Κουτί Παραπόνων

τότε συγγνώμη. Παρανόησα το κείμενο που σου έκανα quote, με έκανα edit.

το συνεχίζω λίγο επειδή με ΚΑΙΕΙ. δεν κατάλαβα αν το υποθετικό (μη φέηκ) δεύτερο ακκάουντ του σάμαν θα έτρωγε μπαν επειδή είναι ο σάμαν και μπαντ μπλαντ κ.λπ. ή αν γενικότερα ισχύει αυτό. το δικό μου υποθετικό δεύτερο ακκάουντ που θα γεννη8εί από την επι8υμία μου να ξεφορτωθώ το παρόν, 8α μπαναριστεί; και αν ναι, γιατί;

επίσης εννοείται κρετίνος ο σάμαν, μια χαρά είναι το νικνέημ, μικρό, στιβαρό, με αντοχές, δεν καταναλώνει πολύ, τι το θέλει το καινούργιο; να μπαναριστεί.

Αν έχεις σοβαρό λόγο για να κάνεις κάτι τέτοιο, επικοινώνησε μαζί μας και θα δούμε αν μπορούμε να λύσουμε το πρόβλημα αυτό.

Κατά τα άλλα, θέλω να κάνω μια ερώτηση για να δω αν κάποιος άλλος, μπορεί να σκεφτεί μια λύση. Έστω πως αύριο αλλάζω το nickname μου και από karvou το κάνω Pink_Floyd. Αναγκαστικά, δε γίνεται να αλλάξουν τα χιλιάδες των παλιότερων ποστς στα οποία με προσφωνούν karvou. Πώς μπορούμε να κάνουμε μια τέτοια αλλαγή και να μην υπάρχει μπέρδεμα; Δηλαδή από την επομένη οι παλιοί και νέοι χρήστες να μπορούν να καταλαβαίνουν πως ο karvou είναι ο Pink_Floyd και όταν απευθύνονται σε εμένα, όλοι να χρησιμοποιούν για μένα το ίδιο nickname για να μπορούν να συνεννοούνται. Δεκτές όλες οι ιδέες.

ο σοβαρός λόγος είναι πως ένα νικνέημ που απεχ8άνομαι/μου είναι αδιάφορο/γουατέβερ επηρεάζει το κάρμα μου και τη συμπεριφορά μου και το ποστάρισμά μου, οπότε θέλω να κάνω μια νέα αρχή, να ανανεωθώ, να δω τα πράγματα θετικότερα!!

όσον αφορά το άλλο, από την πολύχρονη θητεία μου σε φορουμς και την τεράστια πείρα που έχω αποκτήσει, έχω να πω ότι οι μόνιμοι πόστερς αναγνωρίζονται από τους άλλους μόνιμους ποστερς απλά και μόνο από τον τρόπο γραφής τους. όταν αυτό δεν συμβαίνει, λύνεται εύκολα με ένα ποστ τύπου “έλα ρε μλκ, ο σομνάμπγιουλιστ είμαι, τώρα με λένε σάμαν”. ένα πιο δραστικό μέτρο είναι η δημιουργία θρεντ στο καλωσήρ8ατε όπου ο χρήστης με το αλλαγμένο νικνέημ, 8α εξηγεί με κάθε λεπτομέρεια το τι πραγματικά συνέβη και δεν είναι πλέον αυτός που ήταν και είναι αυτός που είναι.

Σε ένα άλλο φόρουμ που ήμουν,με μεγάλη κίνηση και αυτό,επιτρεπόταν η αλλαγή nickname αλλά οι mods είχανε θεσπίσει μία διαδικασία.Σύμφωνα με αυτή γινόντουσαν 1-2 αλλαγές ονομάτων που τους ζητούσαν οι χρήστες αλλά μόνο κάποια χρονικά διαστήματα,ανά 1-2 μήνες π.χ.Ακόμα ο χρήστης του οποίου το Nick άλλαξε όφειλε για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα να έχει στην υπογραφή,μεταξύ άλλων, ένα “Πρώην Floydized” ξέρω 'γω ή κάτι τέτοιο.

δεν είν’ κακό …

Eιδα ενα τοπικ στο “Μικρες Αγγελιες” με τιτλο πανω-κατω “Ψαχνω εισητηριο για Kyuss lives”.

Δυστυχως, ειμαστε πολλοι που θελουμε εισητηριο.

Ομως, οπως ειναι κατανοητο, αν το 'κανε ο καθενας θα γαμουσαμε το section.

Επειδη, ομως, υπαρχει (εστω και μια στο εκατομμυριο) να παρει ο συγκεκριμενος χρηστης καποιο εισητηριο, επειδη δεν ξερει τους κανονες του φορουμ ή απλα δεν τον νοιαζει η ομαλη λειτουργια του, θα παρακολουσα να μετονομαστει το τοπικ σε κατι πιο γενικο και μη προσωπικο, που δε θα παραπεμπει καποιον που θελει να πουλησει ενα εισητηριο σε συγκεκριμενο χρηστη.

Ευχαριστω.

ΥΓ.: Επειδη η συναυλια πλησιαζει αν ειναι δυνατον, να γινει αυτο που ζηταω το συντομοτερο δυνατον για να μη στελνω πμs.

YΓ.2: Δε νομιζω οτι ειμαι παραλογος, αλλα αν καποιος βρει το “παραπονο” μου ηλιθιο, χεστηκα. :smiley:

Δεν απαγορευεται να ζητησει καποιος εισητηριο ρε…

Δηλαδη, να ανοιξουμε καμια 100αρια θρεντς;;;

Αμα ειναι, να ανοιξω κι εγω δηλαδη.

Δεν σε σταματαει κανενας…

Σορρυ και χωρίς παρεξήγηση αλλά δεν έκανε κάτι κακό το παιδί. Οκ σίγουρα ψάχνετε πολλοί τικετς αλλά δεν νομίζω να είναι κακό να γράψει ο οποιοσδήποτε μία τέτοια αγγελία!

στην αρχικη πως και δεν υπάρχει στο πρόγραμμα συναυλιων η συναυλια των death angel αυριο ? οχι τπτ αλλο αλλα δεν εχουμε πληροφοριες για τα εισητήρεια κτλ…

Για τη συγκεκριμένη συναυλία δεν έχουμε λάβει την παραμικρή ενημέρωση (παρότι προσπαθήσαμε) και γι’ αυτό το λόγο δε βρίσκεται στην ατζέντα μας.

Σας πειραζει το adblock, αλλα κατι διασπαρτα doubleviking λινκ και αναφορες…

[SPOILER]
[/SPOILER]
Τα οποια λινκς εχουν ποσταριστει και απο μοδς αν θυμαμαι αρκετα καλα.

Καλά, το ένα δε σχετίζεται με το άλλο.
Το doubleviking είναι η εικόνα (η πρώτη, “πληθωρική” καθώς κατεβαίνεις στο προφίλ). Δεν έχει να κάνει με το site.

γι αυτό για τσόντες να μπαίνετε στο δικό μου προφίλ. :blues:

νταξει παιζει να ειναι βλακεια η ερωτηση, αλλα γιατι δεν ειναι περασμενη στο προγραμμα στην κεντρικη η συναυλια των last drive την παρασκευη 1 απριλιου στη θεσσαλονικη?

Επιτρέψτε μου να επαναφέρω τον προβληματισμό που είχε διατυπωθεί παλιότερα σχετικά με το σχολιασμό μέσω facebook στα άρθρα της κεντρικής.

Εξακολουθώ να πιστεύω πως δεν δουλεύει και πολύ θετικά.
Είναι αρκετά ενοχλητικό να διαβάζεις ένα νέο/άρθρο/κριτική κλπ και από κάτω να πέφτει το μάτι σου σε ηλίθια σχόλια.

Όπως π.χ. [B][U][I]εδώ[/I][/U][/B] που διάβαζα τις προάλλες.

Νομίζω χάνεται η όποια σοβαρότητα του site.

O.k. μπορεί να διατυπώνονται και υγιείς απόψεις αλλά είναι λιγοστές και για πρακτικούς λόγους δεν αναπτύσσονται όπως θα έπρεπε και δεν γίνεται κάποια αξιόλογη κουβέντα.
Το σύνηθες είναι να βλέπεις ανούσια, τηλεγραφικά ποστ.

Το προτιμώ όπως ήταν παλιότερα (χωρίς σχολιασμό).

ολο το internet λειτουργεί έτσι όμως ρε brein…και τα σχόλια είναι τόσο βλακώδη που είναι αστεία

Βάλτε ρε τσιγκούνηδες κανένα διαγωνισμό για κανένα μουσικό όργανο!!!:blow: