Μακροχρονιες Σχεσεις!

(κοκο λεει ρε γκαβοθεριον)

συμφωνω με σολ θορν σε αυτο το θεμα παντως…

Και τα στηθη!:stuck_out_tongue: (αν και δεν λεει και πολλα σαν λεξη :stuck_out_tongue: )

Περι χαρακτηρισμων. Εμενα αν μ’αρεσει μια που θα δω 1 φορα οταν ειμαι με την δικια μου υπερβαλω και θα το κανω 10 για να 'χουμε ματς. :stuck_out_tongue: Τρελαινομαι να τσιγκλαω αλλα ενταξει, δεν το παραγ@μ@ω…

Να πατε με τους 25-30αρηδες λεφταδες που σας κερνανε εσας και τις φιλες σας και σας εχουν στα ωπα ωπα και σας κερατωνουν και χαιρεστε.
Ουστ απο δω.

Ωχ! Μπήκε το χρήμα (απαραίτητο στοιχείο) στη μέση…ας μιλήσουν οι κυρίες τώρα :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Πεεεεεες τα, πεεεεεες ταα!

δηλαδή σολ θορν,δεν μετράει τι σκέφτεται ο άλλος για αυτές που βλέπει,αλλά μετράει πως θα το πει?

Δεν απαντατε ε?Εμ λογικο.Τι να πειτε κι εσεις.

Therion, να σε ρωτήσω κάτι?
Είναι κακό να αρέσει σε κάποια το χρήμα?

Χμ,οχι.Αλλα ειναι κακο να ειναι το βασικο κριτηριο.Δειχνει ανυπαρξια εσωτερικου κοσμου και ηλιθια (για μενα) νοοτροπια.
Με εκνευριζουν οσες κοιταν μονο πλουσιους και αρκετα χρονια μεγαλυτερους.

Σοφα μιλαει το Θεριον.

Δηλαδή εμείς οι μεγάλοι που έχουμε ανάγκη τις μικρότερες, τι πρέπει να κάνουμε?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Να παντρευτειτε :!:

Μη με καταριέσαι άνθρωπέ μου!!!
8O 8O 8O

Πέρα από την πλάκα…δεν είναι κακό μία γυναίκα να νιώθει μία σχετική οικονομική ασφάλεια, ανεξαρτήτως ηλικίας. Δεν μιλάω να έχει κάποιος λεφτά και να της τα χώνει συνέχεια, απλά να υπάρχει μία άνεση. Βέβαια, από την άλλη μπορεις να πεις ότι άμα στερηθείς δεν θα μάθεις να εκτιμάς, σωστό κι αυτό, εγώ έτσι είμαι. Σοφή παροιμία: “Αν δεν βρέξεις κόλο, ψάρι δεν τρως”. Οπότε, μάθε πώς βγαίνει το γ…ο το χρήμα και μετά έλα κατάκρινέ το ή εκτίμησέ το ή ξόδεψε το. Και δεν μιλάω για τις γυναίκες που θεωρούν δεδομένο ότι πληρώνει ο άλλος, αυτές χαρακτηρίζονται αλλιώς.

Ρε, αμα εχεις παλαμαρι τι την θελεις την φερραρι.

Αν τα 'χεις και τα δύο όμως, ε???

οσο αφορα το χρημα σηκωνει μεγαλη κουβεντα

ειναι αναγκαιο κακο

τωρα βεβαια αναλογα και το τι αναζητα η καθε γυναικα στην ζωη της
και να χει γνωση του τι κανει

γιατι το να τα φτιαξει με εναν τυπου “μπραντ πιτ” και να πιστευει οτι δεν προκειται να τις τα φορεσει
ε τοτε γελιεται

(οπως το αντιστοιχο και στον αντρα,αμα τα φτιαξει με κανα μοντελο)

και το ιδιο ακριβως ισχυει αμα μια κοπελα βρει καναν φραγκατο που να της τα ακουμπαει
και να νομιζει οτι τρεφει αισθηματα για αυτην

οπως ειπα και σε προηγουμενο ποστ
δεν ειναι κακο να στοχευεις το χρημα ή την “ομορφια”
αλλα να χεις γνωση αυτου

δεν βλέπω κάτι κακό στο να έχεις.

ώπα ώπα ρε σιγναλ,αμα τα φτιάξει κάποιος με μια θεά δηλαδή,είναι σίγουρο το κέρατο?

Oχι αν ειναι θεος κι αυτος…

Ή εστω ημιθεος…:stuck_out_tongue: