Ελεεινά εξώφυλλα!

@_Jim:
είναι αυτό που λέμε: “είμαστε οι Sabbath και θα βγάλουμε τον καλύτερο δίσκο του σύμπαντος και για το εξωφυλλο χεστήκαμε.”

Σωστόοοοςςςς :smiley:

Το 1ο μάλλον ούτε εμείς καταλάβαμε γιατί δεν σου άρεσε. :lol: :stuck_out_tongue:

Για το 2ο εντάξει… τι να πω. Τρομερό εξώφυλλο απλά.

ρε σαν να εχουν βγαλει ακτινογραφια τα σπουργιτια ειναι . :stuck_out_tongue:

αλλα αθλια εξωφυλλα

το αγαπημενο μου γκρουπ μαλλον δεν ειχε και πολυ γουστο στο εξωφυλλο του πρωτου του αλμπουμ

εδιτ Εξαιρείται το σήμα

εδω δεν μιλαω . μιλαει η αθλιοτητα .

Γιατί, τι το ιδιαίτερο έχει? Ένα απολύτος τυπικό εξώφυλλο με βάση το όνομα. Ντάξει, τουλάχιστον εμένα δεν μου άρεσε.

Δεν θα το χαρακτήριζα τυπικό αλλά απλό. Και αυτή ακριβώς είναι η μαγεία του. Όπως και αυτή είναι η μαγεία του rock γενικότερα. Γούστα είναι αυτά. Αν δε σου άρεσε εσένα πάω πάσο:p:)

[FONT=“Comic Sans MS”]μιας και το ακούω τώρα :stuck_out_tongue:

Get a grip - Aerosmith[/FONT]

Ρε άγουστο ον sentient, το Lamb Of God είναι απλά εξωφυλλάρα! :lol: :lol: :lol:

Καλά ε, το από πάνω μου ελεεινό.
Όπως επίσης και πολλά εξώφυλλα των Σκορπιών

Μπα εμένα το cover του “Get A Grip” μ’ αρέσει… Κ είναι κ ωραίος δίσκος… :wink:

Απίστευτο cd, αλλά ρε γαμώτο θα μπορούσαν να είχαν κάνει ένα καλύτερο εξώφυλλο!
Το κίτρινο με το μπλε (?) δε μου αρέσει καθόλου…:frowning:

δεν ειμαι ον βακα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: και το εξωφυλλο ειναι μουφα … ολοι το λενε :lol: :lol: :lol:

αν και δισκαρα:

2 αλμπουμ των ΘΕΩΝ εχουν αθλιοτατα εξωφυλλα.

Ο δίσκος είναι απλά μνημείο, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να πώ το ίδιο και για το εξώφυλλο…

Ναι, οκ.
Όχι και άθλιο εξώφυλλο τώρα αυτό.

αυτο μου ρχετε τωρα…

μαζι με ολα τα παρακμιακα βεβαια απο κατι black metal bands ειδικα τα demos τους, που ειναι απλα μαυρα με ενα σχεδιο συνηθως με αναποδους σταυρους ή πενταλφες ή νεκροκεφαλες ή κατι εξισου gay.

βασικά,έχει μια διαφορά το “εξώφυλλο που δε μου αρέσει” απ’το “ελεεινό”.
πολλά που έχουν ποσταριστεί δε μ’αρέσουν καθόλου,αλλά μερικά απ’του ellanor είναι όντως ελεεινά

Ποτέ δεν τρελενόμουν για τα εξώφυλλα των Metallica. Πέρα από το μνημειώδες εξώφυλλο του And Justice For All, και το απλά καλό εξώφυλλο του Master…

σωστος…αλλα δεν τα λες ελεεινα πλην των Load/Reload/St.Anger τα υπολοιπα .ααα οριστε και το καινουργιο εξωφυλλο με προβληματιζει…:frowning: :frowning: :frowning:

Επίσης το εξώφυλλο του Load είναι καλό σαν ιδέα.