ΕΜΠ (τρομάρα μας.. :) )

αγγελοπουλος και κοκκινος…θεοι!!!
ουτε σε 10 χρονια δε το περναω το μαθημα…

Τελικά, όντως το ΕΜΠ είναι πρωτοπόρο… Αμέσως όλοι οι άλλοι άνοιξαν τόπικς για τις σχολές τους…[-X [-X

ζηλιαρηδες

όχι μάνες

Ρε παιδια ειμαι γ’ λυκειου και σκεφτομαι να παω ΕΜΠ στους Μηχανικους υπολογιστων.Τι λεει το τμημα αυτο???Ποσο αξιζει???

Το συγκεκριμένο τμήμα που λες (σκέτος Μηχανικός Η/Υ) υπάρχει μόνο Πάτρα και Βόλο αν δεν απατώμαι. Άρα δε μιλάμε για το ΕΜΠ… Εκτός κι αν εννοείς Ηλεκτρολόγους Μηχανικούς & Μηχανικούς Υπολογιστών. Χμ. Δεν ξέρω κάτι να σου πω για το θέμα… :-- :lol:

περιμενε να παμε στο δευτερο εξαμηνο και σου λεμε μετα :stuck_out_tongue:
Στο πρωτο το μονο μαθημα που εχει σχεση με υπολογιστες ειναι ο προγραμματισμος(σε Pascal μπλιεχτ)

ΕΜΠ? Όχι μην πας. Δήλωσε οτιδήποτε άλλο, θα καείς. Είναι αίσχος.

Κατά τ’ άλλα αν έχεις φίλες που θέλουν να περάσουν Πολυτεχνείο, είναι ο παράδεισος, μια ζωγραφιά και άλλα τέτοια όμορφα.

Πάντως εγώ που βλέπω κάτι εργασίες του κολλητού που είναι στο ΕΜΠire στους μηχανολόγους με φρικάρουν.
Δεν είμαι εγώ για μηχανολογίες :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To τμήμα H/Y από ότι ξέρω καλό είναι. Νομίζω έχει και το πιο καινούργιο κτήριο συγκριτικά με τα άλλα.

Έλα μωρέ, με κάτι τουβλάκια είναι. Σιγά :stuck_out_tongue:

Ζήηηηηλιααα…

Αν και δε μας νοιάζει και πολύ γιατί δεν πατάμε ούτε 'γω ούτε 'συ. :stuck_out_tongue:

Το Millennium, πάντως, είναι χτισμένο από τουβλάκια που’χεις πληρώσει εσύ! :lol:

Τι έγινε, πάμε και στο μιλένιουμ?

Ζηλιάριδες

Εγώ δεν έχω πάει ποτέ. Μαζεύει πολλούς τρέντυδες.

σπουδαζει κανεις Αρχιτεκτονικη στο ΕΜΠ να μ πει εντυπωσεις (αν και δε νομιζω να καταφερω να περασω εκει αλλα τεσπα…)?

δε σπουδάζω, αλλά μπορώ να σου πω ότι είναι σχολή με πολύ δουλειά, αλλά και με πολλά ταξίδια!!

Τι εστί ΕΜΠ?

καλα ταξιδια παει και η δικια μας η Βολιωτικη…αλλα αμα εχει πολυ δουλεια:wink: ενδιαφερον εχει?

Εθνικο Μετσοβειο Πολυτεχνειο

Τότε μείνε μακρυά από αρχιτεκτονική Ξάνθης!!!
Ένα φιλαράκι μου που είναι αρχικτεκτονική Θεσσαλονίκης πάντως απ`όσο μου λέει τους έχουν κυριλλέ…

σιγα μην παω αρχιτεκτονικη θεσ/νικης! δεν εχω ακουσει καλα λογια γιαυτη τη σχολη:-k