Ποσο βρωμυλος εισαι?

Ειναι αισθητο το θεμα, παρακαλω να δειξετε την απαιτουμενη σοβαροτητα.
Δεν υιοθετουνται αποψεις και σχολια υβριστικου περιεχομενου.
Τελος, δεν ειναι αναγκαια η αναφορα καποιας λοσιον-σαμπουαν που χρησιμοποιειτε, ειδικα εαν δεν ειστε ευχαριστημενοι απο τα αποτελεσματα ή δεν τα παιρνετε χοντρα απο την εταιρια.

γενικα ειμαι καθαρο αγορακι , σχεδον καθε 2 μερες κανω μπανιο , σπανια θα παει 3
δεν εχω δοκιμασει να λιγδιασω τελειως:(
αξιζει πιστευω

παντως μεχρι τα μεσα της 1ης λυκειου δεν ηξερα τι ειναι το αποσμητικο . εκανα μπανιο την Κυριακη και μετα ξανα Τεταρτη , ενω ενδιαμεσα δεν φορουσα ποτε αποσμητικο…πολυ βρωμια…μετα αλλαξε αυτο…

δεν θα ψηφισω τωρα γιατι δεν με εκπροσωπει κανενα poll option
προς το παρον δηλαδη…

γω πλένομαι κάθε μέρα. Δε μπορώ αλλιώς. Είμαι στο άλλο άκρο. Είμαι φολς, αλλά τι να κάνουμε.
:frowning:

Mπάνιο κάνω μια φορά ανα 2-3 μέρες, αν και το ρεκορ απλυσιάς μου είναι μια εβδομάδα :stuck_out_tongue:

+1 ούτε εγώ αντέχω, αμά δε για κάποιο λόγο δεν έχει ζεστο νερό και δεν μπορώ να κάνω μπάνιο, την άλλη μέρα αισθάνομαι απαίσια:roll:

Μπανιο κανω καθε 2 μερες,καμια φορα ανα 3,καμια φορα ανα 1.Μια φορα δεν ειχα κανει μπανιο για 6 μερες

μεχρι πριν κατι μηνες εκανα καθε μερα μπανιο,τωρα περναω μια πιο του περιοδο που κανω μπανιο 6 φορες την εβδομαδα επειδη τις τριτες δεν προλαβαινω α και χω μεινει απλυτος δυο βδομαδες κατασκηνωση

Μόλις αρχίσουν οι πρώτες αναθυμιάσεις. :wink:

Βασικά πάντως είναι γαμάτο να είσαι άπλυτος για μερικές μέρες και να κάνεις ένα ζεστό μπάνιο μετά. Λύτρωση.

Ή να κανεις μπανιο καθε μερα, και για ενα 15νθημερο να μην κανεις. Λυτρωση :stuck_out_tongue:

λυτρωση ειναι αν το στερηθεις
αν ειναι αποφαση δικη σου δεν μετραει και τοσο , ουσιαστικα χαλας το σερι σου:wink:

Να σου πω κάτι; Δε δικαιούσαι να μιλάς γιατί μου έχεις κλέψει την υπογραφή μου. Οπότε κάτσε άπλυτος.

ποια υπογραφη σου???:slight_smile:
στο μσν μηπως?

Ναι, κλέφτη.

Ταινιάρα!!!

εδω και πολυυυυ καιρο εχω την υπογραφη και την ειχα στο μουσουνου πριν την βαλω εδω…:stuck_out_tongue:
τεσπα
καλη ταινια οντως…:slight_smile:

δεν είμαι καθόλου πια μενω στον χαρακτηρισμο μαλακας και αποποιουμαι αυτον του βρωμύλου.\

καθε μερα 2 φορες μπανιο ω ναι γιατι ιδρωνω συνεχεια και γενικα αμα βγω απο το σπιτι καλοκαιρι αμεσως με την επιστοφη απευθειας απο τα αποδυτηρια μπανιο.

Θα ελεγα αρκετα εως πολυ… τωρα που εχω προπονησεις κολυμβησης καθε μερα ( σνηθως το βραδυ ), κανω μπανιο την επομενη μερα και αν.

Απ’ ο,τι βλεπω καθαρα παιδακια ειστε ολοι. :stuck_out_tongue:
Εγω κανω καθε μερα(ειδικα το καλοκαιρι δεν παλευεται:()και σπανια τα αφηνω μια μερα.Ειναι πολυ ισια και λιγδωνουν με το που κλεισουν 24ωρο γαμωτοοοο :x

Μέχρι 1η λυκείου το άφηνα μέχρι και 3 μέρες ξέρω’γω

Τώρα αν δεν κάνω μπάνιο πάνω από 24ωρο νιώθω αηδία
Ειδικά μετά τον ύπνο τα μαλλιά μου είναι μισολιγδιασμένα

Κάθε που η λίγδα γίνεται πηχτή σα βούτυρο. Τσάμπα ελαιόλαδο σε καιρούς οικονομικής κρίσης. [-X