Πού σαβουρώνετε συνήθως?

κοίτα να δεις,πείνασα… :lol:

μπλιαχ[-X [-X …ε να χορταινουμε κιολας…

ξερει κανεις τα simply burgers ?? απο κει παραγγελνω αρκετα συχνα…τα σπανε 8)

για πες…τόπος, ωραρια κλπ

Οτι υπαρχει στα Βριλησσια:Simply Burgers,Πιτα του Παππου,Πιτα Παν(αν και εκει μετα και απο τη τελευταια ανασκαφη τριχας δε ξαναπαταω),ΜC’s,πιτογυρα στο σουβλατζιδικο διπλα μου,βρωμικο απο τη θρυλικη καντινα του Δονατου που ειναι εξω απ’το Δουκα(ο ks9 θα ξερει) και για κρεας στη πρωτευουσα του κρεατος,τα Καλυβια οπου χορταινεις και μονο με τη φετα λαδοριγανη(απιστευτες μεριδες:D )

KALYVIA RULES!

ειναι στο χαλανδρι ,ν. ερυθραια , βριλλησια και νομιζω αγια παρασκευη?δεν ειμαι σιγουρος

σιγα σιγα θα εξαπλωθουν γιατι εχουν τεραστια επιτυχια στις περιοχες αυτες

Ενταξει μετα την βολτα η το φροντιστηριο η τον γυρισμο απο καποια συναυλια, οτιδηποτε βρε αδερφε το σουλβακι επιβαλεται πιστευω.

Όπου σταθώ κι όπου βρεθώ. Το φαΐ είναι τρόπος ζωής.

Μένω, ζω, αναπνέω στο κέντρο (Εξάρχεια)…αλλά το καλό φαί μπορεί να με κάνει να οδηγώ χιλιόμετρα. 8) 8)

ΩΩΩ ναιιιιιι:!: :!: :!: Δεν με νοιάζει αν έχει γάτα η σκύλο, δεν με νοιάζει αν αυτά τα άσπρα είναι…(νταξ καταλάβατε μην το πω) αλλά μετά και το τύλιγμα στη μασχάλη του βρώμικου…απλά δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα:!: :!: :!:

τα γράψαμε πιο πριν όντως απίστευτά αλλά δεν πιστεύω ότι αξίζουν τη διαδρομή δηλαδή Friday’s uber alles απλά αν τα έχει κοντά σου είναι τέλεια λύση

Τα έχω…με τα πόδια πάω… :? :? :? :-s :-s :-k 8O :stuck_out_tongue: :slight_smile: :frowning:

θες πάνω από 20 ευρά κείθε,πάτε καλά ωρε?

αξιζει πολυ ρε σχεδον ολα αυτα που εχει τα σπανε και με 15 ευρα πας

μια φορά τους δυο μήνες,ναι.
το θρεντ λέει “συνήθως”.συνήθως 5 ευρά,πιτόγυρα,μπύρα,του σκαζμού

Οταν πλερωνει ο μπαμπας στο Κολωνακι,οταν πλερωνω εγω μενω νηστικος…

Δεν το λεει το θρεντ. Εγω το λεω!!

:stuck_out_tongue: :lol:

ακριβως…:smiley:
συμφωνω με rudolf , μια φορα στο διμηνο λες ενα “δεν _α_ιε_αι ας παω να φαω καμια πιτσα χουτ” και σταζεις τα 16?..

Kαι οι δυο ειναι κουκλιτσες αλλα αγαπαμε περισσοτερο Hut διοτι εχει μοτσαρελα στα ψωμακια!8O

Η ΜΟΝΗ συνοικιακη πιτσαρια που μπορει να συναγωνιστει Dominos και Hut ειναι η καταπληκτικη, η ανυπερβλητη, η θεα… πιτσα ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ (στο Καλαμακι/Αγ.Δημητριο-καπου εκει)!=P~