Κουτί Παραπόνων

Να βάλουμε τη σωστή ώρα ίσως??:stuck_out_tongue:

τρέμω στην ιδέα ότι θα έρθει η μέρα που θα πρέπει να αλλάξει η ώρα…

παιδιά δεν θέλω να αρχίσω αντιμαχία… Όμως επειδή τυχαίνει να ξέρω 5 πράγματα απο πιτσια και internetz, θα παρακαλούσα τους αξιοτιμους μοντς να προσέχουν με ποια posts “παιζουν”… Δεν θα πω άλλα εκτος αν με ρωτήσει κάποιος μοντ συγκεκριμενα, πάντως αυτός που έκανε την εξυπνάδα θα έχει πιάσει το μήνυμα…

???

πάει αυτός, άλλος την έκανε τη λαδιά :stuck_out_tongue:

χαχα.L.eye στείλε πμ κ πες τι έγινε

:stuck_out_tongue: Τα είπαμε με τον karvou! Μάλλον δεν ήταν τίποτα, ή απλά υπόθεση για τα X-files. Σου στέλνω έτσι για την ιστορία…:slight_smile:

ξαναρωτάω, μπας και φιλοτιμηθεί κάποιος και απαντήσει.

υπάρχει λόγος που σβήνετε ποστς έτσι χύμα/αμπαλαέα χωρίς ούτε ένα πμ? ειδικά εφόσον δε μιλάμε για υβριστικά ποστς?

Spam.

Εάν κι εσύ όμως είχες φιλοτιμηθεί να διαβάσεις τους κανόνες του forum, θα πρόσεχες τον εξής:

  1. Μηνύματα spam σε θέματα υψηλού ενδιαφέροντος ενδεχομένως να διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

Ελπίζω να απαντήθηκε η ερώτηση σου.

spam ήταν που ρώτησα για ποιο λόγο σβήστηκε το ποστ μου και δεν απάντησε κανείς πριν ποστάρω κι εδώ?

και είστε σοβαροί, το “πω πω τι ζήσαμε” για λάιβ πριν ένα μήνα δεν είναι σπαμ αλλά αν του απαντήσω σπαμάρω?

Oχι φιλε μου.
Το πωπω τι σβησαμε μια χαρα μεσα στο θεμα ειναι.
Μπορει να κατανταει ενοχλητικο αλλα δεν παυει να ειναι μεσα στο θεμα.
Αυτα που ποσταρες θεωρηθηκαν ως σπαμ και σβηστηκαν.

@moderator, όντως δεν είχα διαβάσει το συγκεκριμένο κανόνα, οπότε άκυρη η ερώτησή μου, mea culpa.

το τελευταίο ποστ που ήταν ενοχλητικό αλλά δεν παύει να ήταν εντός θέματος γιατί σβήστηκε; εγώ δεν κάνει να γράφω για το sonisphere;

edit, γέλασα λίγο με το “πω πω τι σβήσαμε” αντι του “ζήσαμε”, μάλλον δεν το έκανες επίτηδες αλλά οκ =)

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=17266

Γιατι κλειδωθηκε?

Να σβηστουν οτι σπαμ ποστς εγιναν, οχι λουκετο.

http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=17129

Δεν ειναι απαντηση να μου πετας ετσι τους κανονες αγγελιων.

Τα λινκς απο το eshop τα εβαλα για να δειξω τι ακριβως πουλαω, αν ενοχλουν σβηστα.

Όχι ρε συ, υποθέτω το θρεντ δεν κλειδώθηκε για τα λινκς αλλά γιατί η αγγελία δεν αφορούσε μουσικό προιόν ή σχετικό με “τέχνες” όπως λέει στους κανόνες. Και απ’ ότι παρατηρώ στις αγγελίες, όλες αφορούν αυτά τα αντικείμενα (πλέον).

Θενξ για την απαντηση, και οχι ‘απαντηση’.

Το ελυσα το θεμα παντως :stuck_out_tongue:

Ε ενταξει.Ξεχασα να σου γραψω και το κανονας 2 ρε μακ.

Πς, ε, μαζέψτε όλους τους βλαμμένους στο τόπικ του νέου μέηντεν που ξεκινάνε σταυροφορίες, αν πεις ότι το χρώμα του εξωφύλλου είναι λίγο μέτριο στις γωνίες. Αλλιώς θάχει πολύ μπινελίκι το θρεντ.