Βαρατε το Πισι σας...?

Ποσες φορες παιζετε το ταδε παιχνιδι και πανω στο κρισιμο σημειο το μπο#%λο κρεμαει…Αρκειστε μονο στα καντηλια?

Κατεγραμμενες ζημιες απο μενα ειναι μια οθονη…‘εφυγε’ απο μπουνιες:D

Εμφανιστείτε βαρβαροι:p
:lightsabre:

εγω βαραω το modem giati ειναι usb και με πεταει εξω

Εγω το πληκτρολογιο που κολλαει συχνα…

[FONT=“Comic Sans MS”]Είχα ένα pc που αν το βάραγα αυτό θα ήταν το τέλος του… καημένο ερείπιο…

κάηκε η οθόνη… αλλά όπως είπα ήταν και απίστευτη σαβούρα…

οπότε βρήκα ευκαιρία για καινούριο pc :smiley:

δε το βαράω :expressionless: , στοργή και προδέρμ εδώ :lol: [/FONT]

Μονο τον σκληρο δισκο,γιατι την εχει δει πολυ σκληρος κι ετσι.

Δε θα σηκωνα ποτε χερι σε μητρικη.Δεν το επιτρεπει η ανατροφη μου.

οχι μονο το δικο μου πισι που αν δεν φαει 2 κλωτσιες, 3 μπουνιες και κανα δυο πατητες δεν παιρνει μπροστα, αλλα και αυτα που μου φερνουν για service…

πλακα πλακα, παλιοτερα που για να πιασει κανα “εξωτικο” hardware εκτος απο λειτανιες εκανα και εξασκηση ζιου ζιτσου στα towers…τα περισσοτερα υπεκυπταν μετα απο γυριστη κλωτσια αλα Τσακ Νορις…

ειναι τοσο καμμενο πισι που αν το βαρεσω θα μου μεινει στα χερια. οταν παρω καινουργιο ομως θα του αλλαξω τα φωτα :lightsabre:

τα πληκτρολόγια στα χέρια μου, δεινοπαθούν… Ένα δεν άντεξε μια φορά… :oops:

Η παλια οθονη ετρωγε φαπες, αυτη ειναι φλατ και δεν λεει. Ο πυργος πιο πολλες κλωτσες απ’τον Καραγκουνη.

Το βαραγε ο αδερφος μου στο παρελθον και εχει φτασει σε σημειο σηψης πλεον.
Αν του δωσω εστω και μια κλωτσα θα ειναι η χαριστικη βολη.:frowning:

είναι λαπ τοπ και η σχέση μας είναι τρυφερότατη.

+1:) .

εχω σπασει 2 πληκτρολογια[πριν ενα μηνα πηρα καινουριο] και ενα ποντκι…εχω σακατεψει το γραφειο του υπολογιστη με αποτελεσμα το συρταρι του πληκτρολογιου να πεφτει στα ποδια μου συνεχεια…ε νταξ κανα2 κλωτσιες στον πυργο [που οταν τον κλωτσαω στα πλαγια κανει ρισταρτ)

^

Το κλασικο τρελο παιδι.Σε καποια φαση πιστευα οτι θα ψοφαγε.

Nαι, κλασσικ. Διαλυμενο πληκτρολογιο…:-k Χμ… Καρβου εσυ εισαι??? :stuck_out_tongue:

Hardware ιστοριες με χαστουκια…

2000 αγοραζω 15αρι monitor επι αγγλικου εδαφους.

2002 εν μεσω εργασιων και project η οθονη αρχιζει να τα χανει, τη ψιλομαστορευω, και αφου παιζει για κανα 2 μερες ξεκοιλιασμενη στο γραφειο μου, καταληγει παλι επι αγγλικου εδαφους αλλα αυτη τη φορα [B]απ’τον τριτο οροφο.:yahoo::yahoo:

[/B]20αρι Apple iPod 3ης γενιας κολλαει μετα απο heavy χρηση εν μεσω θητειας, και to διαολεμενo service της Rainbow Computers να μην το δεχεται λογω της αγορας του απο εξωτερικο.
2 χαστουκια στο μαρμαρο η συμβουλη στα forums…μπας και ξεκολλησει ο δισκος…
Οντως επιασε, ξεκολλησε, αλλα δεν την εβγαλε καθαρη, ο δισκος εχει χασει αρκετο χωρο (bad clusters).
Στην αδεια μου τον εριξα σε ενα pc και τον συμμαζεψα ξεχωριζοντας τα χτυπημενα του κομματια, εριξα 15 Gb metal και εβγαλα τη θητεια μου.
Το ipod αγοραστηκε Μαϊο 2004 και ακομα παιζει :twisted::yahoo:

όχι… εγώ είχα πιάσει τις 2 άκρες του πληκτρολογίου και προσπαθούσα να το λυγίσω… επιτυχώς τελικά… :oops:

Μόνο εγώ χαϊδεύω το λαπτοπάκι μου και του λέω: “myyyy prrrrreeeciouuuuusss…”? :slight_smile:

Ίσως και επειδή δεν έχει πύργο για κλωτσίδι :stuck_out_tongue:

Α, πρεπει να βρω τροπο ν’ανεβασω φωτογραφια του παλιου ποντικιου. Την τελευταια φορα που με νευριασε, εφαγε μπουνια, εκανε ενα σαλτο μισο μετρο, προσγειωθηκε κι εφυγαν και τα τελευταια κομματια. Εχει συγκρουστει επισης με τον τοιχο πισω απο το πισι, χωρις θυματα ευτυχως.