Μακροχρονιες Σχεσεις!

Eτσι ειναι, σας το λεω και 'γω οτι η Σκαρλετ μονο σε ταινιες χαμουρευεται με αλλους.

Μιλάς εκ πείρας? :stuck_out_tongue:
Ρε παλουκάρια, αν είναι η γκόμενα γουτουπου (δηλαδή “γκόμενα” με όλη τη σημασία της λέξης) λογικό είναι να σκέφτεται σαν στρουνθοκάμηλος…

δεν ειπα οτι ειναι κακο να το εχεις

απλα λεω οτι παρολο που σε μια σχεση θα πρεπε να κοιταμε αλλα πραγματα για το αν ταιριαζει ο ενας με τον αλλο,εχει γινει παραγωντας και το χρημα

κοιτα τι παιζει

αν η αλλη ειναι πολυ θεα
και το γνωριζει
ψωνιζεται
μπαινουν στη σκεψη της τα εξης:
α) μπορω να εχω οποιον θελω
β) αξιζω παραπανω απο αυτον που εχω (σε ομορφια,σε οικονομικα)

και στην περιπτωση που αυτη ειναι πιο αγαθη
αμα ειναι τοσο ωραια οσο εννοουμε,οταν θα αρχισουν να της την πεφτουν ο ενας μετα τον αλλο
ε καπου εκει θα γινει το σκηνικο!!

μοναχα αμα φτασει σε μια ηλικια,και εχει ψηθει στη ζωη και καταλαβει οτι δεν μετρανε μονο τα λεφτα και η ομορφια,συνετιζεται!

Ρε σίγκναλ, δεν πάει έτσι. Αμα η άλλη είναι σοβαρή και ξέρει τι θέλει και τι όχι, δεν υπάρχει λόγος να ρίξει κέρατο άσχετα με το πόσο όμορφη είναι.

καμμιά φορά πρέπει να μετράει.

Ολες οι σχεσεις μεταξυ των ανθρωπων ειναι παρε-δωσε. Ειτε αυτο το παρε-δωσε ειναι η ομορφια, το σωμα, ο χαρακτηρας, τα ψυχικα χαρισματα, τα λεφτα… Οτι εχει και μπορει ο καθενας δινει. Το τι ειναι σωστο και τι οχι ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.:roll:

Δεν συμφωνω.
Εκτος αν εξαιρεις τις σχεσεις αιματος.
Αν και απο το υφος του γραπτου σου λογου, διακρινω μια ταση να συμπεριλαβεις και αυτες τις σχεσεις στον κανονα σου. Σε παρακαλω πολυ να ηρεμησεις και να χαμηλωσεις τον τονο σου.

:stuck_out_tongue: :lol:

Αμα θελω ρε φιλος.

Γλωσσιτσες.:-s

+909009090990

ε μα αυτο λεω εδω :

πρεπει να καταλαβει τι θελει στη ζωη της

και για να το καταλαβει
θα πρεπει να φαει καποια χρονακια

δεν είναι απαραίτητο αυτό.είναι και θέμα χαρακτήρα

Κάτσε ρε Θεργιό, ποια από εδώ μέσα πόσταρε κάτι σχετικό, ότι κυνηγάει λεφτάδες κτλ κτλ; :-s

Με πρόκαμε ο σοφός μοδ. Η ωριμότητα και η εξυπνάδα δεν συνδέονται με την ηλικία απαραίτητα. :wink:

Αυτα που γραφει ο Θεριος ειναι βγαλμενα μεσα απο τους πονους της ζωης,ειναι το αποσταγμα των εμπειριων μιας πολυετους πορειας μεσα απο κακουχιες βασανα,εξορια,νταλκαδες και ντερτια.Και εχει δικιο.Γιατι ειναι ο Χουλκ.Ενιοτε ειναι και ο Αμραφεν,ο πρωτος πολεμιστης με ονομα αντιβιωτικου.

σιγουρα
απλα ειναι ελαχιστες οι περιπτωσεις

το ιδιο και δω
ελαχιστες οι περιπτωσεις

επι το πλειστον ομως η ωριμοτητα ερχεται με τα χρονια :slight_smile:

ε,σχετικό είναι κι αυτό.κάθε νέος/α είναι ανώριμος/η και όσο περνούν τα χρόνια είναι ωριμότεροι…?
κάθε ηλικία έχει το δικό της επίπεδο ωριμότητας

Αναλόγως που ψάχνεις ρε σίγκναλ. Ξέρω κοπέλες 2ας λυκείου που έχουν μυαλό καλύτερο από 25χρονης…
Δεν είναι ελάχιστες οι περιπτώσεις όπως λες…

μιλας σοφα ω ντιμον κλινερ.

και περι χρηματος…
και καλα αμα ενας αντρας δεν εχει λεφτα δεν προκειται να βρει γυναικα στον αιωνα τον απαντα. Σκεφτειτε λιγο. Μηπως το χρημα ειναι ενας παραγοντας ανυπαρκτος σε μια μακροχρονια σχεση? Μηπως δεν εχει καμια δουλεια σε μια σχεση? ΑΠΟΛΥΤΩΣ καμια και ετσι το βλεπω εγω. Που κολλαει αμα εχει χρηματα ο αλλος, αν περναμε καλα μαζι ας μενει και σε παραγκα, σκασιλα μου…

δεν οδηγει μηχανακι? δεν εχει το πιο ακριβο αμαξι της αγορας? Χ-Ε-Σ-Τ-Η-Κ-Α. Ειναι ειλικρινα το μονο πραγμα που δεν θα ψαξω καθολου στον αλλον… προτιμω να ειναι ‘‘πλουσιος’’ εσωτερικα, παρα να αναβλυζουν τα υλικα αγαθα:p επισημαινω οτι ειναι δικια μου αποψη αυτο, μερικες αλλες μπορει να μην το βλεπουν ετσι…

Αν έχει όμως τα μεν και τα δε, τότε δεν είναι καλύτερο το “πακέτο” faceless?

Κάτσε να γνωρίσουμε μακροχρόνιες σχέσεις και μετά γράφουμε…

Πάντως φαντάζομαι ότι μετά απ’τον αναμενόμενο χωρισμό γίνεσαι χώμα.