Να κάναμε καμιά εκδρομούλα Βουλγαρία?

Ministry - July 12th, Sofia, Bulgaria - Hristo Botev Hall
Ticket Price: 15 euro

Metallica - Tickets in front of the stage SOLD OUT

W.A.S.P. - May 11th, Lovech, Bulgaria
Ticket Price: Free

Twisted Sister - May 10th, Lovech, Bulgaria
Free

Manowar, Judas Priest - Kaliakra Rock Fest - July 5th-7th, Kavarna, Bulgaria

ΡΕΕΕΕΕ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΓΑΜΩΤΗ ΜΟΥ???

Βασικά μη το κοιτάς αυτό. Για τους Βούλγαρους είναι πάρα πολλά τα 15 ευρώ. Ντάξει, για μας είναι άνετα όμως.

Βέβαια, θα προτιμούσες WASP και Sister -under public demand- έστω και τζάμπα:lol::stuck_out_tongue:

Για WASP + Sister πληρωνω ανετα ενα 45αρι για να τους (ξανα)δω! Τι 15 μου λες? Εγω τονισα τα τσαμπε που στην Ελλαδα ουτε στον υπνο μας!

Errr… Τι λες, ρε φίλε; 15 ευρώ είναι τίποτα - ένα εισιτήριο από τη Σόφια στη Βάρνα. Ή 6 πακέτα τσιγάρα (Parliament). Ή ένα CD. :lol:
Ο μισθός μου είναι 3 000 €. :slight_smile:

Λοιπον εγω ψηθηκα για Twisted Sister που ειναι και Σαββατο και δεν θα δουλευω…

Οποιος μπορει να βοηθησει με πληροφοριες κλπ…ας το κανει…
Επισης ακουω και συμμετοχες…

Κρινοντας απ το χαρτη, για Lovech πας ή με αεροπλανο, ή καθολου. Ειναι πιο ψηλα απ τη Φιλιππουπολη.

Και περαν πλακας, οι Τ. Sister θα μ’ εψηναν, αλλα δυσκολο.

λετε να γινει sold out να παμε εκει κα να μεινουμε μ***ες?
εχει παραγγειλει κανεις εισητηρια για εξωτερικο?ειναι επιμονη διαδικασια?

Πολυ καλη φαση!!!Εννοειται αν ειναι εκει οι Bon Jovi θα τους δω δυο φορες…Θα κλαιω τα λεφτα που θα δωσω εδω αλλα δε χανω με τπτ Jon και Richie να λενε “Kalispera” και “Euxaristo”…Ασε που μπορει o Richie να μας τρελανει και να βγαλει κανα μπουζουκι :wink:

να ξερετε εγω παντα για Metallica μιλαω…

βουλγαρία, είναι σπόνσορντ απο μαφία. ντάξ οι μαφιόζοι είναι κοολ !!!

αντε ρε καργια θα π-ας???απαντα για να ξερουμε

Είναι banned ο καργια ρε λέμε.

ελαα ρε μην μου λες//…/././

Αν δεν κλεισουν Ελλαδα σε καποιο κενο, εννοειται οτι θα παω…

Διλαδι αμα θελουμε να παμε τελευτεα στιγμη θα φαμε πακετο με τα εισητιρια?

ρε παιδες ποσο εχει το αεροπορικο εισητηριο αθηνα-σοφια??8)

kalimera k apo mena…
gia eisitiria aeroplano/treno dn 3ero poso exun gia sofia…Ego an pao 8a pao Kiss (16/5 Paraskeui), Metallica (25/7) k bon jovi pu einai agnosti imerominia. Ta eisitira oso lete 8a kanun malon 20-30Eura. Exo kati filus Sofia pou me kratane enimero k an ma8o kt parapano 8a postaro :slight_smile:
Imun persi kalokairi gia 1 mina Sofia k evlepa sths toixous afises apo sinaulies : Manowar/Marily Manson k kt alloi p dn 8imame k pote dn exo dei Ellada (i tulaxiston Sallonica p meno).
Makari na kanun omos oi bon jovi k Sofia k Athina na tus diploxaro! (gia mena Sofia einai pio konta apo Athens me to ama3i panta) k makari na mn er8oun imerominia e3etaseon… :frowning: atimo sxoleio

kapoia links gia na deite an 8elete sxetika m auta :


www.news.bg

Για αεροπορικά εισιτήρια μπες εδώ να πάρεις μια 1η γεύση. Εγώ πάλι θέλω να ρωτήσω άλλο πράγμα… Στο στάδιο “Ακαντέμικ”, απ ό,τι κατάλαβα, έχει 3 ειδών θέσεις: Αρένα, VIP και καθήμενοι. Ισχύει αυτό ή υπάρχει διαχωρισμός στην αρένα; Οι τιμές σε τι θέσεις αναλογούν;

η συναυλια def leppard - whitesnake στις 4 ιουλιου στη σοφια στο akademik stadium ειναι ηδη sold out στην αρενα και στην VIP κερκιδα. μονο απλη κερκιδα. ευτυχως πηρα εισητηριακια εγκαιρα για εκει κι ετσι σε 4 μερες θα τους δω 2 φορες. μια χαρα…