Η Απώθηση του Υπερλιγούρη

To post του karvou ήταν αφοπλιστικό μέσα στην πραγματικότητα του… Τουλάχιστον για ένα ποσοστό γυναικών, ειδικά στη US! Αλλά αυτή η γλώσσα, λες και διάβαζα οικονομική εφημερίδα, για επενδύσεις και τέτοια…!

Rope, η δέηση σου θα ληφθεί υπόψη. Αφού ήταν και αρχοελληνική κιόλας… :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol:

Δυστυχώς παίζουν τέτοιες περιπτώσεις και ειδικά στην Αμερική λίγο περισσότερο…
Εδώ έχουν άτυπους “κανόνες” πως για να προτείνεις γάμο σε κάποια πρέπει το μονόπετρο που θα προσφέρεις νά κοστίζει τουλάχιστον ενάμισυ μηνιάτικο σου… :? :stuck_out_tongue:
Είναι γενικότερα μία πιό “υλιστική” κοινωνία.

8O 8O Καταντια!8O 8O
Eπρεπε να το παιξει δυσκολη… τι κανουμε ολες εμεις?:stuck_out_tongue: :lol:

Περα απο την πλακα, ελεος. Dekavle.:wink:

Hmm το πιθανότερο άμα της πω οτί έκανα τέτοιο πράγμα είναι να μου πει να της το στείλω για να το δώσει η ίδια σε όλο το σχολείο…:roll: :stuck_out_tongue: Οπότε δεν βοηθάει…

Ευχαριστούμε πολύ αγαπητή συμφορουμιτισα που συμμερίζεσαι τον πόνο μας και συμμετέχεις και εσύ στον δικό μας τίμιο και δίκαιο αγώνα…

Ναι είναι…τέρμα όμως:? (Άμα ήταν κάμια θεά πάντως δεν θα με πείραζε και τόσο :stuck_out_tongue: )

αυτο:p

περαν πλακας, το μονο που σου χει μεινει ειναι να αποκαταστησεις το ονομα σου[-X

τωρα πως δεν ξερω.μπαχαχαχ

του βαζουμε ενα καθρεφτη μπροστα να δει.

Οχι μανες εδω!Ειναι σοβαρο το θρεντ

8O Tι ακουω Θεοι.Προχωρημενα τα κοριτσακια στο σχολειο…
Να σε ρωτησω και κατι αλλο για να δω ποσο πολυ καταντια υπαρχει.Οταν λες σου τα εχει πρηξει να τη *αμησεις, δηλαδη πως σου το λεει? Ετσι, χυμα, “Θελω να με *αμησεις” ?:-s

φαντάζεσαι να του λέει “δεν μας *αμάς λέω 'γω??”, και να την έχει παρεξηγήσει? :lol: :lol: :lol:

Ellanor? :-s Που είσαι; :-s Περιμένουμε με αγωνία! :stuck_out_tongue:

@karvou: Για τους αποφοίτους οικονομικών σχολών τα αρθράκι έχει πολύ γέλιο. Πάντως - από επιχειρηματικής άποψης - έχει δίκιο ο άνθρωπος! Η πρόταση της δεν είναι καθόλου συμφέρουσα…:lol:

Για τη Rope που το ζήτησε.

[SIZE=“4”][FONT=“Comic Sans MS”]Η ΛΙΓΟΥΡΩ[/FONT][/SIZE]

Αυτή είναι μια νεαρή κοπέλα. Φαινομενικά, είναι κι αυτή όπως όλα τα κορίτσια της ηλικίας της.

Η αλήθεια όμως είναι πολύ διαφορετική.

Γιατί στην πραγματικότητα, η γυναίκα αυτή είναι μια ΛΙΓΟΥΡΩ.

Αυτοί είναι ορισμένοι νεαροί άντρες. Δε γνωρίζονται μεταξύ τους αλλά για λόγους διευκόλυνσης έχουν τοποθετηθεί στο ίδιο μέρος. Είναι νέοι, ωραίοι και αμέριμνοι ? προς το παρόν τουλάχιστον.

Σύντομα θα γίνουν κι αυτοί θύματα της γυναίκας-λιγούρως. Κάποιος απ? αυτούς δε θα τα καταφέρει. Κάποιος θα θυσιαστεί για τους υπόλοιπους.

Όλα πήγαιναν καλά την ηλιόλουστη και χαρούμενη εκείνη μέρα, έως ότου μια σκιά έπεσε στη μέση του δρόμου?? Δυστυχώς όλα τα όμορφα πράγματα κάποια στιγμή τελειώνουν.

ΟΧΙΙΙΙΙ!!! ΟΧΙΙΙΙ!! Είναι? ΕΚΕΙΝΗ!!!

Τρεχάτε παλικάρια!!!

Η μοιραία στιγμή πλησιάζει?

Η τελευταίες απέλπιδες προσπάθειες?


?Είσαι πολύ γλυκούλης όταν με κοιτάς έτσι»,
του λέει εκείνη.

Εκείνος κάνει μια έσχατη προσπάθεια?

ΛΑΘΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

[SIZE=“3”]TO BE CONTINUED…[/SIZE] (sometime)

Οποιαδηποτε ομοιοτητα με προσωπα ή καταστασεις ειναι εντελως συμπτωματικη.

:lol: :lol: :lol: :respect: Τα πράγματα λοιπόν μοιάζουν δυσοίωνα αφού λύση δεν βρέθηκε:? :roll: Αλλά τα σχέδια ήταν απίστευτα οπότε τουλάχιστον έχουμε και με κάτι να γελάμε:p

Ellanor σε ζηλεύω πραγματικά ε.

Το ταλεντο δεν κρυβεται.

Απεραντο respect στον Ελλανορ!!!
αυτη η σκηνη θυμιζει μια απο τις κορυφαιες σκηνες του Ελληνικου κινηματογραφου…

Φροσω<<θεε μου ΑΝΤΡΕΣ!!! …ευχαριστω!!!>>
Κοπανοι<<ΩΩΩΧΧΧ!!Η ΧΟΝΤΡΗ!!!>>
Πανε να φυγουν ολοι ταυτοχρονα και η αραχνη πιανει την <<μυγα>> Μαρκο Λεζε
Φροσω<<Χελι!!!Χελι εσυ…Μανουλι…Μανουλι…εισαι δικος μου…ΘΑ ΣΕ ΦΑΩ!!!>>
Η ιδανικη απεικονιση της Λιγουρως στον Ελληνικο και cult κινηματογραφο!!
Οτι ειναι οι Κοπανοι στο σινεμα ειναι ο Ellanor στο χαρτι και στο rocking!!!

=D> =D> =D> =D> =D>

Μπράβο ellanor, άξιος, άξιος!!! Περιμένουμε κάποια στιγμή τη συνέχεια!..

Η Κραυγή του Μουνχ μου άρεσε ιδιαιτέρως…:roll:

:lol: Πραγματικά όμως…Μπραβο ellanor…gifted!!:wink:
XEEEEΛΙΑΑΑΑΑΑΑ:lol:

Πωπω μλκ ‘‘Δε Κοπανοι’’. Εχω να δω τις ταινιες κατι αιωνες. Κορυφη και το νο1, και το νο2. Νοσταλγια μοουντ ον.:-s

Ένα έχω να προσθέσω… Όπως λέει κι o Marilyn Manson:

?Everybody is someone else?s nigger. So are you and so am I.?

Πάντως εγώ ποντάρω στο λιγούρη!:lol: