Βαρατε το Πισι σας...?

Γι’ αυτό έχανα ρε, έπρεπε να πάρουν πόδι όλοι. Εγώ φταίω που ήμουν καλός και δεν άρχιζα τις απολύσεις:(

Μα είναι δυνατόν οι 11αδα που έβαζες ήταν χάλια.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οχι γιατι φοβαμαι μη το αποτελειωσω αλλα πολυ θα το θελα.Εμφανιζεται ενα συννεφακι πανω απο το κεφαλι μου με το συνηθες περιεχομενο ?/¨.,($<* και επισης βριζω πολυ τον υπολογιστη οταν κολλαει και η μανα μου αναρωτιεται…δε παει καλα αυτο το παιδι [-X

στανταρ… ειδικα οταν ημουν μικροτεροσ εκει στα 14 - 15, βαραγα τον πυργο με το ροπαλο του baseball 8O8O8Oγιατι κολλαγε ο υ/η οταν επαιζα red alert και age of empires… Τωρα ομως εχω μαθει απο τα λαθη του παρελθοντος και σεβομαι τον υ/η μου. Ως ενα σημειο βεβαια, γιατι μερικες αναποδες τις θελει ο κωλος του :D:D

Exεις ροπαλο του μπειζμπολ;;;

Ναι,και βαραγε τον υπολογιστη ηλεκτρονικο του.

το router τρώει καμπόσες τελευταία γιατί μου ‘χει σπάσει τ’ αρχίδια.

Τον πύργο δεν πολυλέει να τον βαράω πλέον, μην μου μείνει στον τόπο.

#Ναι το βαρουσα το πισι μου το παλιο και δικαια κιολας δεν το μετανιωνω:lightsabre::twisted::twisted::twisted:
#αφου ηταν celeron:p
#και ειχε onboard graphics
#κολουσε η προφυλαξη οθονης
#και το ειχα παρει 1000 ευρω #-o[-X

Εμένα είναι αρχαίο και δε με παίρνει,αλλά το ρούτερ, εχει φάει το ξύλο της αρκούδας…ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΜΩΣ.!

O πυργος απο το παλιο pc εχει φαει τρελη κλωτσια, ειδικα οταν κολλουσε. Με τον καινουριο ομως, την πληρωνει το γραφειο, κυριως οταν παιζω κανενα guitar hero…

xexexexe

Ο πύργος απέκτησε κάποια τραύματα πρόσφατα που μου τά’πρηξε:blow::!:
Έχω πετάξει και μια οθόνη στη προηγούμενη δουλειά μου!!!

Οταν τρώω goal στο 90 στο Manager εσυ τι λες ?

“Γαμω την πουτανα σου κωλομανατζερ”.

Δεν μπορω να σου πω, γιατι μ’ αρεσει το φορουμ και θελω να μπαινω που και που. :smiley:

Χριστοπαναγίες. Εγώ απομαρκύνομαι από το πισι γιατί το ποντίκι είναι ασύρματο και θα φύγει με τη μία… :lol:

A μπραβο ξεχασα και το manager… Καλα εκει εχουν ακουστει απιστευτα καντηλια.

Τι να πω παντως κ γω που στο παλιο μ πισι εβγαζα το αχτι μου και ολα καλα μεχρι που ειχα την τρελη ιδεα να κατσω να δουλεψω 2 μηνες(καλοκαιρι παρακαλω!!!) για να αγορασω πισι με 2000 ευρο αντε βαρα το μετα σ παει η ψυχη δεν σ παει και το καλυτερο απ ολα ειναι οτι ειναι φουλ ταουερ και με λιγα λογια θηριο δεν σηκωνεται οποτε αμα του τραβηξω καμια το κοβω να εχω περισσοτερες συνεπειες απ οτι αυτο:lol::?

Υ.Γ 1(Ενταξει μια μικρη συμμπαθεια την εχω παντως δεν ειναι τπτ απλα πριν κοιμηθω φιλαω την κοπελα μετα το πισι μου κ μετα κοιμαμαι… αλλα κατα τ’αλλα δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο):D:lol:#-o
Υ.Γ 2 (Μια φορα φιλησα πρωτα το πισι big mistake!)#-o

μουχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχα:lol::lol::lol::lol::lol: