Δεχτεροαμαξο!

:frowning:

Μόλις μου έκανες την καρδιά κομμάτια…

:smiley:

Αφού με ξέρεις… Δε θα το έκανα ποτέ αυτό O:)

Ή θα το έκανα; :-k

Ελα ρε! Εννοουσα οτι χρωσταει να μου δωσει το αυτοκινητο για τσαρκα!:stuck_out_tongue:
Δεχτερ. ο πατερας σου ηταν ο βασικος παραγοντας για την επιλογη του συγκεκριμενου αυτοκινητου??

Ήταν ένας παράγοντας :lol: Έχουμε και μεις βούληση, οι γυναίκες οδηγοί :stuck_out_tongue: :smiley:

Βασικά ψάχναμε κάτι οικονομικό, μικρό, με καλή κατανάλωση βενζίνης, εύκολο στην οδήγηση και με καλή χρηματοδότηση :stuck_out_tongue: Από φίλο έμαθε ο πατέρας μου -λίγο πριν ανακοινωθεί- για τις άτοκες δόσεις στο Panda οπότε προσανατολιστήκαμε προς τα κει. Μέχρι κείνη τη στιγμή λέγαμε ή για μεταχειρισμένο panda ή micra ή swift. Τελικά λόγω της πολύ καλής χρηματοδότησης -και επειδή μας κάλυπτε και σε όλα τα άλλα- κλείσαμε για panda :slight_smile:

Τελικά είμαι πολύ λούτρινος. Πάλι στεναχωρήθηκα που άλλοι στεναχωρήθηκαν… :frowning:

Θα το ξεπεράσω… Όταν έρθει το panda-panda μου :slight_smile:

ομορφουλικο ειναι

Δεχτερ, δεν μας ειπες τελικα…Εκλεισε για το καλοκαιρι wacken? :stuck_out_tongue: :lol:

χωρίς να κοιτάξω καθόλου το θρεντ,είμαι σίγουρος ότι πρόκειται για την καλύτερη δυνατή επιλογή.:smiley:

Για την πολη και για πρωτο αμαξι ειναι μια χαρα!
Καλοταξιδο!

Στα τετοια μας αν ειναι καλο, ετσι κι αλλιως μεσα δεν μπαινουμε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

Εύκολα μέσα. Δεν ξέρω τον/την οδηγό, αλλά εφ’ όσον το διάλεξε, έχει αυτό το “κάτι”…respect.

Φαινεται. :stuck_out_tongue:

Καλοριζικο και καλοταξιδο…(Πες και ποσα θες για το ασημωμα…:stuck_out_tongue: )

Kαλοτάξιδο…Κ μακρια απο ταξιτζήδες…δεν προσεχουν καθολου και μπορεί να πέσεις πάνω τους καμια φορα…:? ακυρο αυτα συμβαινουν μονο σε μενα…χιχι…με το καλό το ΙΧ!!!

Μην της δινετε θαρρος ρε.
Αθηνα μην τους ακους παιδι μου.Ασ’τους να λενε.Δεν ξερεις να οδηγας.

:smiley:

Έτσι ρε, να παίρνει τα ρισπέκτ το Panda :smiley: :smiley: :smiley:

Θεριό και Λεντ σκάστε ρε γαμώτο, δε με έχετε δει να οδηγώ, είμαι καλή :wink: :slight_smile:

Χμμμ πείτε μια γνώμη και για το χρώμα του.
[SIZE=“1”]Γαλάζιο…[/SIZE]

Γαλαζιο παιδι…

Βάλε το τρέντυ πράσινο που έχει και στη διαφήμιση. Είν καλόοο.

Επ. Ο αποπανως ειναι Πασπιτης. Μια χαρα ειναι το γαλαζιο ρε.:stuck_out_tongue:

Ο απωπάνω δεν είναι τίποτα. Δαπιτακι. :-s