Γεια σας,γεια σας!

lol ναι ρε γειτονα…sky valley και τα μυαλα στα μπλεντερ.
και ιδιους δημιουργους επισης εχουμε.wretch εγω, demon cleaner εσυ. ωραιος!

χαχαχαχαχαχα με το καλως ορισες ο αλλος αμεσως με τους σκορπιονς :stuck_out_tongue:

Ο COCKER ΦΕΤΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΗΤΑΝ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

καλως ηρθες aakate :slight_smile:

πολεμος στον αρχοσκορπαρο εδω και τωρα :stuck_out_tongue:

Αγαπάμε ρουντολφ. Πόλεμος 8O αξίζει μόνο στο λεδ. Το ρούντολφ μετά από ένα φορμάτ θα είναι εντάκς.

Εγώ θέλω ρούντυ χωρίς φορμάτ. Ορίτζιναλ και ΤΡΟΥ!!! :smiley:

δεν βλεπω καποιο σημειο οπου μπορω να διαφωνησω dear :stuck_out_tongue:

Μα, μετά το φορμάτ θα είνια πχιο τρου! Θα το μάθω να ακούει isis, kyuss και τουλς (το τελευταίο για να μην κλαίει το ιφριτ)

isis, kyuss, tool (qotsa, monster magnet κτλ) θα αναλαβω εγω (για οποιονδηποτε). δικοι μου ειναι :lightsabre:

ΠΟΛΕΜΟΣ 8O
Ο προσυλητισμός στους τουλς είναι δικό μου έργο! :lightsabre:

Δεν είναι ανάγκη να τσακωνομαστε. Ισα ισα που αρχίζω να πιστεύω ότι είμαστε το ίδιο άτομο. :lol:

Ναι κι εγω αρχισα να σκεφτομαι οτι ισως ισχυουν αυτα περι κλωνων κτλ

:lightsabre: :lightsabre: :lightsabre:

βσκ μπορει να επιλεξει ο καθενας απο κατι. ο/η ifrit tool, οκ. demon cleaner, ISIS (ISIS ISIS!!!)η kyuss;

ISISISSIISISSISISISISIISISISISISIS!

ο ΙΦΡΙΤ πρεπει να διαδωσει στον κοσμο τους Haggard να μαθουν τι σημαινει σωστη μουσικη.
Τι τοολ και παπαριστες λετε

αυτα τα 3 ηταν το προμπ. τωρα τα βρηκαμε, μη βαζεις φιτιλιες.:stuck_out_tongue:
(προλαβαινω και κατοχυρωνω τους buena vista social club, bob marley και manu chao αν και δε νομιζω να εχουν ζητηση).

μπραβο που ρημαξατε το τοπικ της κοπελας αχρειοι [-X

το εμπλουτιζουμε και το αναπτυσουμε :stuck_out_tongue:

τι αποψη σχηματιζουν αραγε οι νεοσυλλεκτοι… :-s

ασε μην απαντησεις την ξερω την απαντηση :stuck_out_tongue:

:roll: :roll: :roll:

Μέσω τον ποστς μας οι καινούργιοι σχηματίζουν σωστή γνώμη για το φόρουμ ρε. ¶σε που τους προετιμάζουμε γι αυτά που θα δούν… :lol:

[QUOTE=ChrisP;261279]Γεια σου Αακατε (καμια σχεση με Ασκαρατε?)! Καλα ποστς κι αμα ακους πανκ τσεκαρε τους The Unseen! :wink:

Καμια,μα καμια σχεση!
Τους εχω ακουσει.Αν κ μου αρεσει η μουσικη τους με χαλανε τα φωνητικα…Οχι επειδη ειναι ουρλιαχτα.Απλως δεν τα βρισκω…ωραια ουρλιαχτα!
Καλη η διασκευη του paint it black.

paint it black μονο απο stones ξερω εγω παντως :stuck_out_tongue:

αχ και να ξεραν… :stuck_out_tongue: