Μακροχρονιες Σχεσεις!

Ποιος είπε ότι όλες οι “μικρές” είναι πορνίδια;

Να αγιάσει το στόμα του!

καλά κάποιοι εμφανώς το θέμα δεν το κατέχετε ούτε μετά από υπόδειξη

γι’ αυτό για να ηρεμίσω τα πνεύματα σας προτείνω να ζητήσετε συναισθηματικές συμβουλές από τον μεγάλο γκουρου δατς γουάη.

γιατί ΑΥΤΟΣ ξέρει

εγω ειμαι σοβαρο παιδι ημουνα με μια κοπελα χρονο και μσο σχεδον αλλα ολο χωριζαμε και μετα τα βρισκαμε την γνωρισα και στους γονεις ενα βραδυ που ετοιμαζουν για ενβυ και ερχομαι 12 η ωρα σπιτι για να αλλαξω ρουχα να παω στο κλαμπ μαζι της την χαιρετανε οι γονεις μου και αυτα και με περιμενε ο πατερας μου μεχρι της πεντα το πρωι για να μου πει πιο κοντη δεν βρηκες:lol: :lol: 1,62 η κοπελα αχαχχ δεν ειδα οτι ειπες να ποσταρω στην τυχη ποσταρα…εγω ενα ξερω να παθανουν οι γυναικες να πεθανουνε εκτος αποο αυτες που μας καθονται …ξεκλειδωστε το δατς γαη ο μπαρμαν

Ok τώρα που εμφανέστατα κατέχω το θέμα μπορούμε όλοι μαζί να καπνίσουμε την πίπα της ειρήνης, γύρω από μια μεγάλη φωτιά, κλαίγοντας για το ΑΕΚάκι.

με πληγώνεις, ενώ προσπαθώ να βοηθήσω.

οκ. άλλη υπόδειξη λεπόν. αν κ ο δατς τα είπε καλά

βγείτε από το φόρουμ. καθήστε να σκοτωθείτε στο διάβασμα και την δουλειά. πατήστε επί πτωμάτων. πιείτε αίμα. πουλήστε την ψυχή σας στον διάβολο. μην ξοδεύετε, μην πάτε σε συναυλίες. μαζέφτε όλα τα λεφτά που μπορείτε να βρείτε ή/και να κλέψετε.

στα 80 παίζει να έχετε κάποιες ελπίδες…

παλιογυναίκες. πφφφφφφφφφ

Eγω ξερω οτι προχθες ηταν η παγκοσμια μερα της Μπριζολας και της Πεολειχιας,οπως και εχει θεσπιστει και καθομαστε και μιλαμε για πιπες της ειρηνης.:stuck_out_tongue:

14 Φλεβαρη και αηδιες…14 Μαρτη παιδες!:wink:

Η σχεσεις σε τετοιες επετειους φαινονται αν ειναι καλες και αντεχουν!:smiley:

Φανταζομαι οτι οι τυπαδες που τη θεσπισαν θα ειναι σαν τον συλλογο No Ma’am απ το" παντρεμενοι με παιδια",χαλαρα ομως!:lol:

αυτο το ποστ ειναι μονο για μοντε απολαυσε http://www.youtube.com/watch?v=oYv6Fbo-BYM&feature=related

Δεν καταλαβα τι εννοεις… Αν ειναι σημαντικο το σεξ? Μα και βεβαια ειναι!8)

δατς δάκρυσα…

Δηλαδη εσυ στις σχεσεις “αγοραζεις”; Γαματο.
Μετα αναρωτιομαστε γιατι υπαρχουν γυναικες που κοιτανε το χρημα οταν υπαρχουν αντρες που το χρησιμοποιουν σαν δολωμα.

E ναι, αυτα τα 2 πανε μαζι :stuck_out_tongue: :lol:

Αληθεια γιατι τετοιος ρατσισμος? Γιατι να μην γιορταζουμε τετοιες μερες με διαφορες εορταστικες πραξεις?
:stuck_out_tongue:

ΔΗΛΑΔΗ ΘΕΛΕΙΣ ΣΤΙΣ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΡΤΟΥΛΕΣ ΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ???

:stuck_out_tongue:

Οχι ρε!Το μηνυμα της μερας ειναι ξεκαθαρο!Μπριζολα και πεολειχια.-

Παιδια παιδια,πεολειχια ειναι η πιπα.

Ελα, μπερδευτηκα.:stuck_out_tongue: Το διαβασα λιγο γρηγορα και νομιζα οτι ελεγε να μην κανουμε διακρισεις και να γιορταζουμε και τις δυο μερες με τον ιδιο (αντιστοιχο) τροπο. (και καλα οτι στις 14 Φεβρουαριου θα επρεπε να κανουμε εμεις το χρεος μας)#-o

Παντως πρεπει να καθιερωθει η 14 Μαρτιου, τι σκατα, ισοτητα εχουμε!:smiley:

Αισχρε!
Ας εδινες λιγο χρονο στον metal_laws, θα το ξαναβλεπε το ποστ. Αμεσως να καταφυγεις στη χρήση βωμολοχιών!
:stuck_out_tongue:

Παιδια, παιδια και το αντιστοιχο της πεολειχιας ειναι…η αιδοιολειχια.
Και τωρα να απαντησουμε στον τηλεθεατης μας που λεει οτι δεν αντεχει και βαζει συνεχεια ζαρζαβατικα στον πρωκτο του… #-o

Όχι, αυτό που είπα είναι γενική διαπίστωση. Εσύ τι λες?

ΙΙΙΙουυυυυ…Πεολειχία πριν ή μετα την μπριζόλα???
Αυτό είναι που λένε “με αντιμετωπίζεις σαν ένα κομμάτι κρέας???”:-k

Πρωτα η μπριζολα και μετα η πεολειχια. Γιατι νηστικο αρκουδι, δεν χορευει. 8)