Γεια σας,γεια σας!

Δυο φορες δυο φορες

ιφριτούδα είναι.
να ξαναμπούν στο top10 οι σκορπιοί.

Βρε μανια με τους σκορπιους…!Οκ.Μπορω να προσπαθησω να ξανα-ακουσω καποια τραγουδια τους που μου αρεσανε καποτε.Δεν υποσχομαι τιποτα ομως!!!Θα ξεκινησω απ,το in trance κ ο,τι γινει…

Και…ιφριτουδα…δεν ειμαι δεν ειμαι δεν ειμαι!:blow:

να ακούσεις in trance,always somewhere,we’ll burn the sky,rhythm of love,no one like you για αρχή.
ένα μετά από κάθε γεύμα και ξαναμιλάμε το πρωί.

Ωχχχ…προβλεπεται νηστεια…:lol:
Ευχαριστω για τις προτασεις οπως κ να’χει!:slight_smile:

μια μέρα θα κοιτάς ψηλά και θα ψιθυρίζεις “ευχαριστώ”

Χιλιες φορές νηστεία τοτε…:lol:

Καλως ηρθες aakate και καλα post…:slight_smile:

Ευχαριστω Davidian!
Καλως σας βρηκα!!!
:slight_smile:

Bελκαμ βελκαμ!!! :smiley:

φαντάσου πόσο κάτω θα έχει πέσει το παιδί επειδή ακούει Scorpions…

Ρε μη τους ακούς! Άκου ότι θες (ειδικά Pink Floyd) και θα είσαι μάγκας!!!8) 8)

Ετσι…σαν αντιβιωτικο…

Γειά σου γειά σου κι απο μένα, καλώς όρισες, καλά ποστ και ούτω καθεξίς, τα γνωστά. Ακούς καλά πραγματάκια βλέπω, μπράβο. How old are you?

Μιλα της καλυτερα ρε αλητη!!!

All rights reserved

Μεγαλύτερη τρομοκρατία είναι να τη στήνετε στον τοίχο την κοπέλα, καλά καλά δε μπήκε, και να τη ρωτάτε “ακούς Σκόρπιονς?? ε??” :lol:

Grunge ακουει κανεις???Η’ ειναι οντως dead?

Το grunge κατά πολύ κόσμο πέθανε μαζί με τους Nirvana… Σε γενικές γραμμές υπήρξε τάση περισσότερο των αρχών των '90ς, και περισσότερο “διαφημιστικό τρυκ” κατά τη γνώμη μου, που είχε ως στόχο να ξεφύγουν τα ροκ συγκροτήματα της εποχής απο την επιτήδευση πολλών μέταλ συγκροτημάτων…

Υπάρχουν κάποια τόπικς για το grunge στη μουσική, και poll για αγαπημένα συγκροτήματα, τσέκαρε τα :slight_smile:

δεν είπες όμως ηλικία! καλααααα… :stuck_out_tongue:

Θα συμφωνησω μαζι σου.Χρησιμοποιησα τον ορο για να συνεννοουμαστε.Απλα παρατηρω οτι, στο φορουμ τουλαχιστον,η κυριαρχη ταση ειναι το metal.

Αν και καθυστερημένα καλώς ήρθες και από εμένα! :smiley:
Και εγώ καινούρια είμαι! 'Αντε να γινόμαστε πολλές σιγά σιγά…=D>

Άσχετο! Αλλά τι κόλλημα και αυτό με τους σκορπιούς!:-k Δεν λέω είναι κλασσικοί, αλλά οκ…

έλα μου ντε…μακριά από φανμπόηδες και κολλημένους.

Γεια σου whisper!:slight_smile:
Βασικα δεν εχω ιδεα αν κυκλοφορουν ακομα δισκους κ διατηρουν αυτο το πορωμενο κοινο.
Παντως οι φανς ειναι πολλοι κ παντου.