελες-ακουω…υποθετω!!!

Εσένα δεν σε είχα μπανίσει. Και wretch αλλά και isis νιώθεις? :bow2:

aakate να τον ακούς αυτόν.

Γειά σου, γειά σου.