Γεια σας,γεια σας!

Σαν τις κατσαρίδες ένα πράγμα…

Ρε αλητες!!!Μιαλτε καλυτερα στα κοριτσια μας λεμε

2004, 7000 κόσμος
2005,25.000 κόσμος
2006,35.000 κόσμος
2007,25.000 κόσμος
ρε πολλές κατσαρίδες μαζεύτηκαν:p

Ο λαός ζητάει την επιστροφή του θρυλικού μου άβαταρ :roll:

25.000 - 7.000 = 18.000

18000 είναι τα άτομα που πήγαν στους Σκόρπιονς γιατί
α) τότε τους άφησε η μαμά και ο μπαμπάς
β) γιατί ήταν μόδα

Εγώ πάντως μία φορά πήγα και είδα τους Whitesnake να πατάνε τους Scorpions :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

έχε χάρη που’σαι μοντ…
ζούμε glory days με τα unbreakalbe,humanity hour 1 να ανεβαίνουν χαλαρά στην κορυφή.
ζήλεια ρε και κακία

Και εγώ τους έχω δει 2 φορές και ήταν αρκετά καλοί, αν υπολογίσει κανείς και την ηλικία τους! Είναι αδιαμφισβήτητο ότι έχουν μεγάλα κομμάτια, απλά προσωπικά τους έχω ακούσει πολύ και τους έχω βαρεθεί… Βέβαια γούστα είναι αυτά, οπότε δεν μπορώ να πω τίποτα…

συγχωρεμένη.
θα καταλάβεις το λάθος σου κάποια μέρα.
ελπίζω να μην είναι αργά.

Αχ! Τι καλός που είσαι…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

και καλός και έξυπνος και όμορφος και επώνυμος.

Πιστοποιημένα αυτά τα 2 8) :wink:

Και μετριόφρων πάνω απ’ όλα!:smiley:

έτσι είναι τα πράματα.ρώτα τους οπαδούς μου:wink:

Ολα αυτα που ανεφερε ο ρουντις αληθευουν.Αλλα διστυχως η ελληνικη γλωσσα ειναι πολυ φτωχη για να περιγραψει με ακριβεια τα προταιρηματα του…

:lol:

Μλκ ξεκαβάλα, μας πήρανε χαμπάρι:-s

σταματα να ποσταρεις ρε να σε φτασω.
αλλαξα και τον τιτλο του τοπικ μου,να ειναι ξεκαθαρος για νεες εγγραφες μελων.

Καλώς ήρθες κι από μένα.

Ρε σεις δεν είναι ίφριτ. Τι λέτε.

stoner= kyuss, monster magnet, fu manchu, qotsa ενδεικτικα. καλα τα λες, no labels, απλα για να καταλαβουμε το ειπα :smiley:

DEMON CLEANER 8O αυτα ειναι

(να ΤΗΝ ακους ΑΥΤΗΝ βσκ.)

nirvana, pearl jam, alice in chains, screaming trees, mudhoney, green river… ετσι ετσι! grugne ρεεεε!βσκ πιστευω οτι ειναι dead… την πηρε ο κομπαιν μαζι της και τωρα οι pearl jam λενε οτι αφησαν το sex drugs rock n roll.:frowning:
WE LOVE LAYNE

Από ότι βλέπω μένουμε και στην ίδια περιοχή! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: #-o

Γεια σου Αακατε (καμια σχεση με Ασκαρατε?)! Καλα ποστς κι αμα ακους πανκ τσεκαρε τους The Unseen! :wink:

Πιασαμε μεγιστο, αρχισε η πτωση…