Δεχτεροαμαξο!

Λοιπον…πειτε την γνωμη σας για το Δεχτεροαμαξο (δλδ το αμαξι που πηρε το δεχτερ)

απαισιο

+123456789

Μια βολτα θα με βοηθησει να διαμορφωσω αποψη :stuck_out_tongue:

Μπαλτά είσαι βλαμμένος ε.

Όσους έβρισαν το αμαξάκι μου, σας μισώ λιγάκι. Βάκιλλε, σε αγαπώ! Η οδήγησή μου θα σε κάνει να διαμορφώσεις απόλυτα θετική άποψη :wink: :smiley:

Μοδς, αν το κλειδώσετε (λέμε τώρα :lol: ) τουλάχιστον πείτε πρώτα έναν καλό λόγο :frowning: :frowning:

Αλλιως…:stuck_out_tongue: :lol:

Ο Μπαλτας ειναι φλωρος!:stuck_out_tongue:

ο πατερας μου εψαχνε να μου αγορασει ενα μικρο αμαξι για οταν γινω φοιτητης και του λεω να το παρω τωρα να το μαθω μου κανει οκ…πηρε το παντα οι υπολοιποι μηνες με εκαναν να πω οτι μισω αυτο το αμαξι ειναι πολυ γυναικειο ρε παιδι μου βαρετο μου τη σπα;ει που ειναι ψευτιτζιπ μου τη σπαει η στενη του γραμμη,ευτυχως το πουλησε και μου πηρε την αλφα ρομεο 146 τζουνιορ(μεταχειρισμενη)αυτοκινηταρα σπερνει εχει τρομερα φρενα στριβει τελεια ειναι χαμηλο.εχει 115 ιππους…βασικα ειναι αναλιγα τι ζητας απο ενα αυτοκινητο για μια γυναικα το παντα ειναι κυριλε…καλες βολτες και panda με ζωνη

Ρεεεε…δεν ειμαι φλωρος! Ειμαι μικρος θεουλης!:lol: :lol:

Έτερον εκάτερον :lol:

Λοιπον…στο θεμα μας! Το αμαξι ειναι τρισαθλιο…συμφωνω με Rock και that’s why! Πειτε και οι αλλοι! :smiley:

Να το παμε στο pimp my ride τοτε :lol: :lol: :lol:

Ρε Μπαλτά κι εσύ; :frowning:

Γιατί δε σας αρέσει μωρέ; Τι έπρεπε να πάρω για πρώτο αυτοκίνητο δηλαδή; Πφφφφ.

[-X

Aφου ειναι βρουτος μωρε :stuck_out_tongue:

Εγω που ξερω απο αμαξια σου λεω λοιπον οτι ειναι πολυ καλο. Αστους να λενε. Το θεμα ειναι οτι θα σε πηγαινει οπου θες χωρις να περπατας! Ρωτα και εμας που ειμαστε με τα πατινια ακομη :lol:

Κι εγώ ψάχνω για άμαξο τώρα, αλλά άμα ήταν να έπαιρνα αυτό, προτιμώ να πηγαίνω με ποδήλατο! :lol:

πλακίτσα, ε; :oops: O:)

Σε ψήνει για ριπόρτ ε; :-k

τα αμαξια που πηγαινουν σε γυναικες ειναι ολα τα λανσια το παντα το πεζο 206,εγω παντως σε οποιον θελει μικρο αμαξι προτεινω το 500ρακι της φιατ

Παρε ενα Χαμμερ,στο ειπα και ψες.Θα σου πηγαινε.Επισης τα Χαμμερ ειναι και φιλικα προς το περιβαλλον και πανω απ ολα διακριτικα,επισης ειναι πανευκολο να το παρκαρεις και οπουδηποτε στο κεντρο,οπως και αποδεινκυεται περιτρανα απ τους νεοπλουτους που τ αγοραζουν κατα κορον και τα πετανε στα πεζοδρομια.

είστε ανίδεοι όλοι σας…

Το Fiat Panda είναι από τις καλύτερες αγορές αυτή τη στιγμή. Πολλά χρόνια εγγύηση, 100 άλογα με 1,400 κυβικά εκατοστά (δεν είναι τυχαίο που το Fiat 500 έχει τον ίδιο κινητήρα με το καινούργιο Panda), μικρούλη άρα παρκάρεται όπου θες, σκυλί στην κακομεταχείριση και έχει και τετρακίνηση για να το πάρεις να πας στα χιόνια να κάνεις σκι. Επίσης, είναι ιταλικό (άρα καλή αίσθηση για τον οδηγό) και πολύ γκαζιάρικο. Από κατανάλωση βενζίνης πάει επίσης μια χαρά!!!

Μπράβο dexter!!! Πολύ καλή επιλογή!

χααχχαχαχαχχαχαχααχχαχαχαχα πολυ γκαζιαρικο αμα το συγκρινεις με κανα λαδα η κανα γιουγκο

για τα κυβικά του, είναι μια χαρά γκαζιάρικο… Όταν μάθεις οδήγηση, θα καταλάβεις και τι εννοώ :wink: