Βαρατε το Πισι σας...?

Πετυχες κανεναν?:lol:

Επαιζες τιποτα manager?:stuck_out_tongue:

Εγω μονο στο νετ καφε κλωτσουσα τον πυργο και κοπανουσα τα πληκτρολογια και τα ποντικια…
Απο δικα μου εχω ριξει απειρο ξυλο σε κινητα και εχω κανει ενα τηλεχειριστηριο του playstation 1 κομματακια στο πατωμα. Ωραια πραγματα.:slight_smile: Βεβαια και αλλες ηλεκτρονικες συσκευες εχουν φαει ξυλο αλλα η γενικη αρχη ειναι οτι “το ξυλο κανει καλο στις βλαβες των ηλεκτρονικων συσκευων” .

Παιζοντας Championship Manager 3 και αφου ισοφαριστηκα απο τη Ρεαλ στο 92 με πεναλτι (ανυπαρκτο φυσικα), το PC εφαγε τοσες μπουνιες που απεκτησε καμποσα σημαδια (= bad clusters).

Επισης τα χειριστηρια, τα πληκτρολογια και τα ποντικια εχουν φαει τις ψιλες τους αλλα χωρις να υπαρξουν ανεπανορθωτες καταστροφες…

ούτε που θυμάμαι τι έπαιζα…

Εμενα το dvd drive εχει φαει σκαλομα ενα γραναζι κατι και ανοιγει με 1-2 χτυπηματα…προφαση για ξυλο μου χαχα

[quote=Mackintosh;305612]Πετυχες κανεναν?:lol:

οχι, γιατι εγινε υπο ελεγχομενες συνθηκες στον ακαλυπτο του σπιτιου.

Ο φοσφωρος που υπαρχει στι CRT οθονες και τηλεορασεις ειναι δηλητηριο, δεν παιζω με τη ασφαλεια …[-X

Είναι όνειρο ζωής να το σπάσω μια μέρα…αλλά περιμένω να πάρουμε καινούριο και μετά θα καλοπεράσει!!

Εγω οταν χαλασε η οθονη ειχα παει ενα καβουρα και την κοπαναγα…

Όταν ανοίγω το πισι κάνει θόρυβο ο ανεμιστήρας, σα κομπρεσέρ ένα πράμα… Με δύο σφαλιάρες έχει φτιάξει…

Το ιστορικό μου δεν είναι πολύ μεγάλο, ίσως γιατί πάντα κατέφευγα στο διάλογο:p

Δύο ποντίκια, ένα πληκτρολόγιο. Είναι και ανθεκτικό το γλυκούλι μου!:smiley:

Pc:Βουυυυυυυυυυυυυυυν(ανεμηστιρακι)
Freedom:Σκασε θα σε γ@μησω
Pc:Bouuuuuuuuuuuv
Παφ πουφ μπαμ
Freedom:Παρτα ρε μ#%νι

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

βανδαλοι…

Αντε σκασε ρε φλωρε.

πλεον με το ubuntu το πισι μου εχει ηρεμησει…τα σπαστικα κολληματα εχουν μειωθε δραματικα…βεβαια τις πρωτες μερες που πηγαινε να πειραχω κατι και ξαφνικα ας πουμε σταματαγε να γραφει αγγλικα εφαγε κατι χτυπιες το πληκτρολιγιο…
παλια με τα Windows πραγματικα το ειχε κλωτσισει μια φορα και μετα του εριξα μπουνιες απο τα νευρα μου…η πλακα ειναι οτι μια μερα που τα ειχα παρει πολυ και το ειχα κλωτσισει ηταν μαζι μου ενας φιλους μου…με εβλεπε να ξεσπαω πανω του…και μετα απο ωρα του λεω"θα παιξουμε τελικα"…και μου απανταει’το πισι σου λειτουγρει ακομα???":lol: :lol: :lol:

το προηγουμενο ποντικι που ειχα το χτυπαγα απο τα νευρα μου γιατι ηταν ενσιρματο και ολο σκαλοναι το καλοδιο :smiley: #-o
πηρα ασυρματο και βρικα την υγεια μου:lol:

εγω το πισι μου το αγαπαω ρε!

Εχω πετάξει το ποντικι στον τοιχο κατα την διαρκεια που έπαιζα Call of Duty,διοτι ειχε φαει τρελο κολλημα.Ε την αλλη μερα πηρα αλλο ποντίκι:oops: :oops:

Xα χα!Και εγω με το ποντικι εχω λατρεια!Εχουμε αλλαξει γυρω στα 4-5 ποντικια.Χτυπαω εγω, χτυπαει και ο bro (το ποντικι παντα) ε, καποια στιγμη τα φτυνει.:slight_smile:

Σχεδον ποτέ…

Σε νιώθω…:frowning:

Πιο πολυ το PSP του αδερφου μου… Επαιζα TEKKEN και μου ειχε βγει η παναγια και με το πο υ ανεβαζω νταν… ΕΣΒΗΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!