Εκκλησία

Δε πάει στο διάολο κι αυτός

6 Likes

Κεφαλλονιά σήμερα… φωτό από τη μεταφορά του σκηνώματος του Αγ. Γερασίμου.

Μου φαίνεται τόσο αστείο το θέαμα :joy:

1 Like

Ντομινο βλακειας μου κανει…

8 Likes

Κωπηλατική κάνουν???

3 Likes

@Primordial_hordes θέλω περιγραφή

3 Likes

3 Likes

8.52 τεντόγλου
Η μοναδική μου απορία είναι για το πονηρό χαμόγελο του ευσεβούς νέου που κάθεται πανω στον κρίνο του παπά

10 Likes

Γελάω μονος μου και με κοιτάνε οι τριγύρω

6 Likes

Η φάση από την Κεφαλονιά είναι σαν τα Παιχνίδια Χωρίς Σύνορα για όσους θυμάστε, απλά αλλάζεις το Παιχνίδια με Καθυστέρηση

4 Likes

Μηπως παιζουν καθιστη μακρια γαιδουρα;

Ψόφα τωρα.

17 Likes

Μα γιατί δεν σέβεστε την πίστη του άλλου;

2 Likes

Εγώ θα πρότεινα την κυριακή που θα κάνουν κυρήγματα κατά των αμβλώσεων πάντως να τριγυρνάμε έξω από εκκλησίες φωνάζοντας ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ

11 Likes

zippo στα μουσια

9 Likes

Προσωπικά σέβομαι οταν καποιος πιστευει σε κατι και δεν ενοχλει τους υπολοιπους.
Τωρα για οργανωμενες θρησκειες και καθυστερημενο τραγοπαπαδαριο μονο ψοφος…

5 Likes

Ειναι ο ιδιος που καπου στα τελη των '90ς ειχε δωσει συνεντευξη στο Penthouse.

5 Likes

Τελικά οι Νορβηγοί μπλακμεταλάδες στα 90s ήταν πολύ μπροστά.

4 Likes

Εσύ κοίτα να συνεχίσεις να διαλύεις τη δημόσια εκπαίδευση και άσε τα άλλα. Δεν μας ενδιαφέρει η γνώμη σου (ιδίως όταν γίνεται για το θεαθήναι και τα ψηφαλάκια).

2 Likes

Το προβλημα με τα συγκεκριμενα αργομισθα κατακαθια ειναι οτι το “δεν ενοχλει κανεναν” δεν μπορεις να το πεις. Οταν οι κωλογριες που αποτελουν τα προβατα του ποιμνιου του θα τον ακουσουν και θα επηρεαστουν απο τον οχετο του, ο συγκεκριμενος μπασταρδος θα επρεπε να δικαζεται για καλλιεργεια ακραιου μισογυνισμου, οπως δικαζεται αντιστοιχα ο Πλευρης για την διασπορα ρητορικης μισους. Αλλα οχι μονο δεν θα δικαστει, αλλα θα συνεχισει να πληρωνεται απο τους φορους μας ωστε να παχαινει ακομα περισσοτερο την χοντροκωλαρα του μεχρι να ψοφησει και να τον κανουμε Αγιο και αυτον, γιατι οχι, ο τλευταιος αγιος της Εκκλησιας μας ηταν ενας ημιτρελος ακραια ρατσιστης και μισογυνης κωλογερος που ελεγε ασυναρτησιες και τον καναμε μεχρι και σειρα.

Γαμω τον Χριστο και την Παναγια τους, ειμαι απολυτα σε μουντ να καψω εκκλησιες σημερα, μου εχει ανεβει η πιεση απο το πρωι.

15 Likes