Βαρατε το Πισι σας...?

Τελικά δεν είναι καλό…λόγο πολλαπλών τραυμάτων το pc άφησε την τελευταία του πνοή…RIP.


Now playing: Seether - 69 Tea
via FoxyTunes

Όχι δεν το βαράω… γιατί είναι γέρικο και αυτό μόνο του λείπει για να τα τινάξει… :frowning:
καμιά φορά μόνο σε κανα παιχνίδι μπορεί να πατάω λίγο βάρβαρα τα πλήκτρα… :stuck_out_tongue:

χτες εφυγε το αριστερο σιφτ… το ειχα κοπανησει μια φορα οταν επαιζα προ (χωρις να παιζω με αυτο το κουμπι). αντεξε ενα μηνα παραπεοντας αλλα χτες με παρατησε τελειως… rip:(

Ναι, οταν κολλαει το στρημινγκ των ΦΝΜ

[CENTER]http://www.youtube.com/watch?v=cm6WUk45V6M&feature=related[/CENTER]

Όχι γιατί είναι καινούριο και δεν κολλάει ακόμα…:smiley:

Έχει ήδη μια γούβα ο πύργος:-s:!:

Aν και ωρες ωρες μου βγαζει το λαδι, δεν το χτυπαω ποτε! Ειναι κατα των αρχων μου:p

Οταν κολαει το pc πρωτα το κοπαναμε και μετα κοιταμε τι εχει και αν φτιαχνεται ΝΟΜΟΣ. Μασ το μα8ανε και στην σχολη :stuck_out_tongue:

Νομιζα ο πρωτος νομος ηταν Βγες και Ξαναμπες.

εγω πλεον ΠΡΕΠΕΙ!!!

αλλιως δεν ξεκινα ο ελεγχος του συστηματου και δεν εκκινει παραθυρια!

ευτυχως ειναι μονο για να μπαινω στο νετ!

Κι εγω αυτο λεω.

Οταν σε βλεπω να ποσταρεις για Μaiden, πιστευω πως γραφεις κανονικα και απλα το χαλασμενο σου πισι παραδιδει ενα “παραμορφωμενο” ποστ. :smiley:

1)Βαρα το, που θα πει κακο λογο για τους Maiden.

2)Βαψ’ το μπλε και ξερεις απο κει και περα.

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Οργάνωση υπέρ των δικαιωμάτων των κομπιούτερ:p:!:

ριξ’το στην καλπε?

:stuck_out_tongue:
τι λες ρε φιλος…αυτο εχει περασει τα παντα!απο σαβουρες μεχρι γκομενες στα προθυρα νευρικου κλονισμου|!!

θα συνεχισει την ΛΑΜΠΡΗ δουλεια που κανει με τσι μεϊντενς!!

Desktop PC, ναι το βαράς!! Όποιο εξάρτημα θες. Μετά αν θες το αλλάζεις. Μόνο μην καεί η μητρική, οπως στο παλιό μου PC…
Laptop ΟΧΙ!

έχει φάει κατι κουτουλιές το δικό μου…όλες δικές του! :stuck_out_tongue:

εγω δεν το βαραω το πισι μου…εγω το αγαπαω…μονο το γραφειο κοπαναω…:lol:
μια φορα ομως γυρναω…και βλεπω την lcd 19 οθονη σπασμενη!!!8O
ειχα κατι ρωγμες και ειχε κατι χρωματα σαν ουρανιο τοξο…λολ…της ειχε ριξει κουτουλια ο αδερφος μου οταν εχασε στο μανατζερ με τον ολυμπιακο απο τη ρεαλ…:lol::lol::lol:

E, με τη Ρεαλ επαιζε, τι περιμενε;;; :lol:

κατι μου θυμιζει αυτο… :stuck_out_tongue:

Μερικες φορες κοπανουσα το πληκτρολογιο οταν επαιζα nfs και ζοριζοταν το ηλεκτρονικο, μου σπαζε τα @@.