Εκκλησία

Και αν ο άλλος είναι μαζόχας και φτιαχτεί περισσότερο από το ξύλο που θα ρίχνει στον εαυτό του; :thinking:

3 Likes

Ρε μιλάμε για bdsm όχι μαλακιες

3 Likes

Τροφή για σκέψη.

3 Likes

Γεμίσαμε φιλοσόφους του ίντερνετ :joy:

4 Likes

Τροφή για περισσότερες Χριστοπαναγιες βασικά

12 Likes

@St_Anger ποια ειναι η γνωμη σου ως φυσικος;

4 Likes

Κλαίω σε κάθε θέμα @Clairvoyant. :joy: :joy: :joy:

3 Likes

Εγώ δυστυχώς μαθαίνω για αντεργκραου αντιεμβολιαστικα κινήματα που ξεκινάνε από παπάδες σε διάφορα χωριά και κάνουν ψυχολογικό εκβιασμο στους πιστους, με αποτέλεσμα ακόμα και νορμάλ μη ψεκασμενος κόσμος να ψιλοψεκαζεται.

Γαμω το μεσαίωνα μας κοινώς

9 Likes

Χρειάζεται ο θεούλης διαφήμιση; ο μεγαλύτερος σταρ - celebrity όλων των εποχων;

3 Likes

ολα τα λεφτα τα σχολια κατω… :joy: :joy: :joy:

Κάτι τέτοια κουφά να μην έλεγε ο Ζούγας ώρες-ώρες…Τέσπα, αγαπημένος όπως και να έχει, μεγάλη μορφή.

2 Likes

Ότι να ναι. Τι παθαίνουν στα γεράματα δεν μπορώ να καταλάβω. Κρίμα γιατί σαν καλλιτέχνης μου αρέσει πολύ. Άσχετο θα μου πεις το ένα από το άλλο αλλά τέλος πάντων.

2 Likes

Φόβο του θανάτου παθαίνουν…

Κατά τ αλλά υπέρ-συμπαθεστατος ο Ζουγκας και πολυτάλαντος

“Θα δεις και τα δελφίνια να… πετούν». Πράγματι, μετά από πέντε λεπτά προσευχής και αυτοσυγκέντρωσής του, είδαμε μπροστά μας τη θάλασσα και τα δελφίνια να «πετούν» κολυμπώντας”

Μόνο εμενα μου ήρθε στο μυαλό το ριφ του flying whales εδώ? :rofl:

2 Likes

Γι’αυτο η αθεΐα, είναι μεγάλη απελευθέρωση. Δεν μπορώ να εννοήσω ύπαρξη θεού, άνευ θαυματουργικής/αποκαλυπτικής αποδείξεως, επομένως τα ακούω βερεσέ και δεν φοβάμαι τη θνητότητα. Αντίθετα σκέφτομαι πως να αξιοποιήσω τη ζωή.

Ρε μήπως είχε αγιαστούρα κάνα θυμιατό και γίνανε όλοι και είδαν τον κύριο ΛΟΚατζή & ΠΑΟΚΤΖΗ ?

2 Likes

Οριακα ψυχοπαθης κι αυτος και ολοι εκει μεσα (και γενικα)

9 Likes

Οριακά; δεν νομίζω.

3 Likes

Ρε μην ψαρώνεις. Live batuskha είναι

9 Likes

Post of the year, απλά!!! Κλαιω μισή ώρα τώρα :joy:

12 Likes

Άγιος Δημήτριος: Κατεβάζουν τις μάσκες για να προσκυνήσουν την εικόνα στη Θεσσαλονίκη

1 Like