Μακροχρονιες Σχεσεις!

Aυτό θα πει προγραμματισμός.

:stuck_out_tongue:

kai καλο σεξ να έχει αμα σε αρχίζει μετα στα “αυτά κανεις και με τις αλλες” ή “δεν είναι μονο σεξ η σχέση μας και μετα θα πρέπει να το κουβεντιάσουμε το θεμα” και άλλα τέτοια όμορφα τότε να δεις πάτο που πιάνει η σχεση…

Η σχέση δεν είναι μόνο σεξ, δεν είναι καν κυρίως σεξ. Είναι όλα αυτά τα πράγματα που “πρέπει” να έχει μια σχέση και αυτά που ψάχνει/θέλει ο καθένας :slight_smile: Αν σε αυτά είναι το σεξ στην κορυφή, τότε οκ. Απλά δεν ισχύουν τα ίδια πράγματα για όλους :slight_smile: Καλά ε, έχω γίνει πολύ αντικειμενική :stuck_out_tongue:

Έχεις ήδη αργήσει…

Τι εννοείς?

Ότι αν σου είπε αυτή την κουβέντα, έχεις αργήσει να φύγεις από κει μέσα.

:lol3:

Βασικά, οκ είναι τραγική ατάκα ε.- :stuck_out_tongue:

Αλλά όχι αιτία χωρισμού, εννοώ χωρίς συζήτηση. Πρώτα συζήτηση και μετά βλέπεις πώς συνεχίζεις.

χιμπατζής + μακροχρόνια σχέση με καλό κορίτσι = άντρας

χιμπατζής - μακροχρόνια σχέση = αμοιβάδα

Όχι, πρώτα σεξ και μετά να δουμε αν θα στο ξαναπεί. Αν το κάνει, ντύνεσαι και πας για μπύρες. Γεια!

Μα αυτό ακριβώς λεω και εγω, ότι το ποιο σημαντικό είναι να μην έχεις τέτοια θέματα σε μια σχέση, τότε θα είσαι ένας ευτυχισμένος ανθρωπος και το πραγμα θα παει μπροστά…

about music αν νομίζεις οτι μπορείς να έχεις σχέση ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ κ να ΜΗΝ έχεις τέτοια θέματα, είσαι γελασμένος…

Εννοω ότι πλέον περναεί αυτή η σχέση στο επόμενο στάδιο, όχι ότι έχω προγραμματίσει να την κάνω…

Μα λες ότι ετοιμάζεσαι να βγεις από αυτή τη σχέση :-s

H φωτο στο άβαταρ είναι από την Κύθνο?

Παραλία σίμου στη Ελαφόνησσο, Best spot σε αυτή τη χώρα κατα τη γνώμη μου…

Και ναι βγαίνω απο μια μακροχρόνια σχεση για να μπω σε κατι άλλο που δεν το γνωρίζω (Γάμο το λένε) και δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει εκεί. Θα σας πω του χρόνου αν είναι, τωρα μιλάμε για μακροχρόνιες σχέσεις νομίζω…

Μπορείς να μου γνωστοποιήσεις την ηλικία σου?

Παπούλης 33…

Οχι ρε μοντε! Εισαι λαθος… Εγω πολλες φορες στην κλασσικη ερωτηση “μωρο μου μ’αγαπας?” απανταω “οχι, μονο για να σε … ειμαι μαζι σου” και την βγαζω καθαρη!:lol: :lol:

xoxoxoxo