Ποσο βρωμυλος εισαι?

Αυτή η παρομοίωση με το βούτυρο μου φέρνει αηδία

και μ’αρέσει το βούτυρο να φανταστείτε

Εμενα το μαλλι ακομα και μετα απο 5 μερες μια χαρα ειναι :smiley:

Λούσιμο απαραιτήτως κάθε 2-3 μέρες, λαδώνουν πολύ γρήγορα. Το καλοκαίρι ντουσάκι κάθε μέρα, ειδικά αν παίζει και παραλία.


Listening to: Wolfgang Amadeus Mozart - Mozart: Requiem In D Minor, K 626 - 2. Kyrie Eleison
via FoxyTunes

To χειμωνα ειμαι αρκετα βρωμυλος… καθε 2-3 μερες
Αλλα τωρα… γαμησε τα… σχεδον καθε μερα πλενομαι 2 φορες8)

θα μας φυγει το δερμα σε λιγο… :stuck_out_tongue:

Έπρεπε να με ρωτήσεις στο δημοτικό.Τότε θα σας είχα βγάλει νοκ άουτ:p

Nα πλενεστε ρε ρεμπελοι!! Το πιο κα**ωτικο πραγμα στον αντρα ειναι να ειναι καθαρος.Τελος.

:roll:

συμφωνω με σοουλ θορν, απο τα πιο ωραια πραγματα σε ενα αντρα ειναι να ειναι καθαρος (πωω σημερα στο λεωφορειο ηταν ενας πολυ ωραιος αλλα μονο αν ησουν τρια-τεσσερα μετρα μακρια του, βρωμοκοπουσε) και να μυριζει κολωνια. Να περναει διπλα σου και να μενει η μυρωδια του. Μμμ. Και να μην ειναι ιδρωμενος, αηδιαζω λιγο με τον ιδρωτα. Και μ αρεσει επισης πολυ να μυριζουν τα ρουχα μαλακτικο!

εντάξει, το να μην είναι ιδρωμένος δεν είναι πάντα στο χέρι του όμως ε? μη το παραχέσουμε κιόλας :lol:

Εσυ κοπελια δεν θες αντρα θες πλαστικη κουκλα βιτρινας.
Κλασικη γυναικα ΝΑ ΜΗΝ βρωμαει,ΝΑ ειναι καθαρος,ΝΑ ΜΗΝ ειναι ιδρωμενος,ΝΑ μυριζουν
μαλακτικο τα ρουχα του. [-X

Mετα ρωταμε που πηγαν ολοι οι αντρες και τετοια ε ?

Είμαι παπάκι, τι να κάνω;:!:

καταλαβα, θα κανω καιρο να ξαναβρω γκομενα :frowning:

:lol:Καλά υπερβάλλεις λίιιιιιιιιγο λέμε…ειδικά αυτό με το μαλακτικό!!..:lol:
Επίσης αν ο άλλος είναι καθαρός…το να ιδρώσει δεν είναι τόσο τραγικό…δε σημαίνει ότι σκυλοβρωμάει…!!
Με την έκκριση του ιδρώτα αποβάλλονται οι περιττές οργανικές ουσίες και έτσι αποτοξινώνεται ο οργανισμός(βλ. Βικιπαίδεια:lol:)

Κάτι τέτοια λέμε…και μετά μας κάνει εντύπωση και μας ξενερώνει που οι άντρες(?) κάθονται περισσότερη ώρα στο μπάνιο…στον καθρέφτη κτλ.από εμάς…:-k

Ρε δε φτάνει που σας δίνει χίντ η soul thorn, της τη λέτε κι από πάνω? Πάντως πολύ τίμιο το ποστ της, είναι κάτι που δεν το λένε κι εύκολα οι γυναίκες.

Ον τόπικ, καλοκαίρι 2 και χειμώνας μια φορά τη μέρα. Εντάξει, λούσιμο κάθε 2η μέρα γιατί είμαστε και μαλλιάδες.

Καλα ναι ρε παιδια, προφανως δε μιλαω για τον ιδρωτα το νορμαλ(ολοι ιδρωνουμε), αλλα για εκεινο που ειναι σαν να εχεις μολις βγει απο τη θαλασσα! Περισσοτερο οταν ελεγα να μην ειναι ιδρωμενος αναφερομουν σε κατι λιμνουλες που σχηματιζονται κατω απο τις μασχαλες και φτανουν μεχρι τη μεση ή πισω στην πλατη ή στο στηθος… Ε αυτο ειναι αηδιαστικο οπως και να το κανουμε ειτε βρωμαει ειτε οχι…O:)

Και νταξει αν δε μυριζουν μαλακτικο τα ρουχα δε θα ξενερωσω κιολας, απλα λεω οτι μου αρεσει να μυριζουν :stuck_out_tongue:

Δε συμφωνειτε?

:anyone:

Lol!Λιμνουλες!:stuck_out_tongue:
Παιδια, μην μου τσιτωνετε.Δεν σας ειπαμε οτι δεν εχετε δικαιωμα στην απλυσια… το θεμα ειναι να την εντοπιζετε και να καθαριζεστε εγκαιρα!:smiley:

Aμμμμμ να ταν μονο αυτα φιλτατε Ντεθστα… Τωρα οι γυμαικες τον αντρα τονε θελουνε και ξυρισμενο (στηθος/ποδια), τονε θελουνε να βαζει ενυδατικη. τονε θελουνε να βγαζει τα φρυδια του, τονε θελουνε να κουβαλαει κ αυτος το δικο του το νεσεσερ στις διακοπες και να πιανουν μαζι κουβεντουλα για καλυντικα, αποτριχωσεις κλπ…

Παει ο καιρος που οι γκομενες,τον θελανε λεβεντη,τωρα τον θελουν αδερφη και τον φωναζουν Trendy…

Ο κοσμοπολιτισμος θα μας φαει…:stuck_out_tongue:

Αν ο άντρας δεν είναι και λίγο άπλυτος (λίγο όμως, ανθρώπινα), δεν έχει κάποιο νόημα.
Συμφωνεί καμία; :-s