Ελεεινά εξώφυλλα!

Οτι ειναι ενα γαματο σχεδιο το οποιο ειχε ζωγραφισει ο ιδιος ο Tom G. Warrior στο τετραδιο του. Εχει και γαμω τις λεπτομερειες…

Από τους αγαπημένους μου δίσκους… Δυστυχώς το εξώφυλλο είναι σκέτη αηδία…

Επίσης όλα τα εξώφυλλα των Cannibal Corpse

Κιια για μένα είναι το καλύτερο άλμπουμ funkadelic!8)
Eddie Hazel και τα μυαλά στα κάγκελα!

Τώρα για το εξώφυλλο…:-k

Pataphonie δεν σου αρέσουν οι μαυρούκες, τα άφρο μαλλιά και η όλη 70s αισθητική να υποθέσω :stuck_out_tongue: :lol:

άσχετο, αλλά είχα αγοράσει το apocalyptic raids γύρω στο 95, και είχε διαφορετικό εξώφυλλο, το οποίο ήταν μάλλον επανακυκλοφορία. δεν το είχα δει ποτέ αυτό που είπε ο red pyramid. αυτό που έχω είναι το εξής:

το οποίο και αυτό δεν φημίζεται για αισθητική του :lol:

Ω ναι! Και να γούσταρα CC δε θα αγόραζα ποτέ αυθεντικό cd τους! :stuck_out_tongue:

Η 70s αισθητική μου αρέσει πολύ, πάρα πολύ για την ακρίβεια (βλ. Hypgnosis). Όμως, στο συγκεκριμένο δίσκο ο τίτλος σε συνδυασμό με αυτή την εικόνα μου προκαλεί αισθήματα απέχθειας.:wink:

Eddie Hazel και τα μυαλά στα κάγκελα! Ακριβώς!

Έχουμε καταλάβει από καιρό ότι είσαι κακόγουστος. Μπορείς να σταματήσεις να ποστάρεις.

Kαι το Hellhammer και τα εξώφυλλα των Cannibal είναι όλα τα λεφτά!!!

Πέστα γαμώ!

Η καλτίλα των εξωφύλλων των Hellhammer μ αρέσει κι εμένα.
Αλλά ρε παιδιά, όχι των CC. Έλεος! Είναι εμετικά :stuck_out_tongue:

Τα εξώφυλλα Cannibal απλά σπέρνουν. Ειδικά το Butchered At Birth, πολύ εκλεπτυσμένο και ερωτικό.

Απο εξυπνάδες άλλο τίποτα:roll:

Ον τόπικ

καλούτσικος δίσκος αλλά το εξώφυλλο δεν αντέχεται

σκίτσο του δημοτικού και άθλια γραμματοσειρά

πυραμίδα όσον αφορά το steal this album κι εμένα μ’ άρεσε η ιδέα και όπως είπα καλά κάνανε αλλά αντικειμενικά είναι λίγο παρακμή το εξώφυλο.εδώ στα δισκάδικα δεν το χω πετύχει καν με το εξώφυλο που postαρα.Απλά ένα άσπρο πλαίσιο και πάνω να γράφει steal this album και καλά με μαρκαδόρο,υπογραμμισμένο.

Διαπίστωση. Όχι εξυπνάδα.

παντα :lol: :lol:

ον τοπικ

σουρεαλ αλλα καραμουφα

δεν ξερω γιατι αλλα δεν μου αρεσε ποτε για εξωφυλλο .

οσο αριστουργημα και να ειναι το αλμπουμ που κρηβει , το artwork ειναι μουφα

και τελος οι L.O.G. καλο περιεχομενο , μαπα εξωφυλλο

Ε ναι, αυτό αν δεν κάνω λάθος είναι το επίσημο. Ντάξει, είναι σίγουρα πολύ απλό, μπορεί κανείς αν είχε διάθεση για κακίες να έλεγε ότι το κάνανε για να τους βγεί φθηνότερα το τυπογραφείο, εγώ όμως δεν μπορώ να σταματήσω να το λατρεύω.

Δισκάρα αλλά τυπικότατο εξώφυλλο.

απο τα πολύ καλά των HIM αλλά στο εξώφυλλο ο Ville είναι απλά χάλια

Για Paranoid θα συμφωνήσω. Ο δίσκος είναι μνημείο, πρέπει να προσκυνάται με τεμενάδες από όλους, αλλά δυστυχώς δεν ισχύει το ίδιο και για το εξώφυλλο [-X

Τα άλλα μου αρέσουν.

Ε, όχι και μάπα .

Δηλαδή θες να πεις οτι αυτό το απίστευτο εξώφυλλο Pentagram είναι ελεεινό;;;;;;;;;;; Στην πυρά!!! Είναι από τα καλύτερα ever!!!

Ετούτο το πράμα δεν μπόρεσα ποτέ να καταλάβω γιατί ήταν έτσι:

ναι σαν δίσκος φοβερός, αλλά δε βλέπω ίχνος έμπνευσης… παρόλο που δε συνηθίζω να θάβω εξώφυλλα, δε μ’ αρέσει σαν τακτική. Σ’ εμένα όλα έχουν κάτι να πουν, ακόμα και του “Paranoid” κάτι λέει… Αλλά αυτό; #-o