Μακροχρονιες Σχεσεις!

Κοιτα μιλαμε για τις κοπελες που ειναι απιστευτα ομορφες

οχι για ολες τις κοπελες
σιγουρα υπαρχουν ωριμα ατομα παραπανω απο το επιπεδο της ηλικιας τους

αλλα φανταζεσαι να εισαι 17 χρονων και να εισαι σαν την scarlet johanson ή σαν την τυπισσα απο το transformers???
οσο ωριμη και να ναι
οταν θα σκασουν οι πειρασμοι του τυπου “εικοσαρης+ με δικο του αμαξι και οικονομικη ανεση” και αμα ειναι και ωραιος κιολας
τι θα πει?οχι θα κατσω με τον συνομιλικο μου που θα με παει στα goodies??

αν σκέφτεται με τον Α τρόπο θα πάει μ’αυτόν με το αμάξι.
αν σκέφτεται με τον Β τρόπο θα γουστέρνει πιτόγυρα και γούδις.
δεν υπάρχει κανένας που να λέει ότι σκέφτονται με τον Α τρόπο.είναι ανάλογα με το άτομο.

Μην το κάνετε ελληνική ταινία ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Η κενωνία είναι αλλιώς…money rules και όποιος το έχει περνάει καλύτερα.

Το λενε και οι AC/DC αλλωστε…

Και όχι μόνο…
μα…το βλέπεις μπροστά σου κάθε μέρα.
Welcome to the real world.
Δεν “πουλάει” το ρομάντζο παίδες. U dig?

Ρε, μην αφηνετε αυτον τον σαρδαναπαλο τον Ντριφτερ να σας διαβρωνει τα μυαλα ρε. :stuck_out_tongue:

Υπαρχουν καποια πραγματα που τα χρηματα δεν αγοραζουν! Πολλα μαλιστα! Αλλα αν υπαρχουν και μερικα επιπλεον λεφτα καβατζα δεν υπαρχει κανενα προβλημα, καλοδεχουμενα. :stuck_out_tongue:

Ελληνικη πραγματικοτης εν ετει 2008…:wink:

Καλα το γαμησατε ε,εγω σε συγκεκριμενη περιπτωση αναφερομουν κ εσεις βγαλατε ολες τις σημερινες κοπελες πορνιδια.

Για πες μας ποιά είναι αυτά…

Και πάλι δεν βλέπω κάτι κακό σε αυτό…8) 8) 8)

Οι AC/DC βεβαια το λενε ειρωνικα.
Moneytalks, B.S. walks

Φυσικα και δεν πουλαει το ρομαντζο, η εικονα πουλαει. :slight_smile:

Το “money talks, bullshit walks”, ερμηνεύεται ως αυτό που λέμε εδώ “τα πολλά λόγια είναι φτώχεια”.

Ευστροφια, αλληλεγγυη, κατανοηση, υπομονετικοτητα, παθος, φαντασια, χιουμορ, κτλ κτλ… Ειμαι σιγουρος οτι ολοι τα θελουμε/ψαχνουμε αυτα στον περιστασιακο ή μονιμο συντροφο μας.
Ακομα και η φυσικη ομορφια και τα φυσικα προσοντα!:lol: #-o Οσα λεφτα και να εχει μία, αμα ειναι μπαζο και βλημα…αστο! Οπως και για αντρα…

Ειναι δεδομενο οτι το χρημα ειναι χρησιμοτατο προσον αλλα δεν μπορω να δεχτω οτι ειναι και το κυριο! Σε καμμια περιπτωση! Και αυτο ειναι κατι που μπορεις να το παραδεχτεις και 'συ Ντριφτερ και μην εισαι μηδενιστης!:wink:

Α, δεν ξερω, οταν ρωτησα τον Brian αλλα μου ειπε. :slight_smile:

Εγω παντως χωρις λεφτα και αμαξι δεν ειχα ποτε παραπονο με τις γυναικες. Μαλλον θα ελεγα οτι με πληρωναν και με πηγαιναν εκεινες.

το κλισέ “οι γυναίκες θέλουν τα φράγκα”, είναι περιορισμένα σωστό. πολύ περιορισμένα.

επίσης είναι συνώνυμο του “όσα δεν φτάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια”

Δεν μιλάμε για τα χαρακτηριστικά του ατόμου εδώ…Γεννιέσαι όμορφος ή άσχημος, έξυπνος ή χαζός, με φυσικά προσόντα ή όχι κλπ κλπ…αυτά ναι. Μιλάμε για άλλα πράγματα.
Και ναι, μου αρέσουν τα πολλά μηδενικά (u know what I mean???) 8) 8) 8) 8)

Ασε τις φιλοσοφιες και πες τιποτα για την αρμαδα σου εσυ.Πρωταθλημα θες ακομα?

Ναι, απλα αναφερθηκαν σαν να ειναι σε μια ζυγαρια, απο την μια τα χρηματα και απο την αλλη τα υπολοιπα χαρακτηριστικα ενος ατομου. Αν και πολλα απο τα εσωτερικα κυριως χαρακτηριστικα ειναι επικτητα.:wink:
Παντως δεν τιθεται αμφισβητηση στο αν ειναι καλο να υπαρχουν εξτρα χρηματα ή οχι!:slight_smile: Αρκει ο τροπος διεκδικησης και αποκτησης του να μην παραβαινει καποιους ηθικους φραγμους, τουλαχιστον για μενα. Δεν θα ηθελα ποτε να βγαλω χρηματα πατωντας στον λαιμο αλλων που δεν το αξιζουν κιολας.

Αλλα εχουμε βγει οφ! Αντε να δουμε και αλλες παραμετρους γιατι το καναμε κεντρο του θεματος το χρημα.:wink:

Ναι, σωστά…
SEX?

o μεταλ λοζ τα λέει καλά. καπνίζουμε μαζί την πίπα της ειρήνης, γύρω από μια μεγάλη φωτιά, κλαίγοντας για την ΑΕΚ.