Μακροχρονιες Σχεσεις!

Κάποιος φίλος μου είχε πει …"Χαίρομαι που δεν ειμαι αμφισεξουαλικός …Δε θα αντεχα να με απορρίπτουν και αντρες και γυναίκες."Ασχετο αλλα ηθελα καπου να το γραψω:?
Αnyway πολύ καλες οι μακροχρόνιες σχεσεις αλλα υπαρχει συχνα το ρισκο του να βαρεθεις…που συχνα δεν ειναι ρίσκο αλλα άχαστο του 1,10 ,1,25 κτλ:?

Σωστός!

Κι εγώ συμφωνώ με τον signal…Και βρίσκομαι στην ίδια φάση με τον about music…:stuck_out_tongue: Αλλά δεν φοβάμαι!.. Έχει πολλή δουλειά το θέμα αλλά είμαι διατεθειμένη να δουλέψω σκληρά για να πάνε όλα καλά (δηλαδή να προσπαθήσω να μετριάσω την γκρίνια μου!..:lol: )

Γυναίκα χωρίς γκρίνια, είναι “ανάλατη” και όπως το αλάτι, έτσι και η γκρίνια θέλει μέτρο.

“Πυρ, γυνή και θάλασσα” λεγανε…:stuck_out_tongue:

ανάλατη=τέλεια ?:-s

Αν εχεις πιεση, ναι! :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Οχι ρε.#-o Η συνηθης απαντηση που περνω ειναι “Το ξερω!”.:lol: Αλλα εν τελη πρεπει να απαντησω και καταφατικα στο ερωτημα…:stuck_out_tongue:

“Τι μου κανεις κ***α μου!”:lol: #-o
Αμα ειναι και τα δυο μυαλα περιπετειωδη τοτε κολλανε μια χαρα! Αμα υπαρχει φαντασια και ενεργεια τοτε δυσκολα βαριεσαι.
Εγω πιστευω οτι η ζηλια ειναι απαραιτητη! Η ζηλια, οχι η υστερια. πχ. Βλεπετε τηλεοραση, λεει ο αντρας προβοκατορικα:

  • “πωωω, τι μουναρα ειναι αυτη”
    -“Tι ειπες γαμω την τρελα μου?”
    -“Αυτο που ακουσες! Γιατι υπαρχει προβλημα?”
    μαμουμαμουμαμουμαμου
    γκαπ (μαντεψτε τι μπορει να συμβολιζει αυτο :stuck_out_tongue: )

Όχι ρε John…υπό Κ.Σ., χρειάζεται “αλάτι”…8)

με εχεις καλυψει:D δεν το προγραμματιζεις, ερχεται αναπαντεχα και τις περισσοτερες φορες εξελισσεται σε κατι πολυ ομορφο οντως…
Σε καποιο σημειο φτανεις να κανεις και ταυτοσημες σκεψεις με τον αλλον. Προκυπτουν διαφωνιες σε πολλα θεματα αλλα ακολουθει συζητηση οπου ακουγονται και οι 2 πλευρες… Συμβιβασμοι, υποχωρησεις…

Αγαπη. Πανω απ’ολα αγαπη. Να μην καταληξει μια σχεση ρουτινας. Να μην ειναι απλα μια εναλλακτικη σπαταλης ελευθερου χρονου. Σκεψη. Να τον σκεφτεσαι. Να σε σκεφτεται. Να περνατε καλα μαζι. Να μην σας νοιαζει τι θα πει η γειτονισσα, ο περαστικος ή ο συμμαθητης που σας ειδε μαζι.

Εχει να κανει με τον καθενα. Αν ο αλλος δεν μπορει να βλεπει την ιδια κοπελα για μεγαλο χρονικο διαστημα ειναι κατι το μη αποτρεψιμο οποτε και τον αφηνεις. Αν ομως ειναι ‘‘σπιτογατος’’ γκιβ ιτ α τραη:)

Eγω επειδη σαν γυναικα ειμαι σχετικα μπροστα :stuck_out_tongue: εχω αλλου ειδους απαντηση σε περιπτωση που μου τυχει κατι τετοιο

-Πωωω!Τι μουναρα ειναι αυτη!
Soul_thorn: Τραβα *ηδα την.
(Υφος “ελπιζω να καταλαβες την μαλακια που ειπες” και η υπολοιπη βραδια συνεχιζει με ξινισμενη και εριστικη μουτσακλα!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

Εγω, αν ειναι καλο θεματακι η αλλη, απλα συμφωνω. 'Η και επαυξανω ενιοτε.:stuck_out_tongue:

Σοφι μου πολυ χαλαρη εισαι.Ειπαμε να θαυμαζουμε το ωραιο αλλα σχολια τυπου "*αυλιτσα, *ουναρα " και τετοια για αλλες κοπελες μπροστα στην κοπελα σου οπως και να το κανουμε ειναι λιγο αγενεια.Εγω ποτε δεν εχω πει (εκτος απο τον Depp:p ) για κανεναν “Τι παιδι ειναι αυτος και τι κωλο εχει” και δεν ξερω εγω τι αλλο.Πανω απ’ολα να ειμαστε διακριτικοι…

Για τον Depp εχω πει οτι ειναι πιπινι.Αλλα δεν μετραει γιατι ειναι ηθοποιος.:stuck_out_tongue:

Δεν ειναι καθολου αγενεια. Παρακινεις την κοπελα σου να κοιταξει κι αυτη την “καυλιτσα” που εντοπισες με μια κρυφη ελπιδα… :roll:

Γιατι; Αμα το σκεφτει προτιμω να το πει μπροστα μου. Οπως ειπες κι εσυ θαυμαζουμε το ωραιο.:wink:

Αρχισες παλι εσυ.Συμμαζεψου παιδακι μου, ο νους σου στο κοκο…(το λεσβιακο):stuck_out_tongue:

Να το πει αλλα λιγο συμμαζεμενα.Αντι για καυλιτσα, “πολυ ομορφη κοπελα”.
Οπως εγω βλεπω εναν και λεω μεσα μου “Τι γκομενακι ειναι αυτο!” για να μην τον κανω να νιωσει ασχημα λεω “Πολυ ωραιο παιδι αυτος!”.Θα μου πεις στεκομαι στις λεπτομερειες αλλα οταν εισαι ερωτευμενος, ζηλευεις.Και θες να εισαι το επικεντρο για το αγορι/κοριτσι σου!:wink:

Κακο το λεσβιακο?Ανωμαλη εισαι συ?

Κοκο γραφει ρε! Με “ο”…

Σολ_θορν δεν συμμαζευομαι, ειμαι ακομη πολυ νεος…

Κακο γραφει.Το κανε εντιτ.

Απελευθερώστε τα ήθη!!!