Να κάναμε καμιά εκδρομούλα Βουλγαρία?

Αν ψάχνετε αεροπορικά για Βουλγαρία καλύτερα να κοιτάξετε πρώτα στο site της aegean airlines. Τα εισιτήρια μετ’ επιστροφής ξεκινάνε από 110 ευρώ και η πτήση διαρκεί μία ώρα. Συμφέρει πολύ περισσότερο από το τρένο.

επίσης τα εισιτήρια των Metallica ξεκινάνε από 20 ευρώ (40 BGN) κι όχι 25 όπως προαναφέρθηκε.

Πως μπορω να κλεισω εισιτηριο μεσω internet?

Ειμαι μεσα για την εκδρομη,αν ομως βρω εισητηριο.Απο Θεσ/νικη ξεκιναω.Αν καποιος εχει την καλη διαθεση ας με πληροφορισει σχετικα!(Που θα βρω εισητηριο,ποτε θα φυγουμε κτλ κτλ…)

κοίταξε στο metontour.com θα έχει παραπομπή στα sites με τα εισητήρια…:wink:

Και εγώ με τα χίλια!!!
Θελω να δω InFlames λέμεεεεεεεεεεεεε
Και μαζι με Alice,Manowar,Slayerθα ειναι απλα απιστευτα souper douper \m/
45ε ειναι μονο !και για τις 3 μέρες!

Ψηνεται κανας αλλος;;;

Κανας INFlames maniac εδωωωωωωωωωωωωωωωω

Ερωτηση,για να παω Βουλγαρία θα χρειαστώ διαβατήριο;
Ξέρει κανεις στα σιγουρα;

Και μονο ταυτοτητα με λατινικους χαρακτηρες να εχεις, κανει.

Τέλειαααααα!!!Αν δν ανακοινώσουν κατι οι InfLames για Ελλαδα τις επομενες 15 μερες,θα παρω εισητηριο για εκεινο το φεστβαλ!Κανας αλλος ενδιαφερομενος;

Ρε παιδια πειτε μου σας παρακαλω αν ξερει καποιος,θα γινει εκδρομη απο εδω για Βουλγαρια για τους Metallica? Μια σιγουρη απαντηση σας παρακαλω.Αν υπαρχει και κανα τηλ που να μπορω να επικοινωνησω θα το εκτιμουσα!

Για Βουλγαρια δεν ξερω κατι παντος θα γινει για Τουρκια!

Απο Θεσσαλονικη η μονο Αθηνα αεροπορικως? Βρηκα κατι τηλεφωνα,θα ενημερωθω και θα σας πω εδω…

μπήκα στο http://www.eventim.bg/ για να δω πως μπορώ να κλείσω εισιτήρια για το live στη Βουλγαρία, αλλά όλα είναι στα βουλγάρικα!! έχει κλείσει κανένας?? μόνο για κερκίδα έχουν μείνει εισιτήρια ή και για αρένα??

…ψηνόμαστε με Davidian για Metallica@Sofia οδικώς.Να βγάλουμε άκρη με τα εισητήρια πρώτα.

Για Κων/πολη οποιος θελει,εχει απο Θεσσ/νικη εκδρομη.Ειναι 130 Ευρα μαζι με εισητιριο.Οσο Για Σοφια δεν υπαρχει κατι ακομα αλλα εγω ειμαι μεσα.Οποιος ενδιαφερετε να μου, πει μπας και βγαλουμε ακρη.:-k

αν κανονιστει κατι για βουλγαρια ενημερωστε γιατι ψηνομαι να παω…και αν μπορειτε να πειτε περιπου ποσο θα χρειαστει σε χρηματα

Εψαξα στο http://www.eventim.bg για εισητηρια αλλα νομιζω οτι για να τα στειλουν εδω ειναι γ@@@@α…Πολυ ακριβα τα μεταφορικα.Γνωριζει κανεις σχετικα?

Το καλύτερο είναι να βρείτε άκρη Βουλγαρία… Αλλά και να σου τα στείλουν πόσο να βγει;

85 BGN δηλαδη 43 ευρα κοστιζει να στειλουν τα εισητηρια απο εκει.Δεν συμφερει,εκτοσ και αν βρεθουμε απο κοντα 3-4 ατομα απο Θεσσαλονικη και τα παραγγειλουμε μαζι.Ειναι κανεις μεσα να παμε απο σαλλονικα ολοι μαζι?

παιδια απο θεσσαλονικη ειμαι και εγω και θελω να ανεβω για in flames μονο.
καποιος που το εχει ψαξει αν μπορει να με πει τιμες και πληροφοριες για τα εισιτηρια και που ειναι η συναυλια!!!
αν πρεπει να τα παραγγειλουμε ειμαι μεσα να μαζευτουμε μερικοι.:wink: