Πού σαβουρώνετε συνήθως?

2,40 πηγε το σουβλακι πλεον, πώς γινεται να σας φτανει ενα 5€?
Εγω θελω 9 €υρα (+ κοκα κολιτσα )

edit: Εξαιρεση μονο ο Πρασσας! :lol:

φίλος, το σουβλάκι εδώ είναι 1,60. Μετακόμισε :!:

και γαμω τα σαβουρισματα ειναι η 80λεπτη πιτσα που εχουμε εδω (οι Θεσ/νικεις ξερουν)
με 3 ευρωπουλα και 20 λεπτα παιρνεις 4 και εχεις χορτασει…:smiley: 8)

αλλα αυθεντικη πιτσα ειναι βεβαιως η Χουτ , αλλα ακριβη βεβαια…(15-16 ευρωπουλα βγαινει μαζι με αναψυκτικο ή μπυρα)

Διμον Κλιμερ, μαλλον εμεις πρεπει να παμε πανω.
Τα σουβλακια εδω ειναι σαν κουτσουλιες, οχι κολαση οπως πανω:!:

πίτσα χάτ δεν έχω φάει ποτέ.χάνω ?

Ντομινοζ μακραν.

8O 8O

Eιναι απο τις καλυτερες ever! Βεβαια τα σταζεις τα ?υρωπουλα αλλα αξιζει!

Σωστα τα λεει το σοφι :stuck_out_tongue:

ούτε χατ ούτε ντόμινοζ έχω φάει.τη βγάζω με τις συνοικιακές πιτσαρίες :stuck_out_tongue:

Pizza Hut
Ruby Tuesdays
Σουβλάκια (πολλά σουβλάκια όμως ε)
Everest

Goodys, McDonalds είναι σκουπίδια, απορώ πως τρώνε μερικοί και μάλιστα τακτικά. Σκέτο πετρέλαιο.
Τα περίπτερα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μπήκαν στο poll.
Στο ζαχαροπλαστείο δεν έχει φαΐ, πας για after. :stuck_out_tongue:

Μι του.
@Σοφι: Του Πρασσά λες? Εδω μέσα έχουν ειπωθεί διάφορα άσχημα για τον κύριο… :stuck_out_tongue:

Γενικα τα σουβλακια εκτος Αθηνων(οπου κι αν εχω φαει, οχι μονο Σαλονικη) ειναι κολαση, μια μεριδα πατατες μεσα και τα λοιπα…=P~

Μερίδα πατάτες έχουνε και εδώ τα τρου σουβλατζίδικα. Τώρα από ποιότητα, δε μπορώ να μιλήσω, δεν έχω φάει πουθενά αλλού…

Φαγητοδρομιες στο Περιστερι

+1…

Τα περιπτερα ειναι η avant garde πινελια του poll (αλλα σιγα μην το εκτιμουσες :stuck_out_tongue: ), ενω τα ζαχαροπλαστεια ειναι καλο μερος για να σαβουρωσεις :stuck_out_tongue:

τα ζαχαροπλαστεια ειναι για παγωτακι μετα απο σαβουρα
τα περιπτερα ειναι μονο για καμια μπυρα (που θα ναι ζεστη τις περισσοτερες φορες:p :stuck_out_tongue: ) ή αναψυκτικο…

Η καλύτερη pizza είναι αυτή η old-fashioned που ψήνεται στη λαμαρίνα, όχι σε ξυλόφουρνο κλπ κλπ…
Όσες μένουν Αμπελόκηπους και γύρω περιοχές (Αθήνα), ας δοκιμάσουν Fino Pizza. Η special 8 ευρώ, έχει και ατομικές με 3 νομίζω.

Οσοι υποτιματε τα περιφτερα κανετε παρα, μα παρα πολυ μεγαλο λαθος.
Θεικα σαβουρωματα με σακουλες πατατακιων, κρουασαν και τσοκολατοειδων.

Θες να κανουμε σχεση?

Ω νε. Η πιο αξιόπιστη λύση όταν δεν υπάρχει τίποτα άλλο κοντα…