Κουτί Παραπόνων

ούτε inside, ούτε joke :stuck_out_tongue:

ΕΙΣΤΕ ΟΦΦ ΤΟΠΙΚ ΚΥΡΙΟΙ.

__Xαχα, ο Κάστερ ήταν όντως εκτός τόπου και χρόνου, γιατί μπήκε ο καημένος να πει για την εκπομπή και τον παρουσιαστή που έτυχε να γνωρίσει κάποια στιγμή (αλλά δεν ήξερε ότι τον ξέρει και λόγω φόρουμ!).

__Και ποια η ειρωνία ε; Δεν είχε δει την εκπομπή και πιο πολύ μπήκε για να πει καλή τύχη σ’ αυτή τη νέα προσπάθεια (που ΝΟΜΙΖΕ πως υποστηρίζουν αυτοί που ανέφερε ο awake, μάλιστα με ξεγέλασε κι εμένα ο Lupin -[-X ωραίος ρε φίλε, ελπίζω να γελάσατε αρκετά με μένα μαζί με την Mac και τους άλλους που πόσταραν pics- [-X- μιας και είχε εξώφυλλο του awake των Theater όπου έλεγε ότι έπαιξαν στο εισαγωγικό τους κάτι από 'κει, και μιας και έχει γίνει της μόδας -βλέπε “η ζωή της άλλης” και πολλά τρέιλερ για ταινίες του mega που παίζει κατά συνέχεια Theater, Metallica κλπ- το πίστεψα… “wow”).

__Η ειρωνεία είναι ότι πήγε ο Σάντοου να πει για τον τύπο εκείνο ότι ήταν ένας ΠΟΛΥ ωραίος τύπος, πολύ cool και down to earth, καμία σχέση με τα ψώνια και τον σνομπίστικο συρφετό που έχει γεμίσει την ελληνική τηλεόραση. Και να πει και για την προηγούμενη εκπομπή του, τους Χάκερς, πόσο πρωτότυποι ήταν ως προσπάθεια σε μία γενικά άτομλη τηλεοπτική πραγματικότητα, οποία προσπάθεια αντιγράφηκε (δε αναφέρομαι στην ομότιτλη εκπομπή του mad γιατί δεν την έχω δει, όσο σε άλλες με πιο πρόσφατη μίας ενός καναλιού από τη θεσσαλονίκη)… γιατί κάποιοι έχουν και πραγματικό έργο παράγει, και ποιοτικό (και όχι εύκολη λύση τύπου μεσημεριανά και κράξιμο). Εντάξει μπορούσαν και καλύτερα, όπως όλοι μας, αλλά κάτι έχουν ήδη κάνει με το χρόνο που τους δώθηκε…

__Και η ειρωνία είναι ότι τελικά έγραφαν καλά λόγια εκεί που φτιαχτηκε ένα τόπικ για να κοροϊδέψουμε κάποιον (γιατί φίλε Deckard, αν κάνεις πλάκα σε φίλο σου, και είναι και καλόγουστη, οκ είναι πλάκα και όντως θα έπρεπε να κάνει κι αυτός πλακίτσα, ΑΝ όμως δεν είναι φίλος σου και εσύ κάνεις πλακίτσα…; Αν -ακόμη περισσότερο- είναι γνωστό πως καταφέρονται κάποιοι ως internet bullies σ’ αυτό το άτομο και μόνο φίλοι δεν είναι…;).

__Aρα, ή εσύ πρέπει να ξανασκεφτείς μήπως κάνεις λάθος και να ζητήσεις πραγματικά συγνώμη και όχι ειρωνευόμενος όπως πριν -ΟΣΟ δίκαιο κι αν έχεις για το αν έχει υπάρξει σπασαρχίδας που κι εγώ το έχω ΕΥΓΕΝΙΚΑ ψέξει ουκ ολίγες φορές και όχι μόνο προς τον awake- ή προσπαθείς “να το σώσεις” λέγοντας πως “μα εμείς κάναμε πλακίτσα με τον φίλο μας”… έλα ρε γαμώτο, αυτό είναι εντελώς σκηνή βγαλμένη από μεσημεριανή teen-movie από u.s.a. που έρχετε ο επιστάτης στο γυμναστήριο που δέρνουν το παιδί με τα γυαλιά μυωπίας και αυτοί του απαντάνε “όχι δε τον δέρναμε, να παίζαμε εδώ με τον φίλος μας! ε; πες κι εσύ γυαλάκια!” (ενώ ο γυαλάκιας τρώει μουλοχτή αγκωνιά για να συμφωνήσει)… :stuck_out_tongue:

__Να το έκανες ρε Deckard σε μένα που είμαστε και friends επίσημα στο member list του ροκιν, ok.:stuck_out_tongue: :smiley: Ή να το έκανε σε μένα ο Lupin ή στον Γκράκχο… τέλος πάντων, κατάλαβες, ελπίζω να το παραδεχτείς κι όλας γιατί έτσι χάνεις ρε συ και όποιο δίκαιο (“τώρα αν πετάξω καμιά ψιλοειρωνεία όταν χωθείς σε άκυρο τόπικ για να πεις για τους θεούς σου, ελπίζω να με συγχωρέσεις”) μπορεί να έχεις… :wink:

__Και το γαμώτο στο θέμα εκεινο είναι πως… Οπως έγραφα για έναν πολύ γαμάτο τύπο (χεχε, που όπως ο dude πολύ σωστά αναφέρει του φιλούν ωσάν παπά τα χέρια γιατί μ’ αυτά αγκάλιαζε αυτή τη μεσούλα που ντροπιάζει -οκ, όχι όλες, αλλά- πολλές τσέχες! χεχεχε), θυμάμαι και έναν άλλον πολύ γαμάτο τύπο που είχαμε παίξει μαζί μπάσκετ και είχα να λέω για το πόσο γαμάτο τυπάκι ήταν και πόσο μου έφτιαξε τη μέρα όταν εντελώς τυχαία τον συνάντησα στο ξεκάρφωτο στην Κρήτη στις 5 το πρωί… (και φορούσε κι αυτός γυαλάκια, χαχα, Lupin σε δίνω στεγνά :lol:)

__Και γι’ αυτό δε μπορώ να καταλάβω όλες αυτές τις μαλακίες που γράφτηκαν και γράφονται… κάτι δε μου κολλάει… Και το φόρουμ είμαστε εμείς και οι πράξεις μας, οπότε καλό είναι να σκεφτούμε τι φόρουμ θέλουμε και οι ίδιοι για τον εαυτό μας, καθώς και το πώς πραγματικά θέλουμε και μας αξίζει να περνάμε τον χρόνο μας…

__Δε θα πω τη “βλακεία” get a life, αλλά να έχετε συναίθηση του ότι γράφετε πίσω από ένα απρόσωπο πληκτρολόγιο… enjoy you fuckin real life και μάλιστα όσο πιο positive γινεται… Αρκετά δε μας έχουν φορτήσει με αρνητισμό για να τον αναπαράγουμε και μόνοι μας…;

__Αφήστε τις μαλακίες και τις κλίκες και κάντε οργανώστες καμιά καλή μπασκετοκλίκα ή ακόμα καλύτερα (για να μπορούν να συμμετέχουν και οι κοπέλες) ρακομελοκλίκα να γουστάρουμε… 8)

Αυτό :slight_smile:
Κλαπ Κλαπ

Λοιπον!!

Awake, εχεις αναρωτηθει ποτε γιατι σου την μπαινουν τοσα ατομα?
Χωρια απο το πρηξιμο, που πες οκ ρε παιδι μου, ολοι μιλαμε συνεχεια για τις μπαντες που γουσταρουμε, εσυ συνεχεια μπαινεις σε θρεντς, πετας την μαλακια σου, γαμας το θρεντ.Γαμησε το και αυτο, παει στο διαολο.

Παλι μπαινεις σε θρεντς, και αρχιζεις να χωνεις σε χρηστες.Μια ειρωνικος, μια επιθετικος, και κυριως κατ επαναληψη.Δηλαδη απο το εμμεσα ενοχλητικος(πρηξιμο), γινεσαι αμεσα σπαστικος με τις μαλακιες που πετας σε καθε γιουζερ.

Πολυ ευκαιρα μου ρχεται στο μυαλο το θρεντ με τους porcupine, οπου απο τη μια κραζεις οσους ‘κοιτανε την παρτυ τους με τα φθηνα εισητιρια’, την αλλη λες θα παω νωρις να προλαβω το 38αρι.Ολα αυτα κραζοντας κοσμο στο τοπικ.

Ή ξερω γω οταν κραζεις κοσμο που πανε σε λαιβ συγκεκριμενου διοργανωτη και το παιζεις ‘οτι εγω δεν ειμαι θυμα’ και μολις φερνουν ρασιαν σερκλς ησουν 1η γραμμη και λες οκ ρε παιδι μου ειναι το αγαπημενο μου γκρουπ!

Δηλαδη οκ, θες να σαι πρηξας, να εισαι.Αλλα ξεκολλα λιγο με καποια πραγματα.

Και ξερω οτι γινομαι γραφικος με το να ασχολουμαι μαζι σου αλλα να μου, εδω γραφικο με λενε οι φιλοι μου, σε σενα θα κολλησω?

Ε και στην τελικη, μη μου δινεις και σημασια, ηρθε νωρις η περιοδος…

Βρε Σαντοουκαστερ γαμώτη μου, έχω να διαβάσω 200 σελίδες βιβλίο για την ευστάθεια των πλωτών κατασκευών, μπαίνω στο φόρουμ να διαβάσω τίποτα να χαλαρώσω και κάθομαι και διαβάζω τα κατεβατά σου. Και αισθάνομαι και τύψεις μετά. “Τον σαντοουκαστερ τον διαβάζεις κάθε φορά, τα μαθήματά σου που είναι και πιο λίγα όχι!” :lol:

Εγώ έχω να πω ότι από τα βιντεάκια που είδα, όσο και από κοντά είναι συμπαθέστατος και ευχαρίστως θα έβγαινα μαζί του και με την ξανθιά κορασίδα για ποτά. Αυτό το τελευταίο θα ήταν παρελκόμενο ε, όχι αυτοσκοπός. Λεεεεμε τώρα.

Peace το θέμα θεωρείται λήξαν. Μη χαλιέστε.

Το μόνο που βγαίνει απ’ την ιστορία είναι ότι ο σάμαν κατά βάθος είναι ψυχούλα, παρά το ύφος τον ποστ του

:stuck_out_tongue:

Σορυ,κλαιγεστε οταν εχω ακουσει απο σχεδον τους παντες μοντς εδω μεσα οτι θα ηθελαν πολυ να βρουν αφορμη να τον μπαναρουν…

Και τωρα θιχτηκατε επειδη ανοιξε τοπικ για εκεινον οπου συνεχως με εχει προκαλεσει με τσικουδιες,παραλιες και αλμυρικια σχετικα με την καταγωγη μου-που μολις το εμαθε το εκανε καραμελα- και με τη παραμικρη μλκια εδω και 2 χρονια μας ανεβοκατεβαζει πιθηκους και δεν ξερω γω???..

Να κατσω να μαζεψω τωρα ποστ επι ποστ ολες τις μλκιες που εχει γραψει απο το 2008?

ο οποιος οταν μπουρδελεψε το τοπικ του Ντιο και τον εκραξα(για αλλη μια φορα,ενω δεν ξερω αν του εστειλε και κανεις μοντ τπτ-που αμφιβαλω και παλι-)μου εστειλε pm με ανωτερι υφακι του στυλ ‘ελα,περασμενα ξεχασμενα,δεν κραταω κακιες κτλ’…ειμαστε σοβαροι?

Και τωρα μου βγαζετε θιγμενο και ριγμενο?γτ?επειδη θελετε να προστατευσετε την υστεροφημια ή την προσφορα ενος User με 2000 ποστς απο τα οποιοα τα 1900 ειναι καθαρα για να προκαλεσει?ή επειδη ειναι δημοσιο προσωπο ή κατι τετοιο?ωραια,αμα ειναι να σταματαμε να μιλαμε για το καθε πικραμενο και ξεκολο της σοουμπιζ,κλειδωστε και τοπικ Τζουλιας και ολα…

και αλλοι απο δω μεσα εχουν μια δημοσια εικονα,μια χαρα την προστατευσαν και αφορμες δεν δωσαν ποτε-το ακριβως αντιθετο μαλιστα-…

εχει-δεν εχει κοψει τις μλκιες τον τελευταιο καιρο(περιορισει σχετικα παντως),τι να κανω τωρα,να μην ασχοληθω μαζι του που απο τοτε που εχει γραφτει εδω εχει κανει τη μαλακια επιστημη?ή που μου την εχει μπει τοσες και τοσες φορες?
Μηπως τον ειρωνευτικα με ακυριλες οταν ελεγε τις μαλακιαρες του?ποσες φορες του ειχα ζητησει μια σοβαρη απαντηση και αυτος με εστελνε για τσικουδιες?

και τωρα τον υπερασπιζομαστε γιατι ακριβως?

σαντοουκαστερ,επρεπε να σε ειχα πατησει εκεινο το πρωι τελικα με το αυτοκινητο:p
(καλοκαιρινο μπασκετακι αναμενω γτ στο προηγουμενο ηρθα απο oλοκληρη Γηραια Αλβιωνα,αμπελοκηπους κιολας και μας την εκανες:p)

Εγω για να κλεισω,για οποιον θυματε-και μπορει να το ψαξει κιολας-,με τον awake δεν ειχα κανενα προβλημα στην αρχη…ψαξτε αρχικα ποστς…ειχα προτηνει ο ενας στον αλλο αρκετα πραματα,ενω και τωρα βασικα,πανω κατω εχουμε κοινα γουστα σε μουσικες και ταινιες και δεν ξερω γω…ομως αυτη την γαμημενη κωλοσυμπεριφορα που ανεπτυξε μετα δεν την παλεψα…
Και το ειχα ξαναγραψει παλιοτερα-αλλα χαμπαρι δεν πηρε-…στα @@ μου ποιος ειναι και τι κανει…δεν θα τον γνωρισω,ουτε εχω τετοιο σκοπο,ουτε θα κανω παρεα μαζι του…ομως υπαρχουν 10 γαμημενα ατομα εδω και 30 γαμημενα τοπικ που θελω να διαβαζω,θελω να γραφω-και για χαβαλε και σοβαρα- και γενικα μου γεμιζουν τις οποιες ωρες ειμαι στο pc και παραλληλα μαθαινω και 5 πραματα που θελω…

δεν γουσταρω ενας τιποτας να ερχετε και να τα γαμαει,ειρωνευοντας,κοροιδευοντας και υποβαθμιζοντας το προσωπικο γουστο του καθενος…και πανω απ’ολα,να μου βγαινει και απο πανω…γραφε τη μαλακιαρα σου,πες τη πιπα σου,εγω απο τετοιες οσες θες-μπες θρεντ μανογουορ να δεις τι εγραφα πρωτο καιρο δλδ-…μην μου τη μπαινεις,μην με ειρωνευεσε και μην προσπαθεις να με βγαλεις βλακα ή ανιδεο…

μην γαμας το φορουμ με τις εξυπνιστικες μαλακιες σου…γιατι μονο μαλακιες λες τελικα…

οντως θες @@ να ζητησεις συγγνωμη…κατι που ποτε δεν εκανες εσυ εδω μεσα…μονο το edit εμαθες τελευταια:wink:…και το παιζεις και παλι υπερανω…

Ωραιος σαμαν,τον εκανες και θυμα τωρα…

Πο ρε Shadow ζαλήστηκα… :? :stuck_out_tongue:

Το παραδέχτηκα ότι έκανα λάθος. Ήταν λο-λάιφ συμπεριφορά. Το ψιλοέχω το λολαιφλίκι ναι. 8)
Όμως το θέμα για μένα δεν ήταν αυτό με τα άκυρα ποστς σε τόπικ.
Τέλος πάντων, έχει λήξει με pm το ζήτημα.

Πες του τα αγορίνα! Κουόταρε τον εκείνη ακριβώς τη γαμημένη στιγμή, και πες του, ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΖΑΛΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΥΛ, ΣΤΑΜΑΤΑ! Πάτα το γαμημένο το ignore!
Ξέρεις τι παρατήρησα, ΧΡΗΣΤΗ, αρσενικέ, ιντερνετ-bully μακ? Άρχισες να του χώνεσαι όταν είπε μαλακία στη deadmemories. Η Κατερίνα δεν έδωσε καν σημασία, εσύ ένιωσες ότι σου θίγουν τη γαμημένη κλίκα, και άρχισες την επίθεση.
Στ’αρχίδια μου ο awake, δε τον ξέρω και δε με ξέρει. Κι εγώ χώνομαι σε χρήστες, πχ nightwing, godsmack, αλλά πάντα για αυτά που κάνουν μέσα στο φόρουμ ρε πούστη.
Και εσύ και ο Lupin btw πιάσατε ΠΑΤΟ, και η βλακεία είναι ότι εγώ ήμουν αυτός που είπε πριν κάνα δίμηνο στον Lup ποιός είναι ο awake, φυσικά γελώντας, φυσικά για να τον κοροϊδέψω, αλλά η μαλάκυνσή μου σταμάτησε εκεί. Ούτε ξεκατινιάσματα, ούτε δημοσιοποίηση στο φόρο ούτε τίποτα.
Τα κουτσομπολιά εδώ μέσα δίνουν και παίρνουν, κι εγώ είμαι αρχικουτσομπόλα, μαθαίνω πράματα για όλους (ναι, και για σένα μακ, πολύ πράμα!) αλλά δεν είμαι ΚΑΤΙΝΑ. Τα κρατάω για την πάρτη μου και γελάω.

Και κάτι τελευταίο: σας γαμώ τις κλίκες.

υγ: μακ, μου έχουν πει ότι από κοντά είσαι οκ άτομο, και είναι ο μόνος λόγος που είμαι φιλικός απέναντι σου όταν σε βλέπω από κοντά, γιατί στο φόρο πιάνεις πραγματικά ΠΑΤΟ. ξέρωγω, ελπίζω να τύχει μια μέρα να είμαστε σε κοινή παρέα για να διαπιστώσω κι εγώ το αντίθετο.

Lupin άντε γαμήσου ρε μαλάκα, θυμάσαι ότι όταν είχε πει μαλακία για την καταγωγή ΜΑΣ εγώ ήμουν ο πρώτος που του κατέβασε καντήλια, και δεν έχω κάνει ούτε μια φορά ποστ που να εκφράζω συμπάθεια απέναντι του ή whatevs. Δε μου καίγεται καρφί για τον awake.

Αλλά θύμα, σε αυτή την περίπτωση, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως είναι.
Τεσπά, βρεθείτε κάπου και παίξτε μπουκέτα, βαρέθηκα

  1. Δεν ειναι κλικα, ειναι παρεα.Ισχυει αυτο που λες για το χωσιμο, τον λογο που αντεδρασα ετσι δεν τον ξερεις και δεν χρειαζεται να τον μαθεις.

  2. Ανοιξα θρεντ με την εκπομπη του.Και?Τον εκανα ρεζιλι?Τι εγινε δηλαδη?
    Τον ρεζιλεψα?Τον δυσφημησα?

  3. Το οτι ξερεις πραγματα για μενα το ξερω, δε περιμενα να μου το πεις εσυ για να το μαθω.

και για το υγ. ακριβως την ιδια γνωμη εχω για σενα, εχω ακουσει θετικα σχολια απο πολλα ατομα για τον εκτος φορουμ σαμαν, γιατι ο εντος φορουμ δεν ειναι καλυτερος απο μενα.

Και στην τελικη πιανω πατο απο επιλογη μου.μαρεσει.περναει η ωρα οταν εχω αυπνιες.οταν βαριεμαι ρε παιδι μου.

θα απαντησω μονο στην 1η φραση σου γιατι το υπολοιπο ποστ σου ειναι ‘‘οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια…’’

το τελευταιο μηνα εδω μεσα, συνειδητα και με εμπαθεια που αγγιζει την κατινια και τον κιτρινισμο μου την μπαινουν τα εξης 4 ατομα

mackintosh
lupin
deckard
γρακχος

δεν μπορουμε να ειμαστε αρεστοι σε ολους.δεκτο.κανω τον μαλακα τοσο καιρο και δεν μιλαω μπας κ ξεφουσκωσει αυτη η ηλιθια αντιπαραθεση.αλλα μην πατε να βγειτε απο πανω οτι ειστε οι θιγμενοι,γιατι εδω κολλαει το ‘φωναζει ο κλεφτης να φοβηθει ο νοικοκυρης’

ως τωρα μονο ενας(ο deckard) ειχε τα αρχιδια να ζητησει συγνωμη αντι να point the finger h να κανει την παπια.μακαρι να ακολουθησετε κ οι αλλοι 3 , οχι τπτ αλλο αλλα θα δειξει οτι εχετε κλεισει το ζητημα και προχωραμε σε πιο ουσιαστικες μορφες επικοινωνιας

αλλα και να μην ζητησετε συγνωμη δε πειραζει.

παντα και παντου καποιοι θα σε θεωρουυν οκ ατομο,και καποιοι θα σε θεωρουν μαλακα.that’s life

απλα,ειναι κριμα που αντι να ζητησεις συγνωμη για την ‘κιτρινη’ συμπεριφορα σου και να κλεισει το θεμα με παρουσιαζεις λες και ειμαι το ισραηλ εδω

δεν εχω να πω τπτ αλλο.ηθικα εχω καλυφθει απο το ποστ του σαμαν στο αρχικο θεμα.

[B]ps : με lupin και γρακχο δεν θα ανοιξω διαλογο μεχρι να πουν εστω και τυπικα μια συγνωμη για την παρατεταμενη και απροκλητη ειρωνεια απενατι μου εδω και καιρο

εξαλλου δεν εχω να πω κ τπτ με ατομα που τους στελνω pm οπου τους ζηταγα συγνωμη και προτεινα να κλεισουμε τον ηλιθιο τσακωμο μας και μου απαντησαν με ατακες του στυλ

αμα σε πετυχουμε πουθενα θα σου σπασουμε τα μουτρα[/B]

αυτα.

τωρα μολις ειδα κ το σεντονι του lupin…στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα.γαμα το.

Τα ποστς γιατι σβηνονται με το τσουβαλι?

Τοσα σεντονια γραφτηκαν!

Λοιπόν, χίλια σόρρυ που διέγραψα τόσο μεγάλα ποστς και γενικά πόνεσε η καρδούλα μου πριν το κάνω αλλά ήταν το καλύτερο για όλους.

Τα πράγματα είναι απλά. Το θρεντ λέγεται κουτί παραπόνων. Το εν λόγω θρεντ έπρεπε να κλείσει δε πα να αφορούσε και τον φούφουτο. Αν έχετε παράπονο επ’ αυτού πείτε το, αλλά νομίζω ότι οι λόγοι είναι προφανείς.

Υπάρχει γενικά και το ignore που βοηθάει όπως επίσης και το report για ό,τι ξεφεύγει απ’ τους κανονισμούς. Αυτά είναι τα πλαίσια του φόρουμ, έτσι πορευόμαστε, δυστυχώς ή ευτυχώς.

στου κουφου τη πορτα οσο θελεις βροντα…γαμα το…

κλασσικη απαντηση,εδω και 1μιση χρονο…

αφου δεν εχεις ρε θλιβερε τυπε τι να απαντησεις!!!

συγνωμη απο ποιον,απο μενα?γτ ακριβως?
Εσυ γτ δεν ζητας μια συγγνωμη για ολα οσα μας εχεις σουρεις-και εμενα πιο πολλα απο ολους?

ΒΡΕΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΑ @@ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!

και ισχυει το τελευταιο που σου ειχα πει στο πιεμ…

Ρε μανο σβηστα αυριο.

θα απαντησω μονο στην 1η φραση σου γιατι το υπολοιπο ποστ σου ειναι ‘‘οσα δεν πιανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια…’’

αλλα εγω θα ζητησω συγνωμη που σου εσπαγα τα @@ και αν εχεις δει τα ποστ μου τελευταια δεν παρουσιαζουν την οποια κακη μου εικονα παλιοτερα.οκ τωρα ?

[B]
το τελευταιο μηνα εδω μεσα, συνειδητα και με εμπαθεια που αγγιζει την κατινια και τον κιτρινισμο μου την μπαινουν τα εξης 4 ατομα

mackintosh
lupin
deckard
γρακχος[/B]

δεν μπορουμε να ειμαστε αρεστοι σε ολους.δεκτο.κανω τον μαλακα τοσο καιρο και δεν μιλαω μπας κ ξεφουσκωσει αυτη η ηλιθια αντιπαραθεση.αλλα μην πατε να βγειτε απο πανω οτι ειστε οι θιγμενοι,γιατι εδω κολλαει το ‘φωναζει ο κλεφτης να φοβηθει ο νοικοκυρης’

ως τωρα μονο ενας(ο deckard) ειχε τα αρχιδια να ζητησει συγνωμη αντι να point the finger h να κανει την παπια.μακαρι να ακολουθησετε κ οι αλλοι 3 , οχι τπτ αλλο αλλα θα δειξει οτι εχετε κλεισει το ζητημα και προχωραμε σε πιο ουσιαστικες μορφες επικοινωνιας

αλλα και να μην ζητησετε συγνωμη δε πειραζει.

παντα και παντου καποιοι θα σε θεωρουυν οκ ατομο,και καποιοι θα σε θεωρουν μαλακα.that’s life

απλα,ειναι κριμα που αντι να ζητησεις συγνωμη για την ‘κιτρινη’ συμπεριφορα σου και να κλεισει το θεμα με παρουσιαζεις λες και ειμαι το ισραηλ εδω

δεν εχω να πω τπτ αλλο.ηθικα εχω καλυφθει απο το ποστ του σαμαν στο αρχικο θεμα.

[B]ps : με lupin και γρακχο δεν θα ανοιξω διαλογο μεχρι να πουν εστω και τυπικα μια συγνωμη για την παρατεταμενη και απροκλητη ειρωνεια απενατι μου εδω και καιρο

εξαλλου δεν εχω να πω κ τπτ με ατομα που τους στελνω pm οπου τους ζηταγα συγνωμη και προτεινα να κλεισουμε τον ηλιθιο τσακωμο μας και μου απαντησαν με ατακες του στυλ

αμα σε πετυχουμε πουθενα θα σου σπασουμε τα μουτρα[/B]

αυτα.

τωρα μολις ειδα κ το σεντονι του lupin…στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα.γαμα το.


Αυτό θα ‘κανα :oops: αλλά τα ρηπόρτς δε μ’ αφήνουν. ;ρ

:lol:

Δεν ειναι ειρωνικο το γελιο.Αληθεια γελαω.Τι να σου πω

μονο που δεν ζητησες κανενα συγγνωμη στα πιεμ,απλα πουλησες υφακι ανωτεροτητας και ‘μεγαλοψυχιας’…

βλακα…

και παλι

κλασσικη απαντηση,εδω και 1μιση χρονο…

αφου δεν εχεις ρε θλιβερε τυπε τι να απαντησεις!!!

συγνωμη απο ποιον,απο μενα?γτ ακριβως?
Εσυ γτ δεν ζητας μια συγγνωμη για ολα οσα μας εχεις σουρεις-και εμενα πιο πολλα απο ολους?

ΒΡΕΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΑ @@ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!