ΕΜΠ (τρομάρα μας.. :) )

1 μαγική λέξη θα σου πω: ΓΚΑΡΟΥΤΣΟΣ! :wink:

Άντε από’κει ρε που μας τη λέτε με την τεχνολογία σας… ΟΥΣΤ! :stuck_out_tongue:

Έχετε όντως κάτι ωραία παλικάρια οι ηλεκτρολόγοι… Ξεχωρίζουν από μακριά! :wink:

Κ εμένα μου τη διαταράσσουν κάτι τέτοιοι ακόμα κι από μακριά που τους βλέπω… :stuck_out_tongue:

Ναι το Αλόε έχει απόλυτο δίκιο!!Πολύ ωραίο το ΕΜΠ μας …δεντράκια,εγκαταστάσεις,φυτά (εεεε όχι τέτοια :stuck_out_tongue: κτλ κτλ…
αλλά με τα μαθήματα τι γίνεται???
Είναι τόσο καλά στο 1ο έτος όσο λέτε όλοι ?Πρέπει να εκτιμήσω τη θέση μου δλδ…
μετά την εξεταστική θα σας πω!!!..μέχρι στιγμής πάντως περνάμε πολύ καλά!!

Υπάρχει κανείς που να μην ξέρει τον Αη Γιάννη; :lol:

Έχει πλουτίσει αυτός… Μαμά, όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω Γκαρούτσος. :expressionless:

Όσο δεν έχετε δώσει μαθήματα όλα ιδανικά είναι Hlektra, μη μου ανησυχείς… :wink:

καλα…η ηλεκτρα εχει δικιο.
εγω μεχρι χθες ημμουν μες στην τρελη χαρα και τωρα συνειδητοποιησα οτι γραφουμε σε 2 βδομαδες.
σκατα θα γραψω!!!αμα περασω 2 στα 6 θα μαι καλα…:lol:

Τι ειναι το ΕΜΠ?Εχει σχεση με τους πολιτικους μηχανικους?:-k

E.M.Π. = Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο

Ναι ε? :? Και πάντα το χα απορία

yeap… και με κάθε σχολή που ακούς να κοτσάρουν ένα “μηχανικός” από πίσω… :wink:

Καθώς και τους Εφαρμοσμένους Μαθηματικούς και Φυσικούς Επιστήμονες :stuck_out_tongue: άνθρωποι είναι κι αυτοί…

Οι Μηχανικοί Μεταλλείων - Μεταλλουργών το έχουνε κοτσαρισμένο από μπροστά. :expressionless:

Το σήμα του ΕΜΠ έχει αναγραμματισμό του Aloe. Κοιτάχτε αριστερά.

Αλοε, πες μας τι κονέ έχεις. Σε ποια μυστική μασονική οργάνωση ανήκεις?

Βασικά αν παρατηρήσεις, βρίσκομαι δίπλα στον Προμηθέα με τη φωτιά. Θέλει να πει ότι είμαι FireWoman.

Αυτή ήταν η ψεύτικη εκδοχή για τον πολύ τον κόσμο.
Η αλήθεια είναι μυστικό. :-#

χαχαχαχα…δεν το χα προσεξει ποτε!!!
κορυφαιο…γι αυτο τελικα η αλοη ειναι παντα χαλαρη και τουριστρια…
εχει τα μεσα!!!:lol:

Άσε τους ΣΕΜΦίτες… δε μετράνε… :stuck_out_tongue:

Όσο για τους Μηχανικούς Μεταλλείων - Μεταλλουργών δεν ισχύει, αφού λέγονται και “Μεταλλειολόγοι Μηχανικοί”. :wink:

Μπα, μάλλον εννοεί ότι έτσι που τα’ χεις φορτώσει στον κόκορα είσαι καμμένη από χέρι… :stuck_out_tongue:

μια ερωτηση στη αλοη…και σε σας η αναλυση Ι ειναι τοσο παλουκι???
σε εμας περυσι περασαν 23 στους 300+…μας κανουν ρε γαμωτο μαθημα καθηγητες απο μαθηματικο και ειναι στο δικο τους κοσμο…#-o
ενα παιδι ειχε πει κατιο καλο…οταν ειδα την βαθμολογια της αναλυσης νομιζα οτι βαθμολογουσε στο διαδικο…:lol: :lol: #-o …ολο 0 και 1 ειχε…

Eγώ την Ανάλυση Ι την έχω από το πρώτο εξάμηνο, είμαι πέμπτο και ακόμα δεν έχω πάει ποτέ να τη δώσω :lol: :lol:

Χαχαχ, ναι, κάπως έτσι.
Ο ένας απ’τους δύο καθηγητές σε μας είναι τελείως τρελός και λένε βάζει τελείως κουλά θέματα.
Και ο δεύτερος καθηγητής έλεγε ότι θα νοικιάσει το ΟΑΚΑ την επόμενη φορά για να χωράνε να γράψουν όλοι όσοι τη χρωστάνε… :lol:

Όταν ακούω τέτοιες αηδίες από όλους αυτούς που την έχουν δει καθηγηταράδες και κόβουν όλον τον κόσμο και το παινεύονται κιόλας μου’ ρχεται να κάνω… επικίνδυνα πράματα… :x

Είναι ορισμένοι ελεεινοί και γλοιώδεις τύποι… τέτοιο humor εγώ δεν το πιάνω! [-X Μαλάκες!

Πάντως σ’ εμάς η Ανάλυση Ι δεν ήταν και τίποτα… Ένας ηλίθιος “καθηγητής” βέβαια μπορεί να κάνει και το πιό απλό μάθημα δύσκολο, δεν αντιλέγω… Πάρτε Γκαρούτσο… :wink:

καλα και σ’εμας να δειτε…αυτος δυο φορες τα ειχε παρει που κανεις δεν τον καταλαβαινε και ειχε φυγει…:lol: :lol: #-o
την επομενη ειχε ερθει νευριασμενος και μας ειπε οτι ο γιος του που ειναι στους ηλεκτρολογους μας του ειπε να μας πει οτι αυτα που τους βαζουν εχει ειναι πολυ πιο δυσκολα(εκεινη την ωρα εγινε της πουτανας και ο γιος του την ακουσε γερα στο ανεπισημο φορουμ της σχολης στο οποιο ηταν κι αυτας μελος) και αλλα που βαριεμαι να γραψω…
αυτο με το ΟΑΚΑ το εχω ξανακουσει

μανο σε ποιο τμημα εισαι???

Ν.Μ.Μ.