Βαρατε το Πισι σας...?

Εγώ περιορίζομαι στις φωνές!

Ε οταν ειχα απλη συνδεση για ιντερνετ ολο και ειχε φαει καμια ξεγυρισμενη:p
Αρα δικαιολογουμαιO:):stuck_out_tongue:

:respect:

Το μωρό μου ποτέ δεν το χτυπάω.

Απαντηση κομπιουτερακια… 8)

Είσαι δικός μου!

:bow: :bow:

Παντως και 'γω ειχα σπασει το Game Boy μου ενω επαιζα Street Fighter 2 και πραγματι, αυτην η τσατσια με το να φτανει ο Αντζας τον Ροναλντο (τυχαια παραδειγματα) στον προ, ηταν για πολυ ξυλο!

Παντως και 'γω παροτι το λαπτομ μου δεν το εχω βαρεσει καθολου, αμα μου εχανε δουλεια ωρων απο κρασαρισμα, θα το εκανα overkill. Mία και καλη θα ετρωγε. ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ FUJITSU-SIEMENS??? (το τονιζω για να το καταλαβει, να μην κανει την παπια :p)

ΜΑ ΠΟΣΟ ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ??!!!

__Metal, κάτι έχει αυτό το παιχνίδι! Σε προκαλεί! Ισως επειδή είναι αρκετά δύσκολο αλλά όχι τόσο ώστε να τα παρατήσεις. Π.χ. το Street Fighter “1” στο pc ήταν τόσο δύσκολο, που ούτε καν έμπαινες στον κόπο να νευριάσεις και ν’ αρχίσεις την αντεκδίκηση στο keybord! :stuck_out_tongue:

__Χαχαχα, πολύ καλό το παράδειγμα, επιτέλους και κάποιος άλλος που με καταλαβαίνει -πόσο με εκνευρίζουν οι τσατσιές στα παιχνίδια!

__Οσο για το fujiσάκι, καλά κάνεις και το τρομάζεις (:p), αλλά να κρατιέσαι ψύχραιμος ό,τι κι αν συμβεί… μπουνιά και χιλιάρικο είναι λίγο μαλακία -προτιμούσα να είχα πει στα μουτρα τον Iron Mike Ζαμπίδη αδερφάρα…! :lol: Δηλαδή, μάλλον όχι!!! :lol: :stuck_out_tongue: 8O :smiley: :lol: :stuck_out_tongue:

Μου Θυμισατε το πρωτο μου Game Boy το οποιο εφαγε μεγαλη ηττα στη μπανιερα, οταν σπαστηκα στο Double Dragon που εχανα παντα στο ιδιο σημειο…(ναι στη μπανιερα, ημουν στην τουαλετα για "χοντρο"και επαιζα)

Παρ’ολα αυτα, οσα χρονια δουλευω με Η/Υ (19 συναπτα ετη) εχω ριξει απειρα μπουνοκλωτσιδια σε towers, πληκτρολογια στις γωνιες του γραφειου, ποντικια στον τοιχο και η καλυτερη μου μια 15" οθονη απο τον πεμπτο.

Αν υπολογισω και ποσες αλλες συσκευες εχουν υποστει την τιμωρια τους (ξεκοιλιασμα και ξηλωμα), γαμσε τα, ισως να μην κανω για τη δουλεια μου (ηλεκτρονικος-δικτυας).χα…

Παντως οσο αφορα τους υπολογιστες, οσες κλωτσιες κι’αν εχουν φαει σε ολες τις περιπτωσεις εφταιγαν τα windows και οχι το ιδιο το μηχανημα…Α ρε Bill μας κατεστρεψες τη ζωη με τα κωλοwin.

Τωρα μηλαρακι και τα μυαλα στο μπλεντερ για μενα, και οσα μηχανακια περνανε απ’τα χερια μου για σερβις, τις περισσοτερες φορες λυπαμαι τους ιδιοκτητες.

__Στη μπανιέρα?! :lol: Εσύ είσαι καλλιτέχνης! Εκανες level-up στο θέμα καταστροφή!! :lol:

__Οντως, όπως προείπα, από την Apple εποχή και μετά ο Billy The Kid έγινε ο καλός και πράος Βασίλης Καϊλας! :stuck_out_tongue:

Καλά και η apple παρακμή είναι

μια φορα,επαιζα game gear,τριτη-τεταρτη δημοτικου,ενα star wars που ειχε δωρο και το ειχα λιωσει και ειχα κολλησει σε μια μ@λ@κια πιστα που οδηγουσα το φαλκον,κανα μηνα…μολις την περναω,στα καπακια κλεινει απο μπαταρια,που δεν την ειχα παρει πρεφα…και αρχιζω να κλοτσαω και να χτυπιεμαι και να το πεταω κατω,στο αμαξι τοτε,που πηγαινα χωριο και εφυγε η οθονη…ευτυχως την ξαναεβαλα μετα με πολυ προσπαθεια…κριμα βεβαια,γτ μια βδομαδα μετα περιπου,δεν ειχα συμπληρωσει καν διμηνο,μου το εσπασε ο Father,γτ τους εγραφα ολους σε μια γιορτη σπιτι,μαζι και ολα τα καλεσμενα παιδακια,και καθομουν και επαιζα στη τουαλετα με φορτιστη…:expressionless:

:lol:
Aυτο το θεμα εχει πολυ γελιο τελικα!

Παντως shadowcaster πιστευω οτι αμα ενα συγκεκριμενο παιχνιδι ειναι υπερβολικα δυσκολο, τοτε λεει περισσοτερο να το κανεις το ιδιο φρισμπυ! :lol:

Παντως ενας παγκοσμιος νομος του συμπανος ειναι: “Oλα στρωνουν με μια μπατσα”. Το παιδι σου που πεισμωνει και κανει σαν δαιμονισμενο? Ο μικρος αδερφος σου που σου σπαει τα καρυδια? Η γυναικα σου που οπως καθε γυναικα θελει την μπατσα της??? (:p)
Eτσι και ολες οι ηλεκτρονικες συσκευες! :smiley: :smiley: :smiley:

το βαραγα οταν επαιζα CS και τα μποτς ηταν καμπερια…
αλλα το περισσοτερο ξυλο το χει φαει με το μανατζερ…

Καποτε σκεφτοσουν να το βαρεσεις…Πλεον με τις υπερπροσφορές το πετας ανετα και απο το μπαλκόνι…

Ξύλο ποτέ, μόνο λεκτική βία και συνήθως όχι προς το ταλαίπωρο laptop-άκι αλλα προς τους δημιουργούς του manager και τα ηλίθια κολλήματα τους που πέρασαν στο παιχνίδι…

Το τί έχουν ακούσει οι ποδοσφαιριστές για το σόι τους και το σπίτι τους δεν λέγεται!

Mε το manager την εποχη που ημουν υπερπορωμενος ειχε φαει κατι ψιλες το πληκτρολογιο(το οποιο οταν δε το βαραγα το σηκωνα λιγο και το χτυπαγα στο γραφειο)και κατι κλωτσιες το κουτι…(στο παλιο pc αυτα βεβαια που ηταν κουμουτσα)

Και οπως αναφερθηκε ηδη πολλοι χαρακτηρισμοι προς τους ποδοσφαιριστες για τη μητερα τους,το σοι τους και τους ιδιους οταν εχαναν το 3ο τετ α τετ στο παιχνιδι η χαναν πεναλτι…Η οταν ετρωγα το κλασικο γκολ απο κορνερ…ποοοοο…

(Βασικα με τα πεναλτι εκενυριζομουν πολυ,οποιος εχανε πεναλτι στο επομενο ηταν εκτος αποστολης:lol:)

εγω στο προ βριζω τους ιαπωνες της κοναμι!

Υπάρχει βίντεο με τον freedomofrock να παίζει manager και να φωνάζει την περίφημη φράση “Εκεί είναι το τέρμα!”