Δεχτεροαμαξο!

ειμαι 16 χρονων και εχω οδηγησει 2 αλφα ρομεο ενα παντα ενα ford granada(της γιαγιας μου) και ενα γιαρις και ενα κορολα ολα αυτα βεβαια οχι επειδη ειμαι γαματις αλλα επειδη ο πατερας μου καποτε ετρεχε ερασιτεχνικα και σιγα σιγα με μυει στην τεχνη του αμαξιου,με περηφανια σου λεω οτι οδηγω καλυτερα απο τον μεσο ελληνα(ετσι πιστευω,δεν ισχυει το ιδιο και για τις μηχανες που τρακαρα την πρωτη φορα)το θεμα ειναι το αμαξι να υποστηριζει τις δυνατοτητες του π.χ το τελευταιο αμαξι που οδηγησα με τον πατερα μου γταν ενα σεατ λεον το οποιο ηταν 1.6)νοτ σουρ) και θυμαμαι ποσο βαρυ και αβολο ηταν στην οδηγηση… προσδεθειτε8)

Ενταξει εισαι 16 χρονων αρα εχεις τρομακτικη εμπειρια απο αμαξια! :respect: χαχα :stuck_out_tongue:

πλακίτσα ε :stuck_out_tongue:

για 16 χρονων εχω μεγαλη εμπειρια ολα αυτα τα προνομια θα τα χε ο ρεδ πυραμιδ αλλα σιχενεται τα αμαξια

Χαλια ειναι.Στο πα και χτες.Θα στο ξαναπω πολλακις.
Και αμα το φερεις ποτε στην ιδια πολη που οδηγαμε κ αλλοι αθωοι,θα στο τρακαρω και θα σαι κ εσυ μεσα.Χαλκομανια θα σε κανω.

καλορίζο καλές βόλτες και να προσέχεις πάρα μα πάρα πολύ
a propos έχω ένα toyota starlet αυτό που κατατάσεται στα αντρικά ή στα γυναικεία???

εδιτ Ρε παιδιά να αρωτήξω φοιτητές με αυτοκίνητο???

Πες τα ρε ειδικε με ολα τα νουμπς! Ακομα και το παλιο μοντελο του 1997 ειναι υπερ-περιζητητο στην αγορα μεταχειρισμενων! Μεσα σε 2 μερες απο την στιγμη που θα βγει η αγγελια εχει πουληθει!
Μετα οπως ειπες ειναι σκυλι, ανετη οδηγηση, μπαινει παντου, πολυ καλη καταναλωση βενζινης, τετρακινηση και και και…

Συν το τεχνολογικα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ συστημα εξυπνης τετρακινησης.:wink:
Αψογη επιλογη, ποσο μαλλον για πρωτο αυτοκινητο!:smiley:

Εμένα το Panda μου αρέσει πάρα πολύ… Εξαιρετική επιλογή…:thumbup:

Ωραίο αμαξάκι, και καλή επιλογή για μέσα στην πόλη πιστεύω. :thumbup:

shortsman εκανες topic γιατι ενθουσιαστηκες που θα σε πηγαινει βολτουλες, ε?:smiley: :stuck_out_tongue:

Καλοριζικο κι απο μενα!Εγω δεν ξερω απο τουτου παιδια για να πω αν ειναι καλο ή οχι.
Απο μασκαρες ξερω!:roll:

ξαναλεω για να μην με περασετε για κακο οτι ενα πανδα μπορει να ναι τελειο αμαξι αναλογα τι ζητας απο αυτο…καλοριζικο

δανεικά

Καρβου και μεταλ λοζ. Σας αγαπώ :slight_smile: :oops: :yes:

Όλους τους άλλους που βρίσατε το αμάχτσι μου. Ειδικά το Θεριό. Είσαι γκέη :slight_smile:

Μοντε, λες να μου δίνει και δανεικά; Χμμμμ :-k

Τώρα είδα το τόπικ. Καλά ταξίδια!
Το αμάξι σα σουλούπι δε με αρέσει, αλλά έχω ακούσει καλά πράματα γι αυτό.

¶μα σου ποστάρω τι οδήγαγα εγώ χθες όμως θα ζηλεύεις… :stuck_out_tongue:

dexter το αμάξι σου είναι από τα καλύτερα, αν όχι το καλύτερο στην κατηγορία.
Είμαι ιταλόφιλος στα αυτοκίνητα (αν και έχω γιαπωνέζικο γιατί δεν έβγαζαν οι ιταλοί κάτι αντίστοιχο με αυτό που ήθελα) και τα συνιστώ ανεπιφύλακτα, έχουν το καλύτερο value for money. Το λέω σαν πρώην κάτοχος 3 ιταλικών, 1 γαλλικού και 1 γερμανικού.

Συμφωνώ…Μπορεί από μορφή να μην λέει και πολλά αλλά είναι καλό αμάξι…Ειδικά για μέσα στην πόλη…

Τιποτα! Χρωστας τσαρκα.:stuck_out_tongue:

Με το panda η fiat έκανε κίνηση mat και τώρα με το 500 (που είναι ακριβό όμως).

ααααα

όλα κι όλα! Εγώ για το αυτοκίνητο εκφράστηκα θετικώς. Όχι για τις γυναίκες οδηγούς! :stuck_out_tongue:

Εγώ θέλω να δω τη δέχτσα να φασκελώνει και να πετά χριστούληδες και μπαναγίες… :smiley:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Γυναίκα είναι? Τότε μετράει ακόμα περισσότερο… 8) 8)