Ποσο βρωμυλος εισαι?

Eγω…

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

[-X πεστε τα

Ποια ειναι τα ορια της απλυσιας τελοσπαντων?

να ειμαστε καθαροι αλλα να μην εχουμε κολλημα σε σημειο εμμονης στυλ Κατακουζινος :stuck_out_tongue:

Ειμαι καθαρουλης σε γενικες γραμμες…Κανω καθε μερα μπανιο, κυριως το καλοκαιρι…Ε το χειμωνα, που δεν ιδρωνω και τοσο ευκολα παιζει να μην κανω καμια μερα μπανιο…

:-s:-s:-s:-s

καμια=μια :lol: :stuck_out_tongue:

Λαθος στη διατυπωση#-o:p:oops: …Αυτο που λεει ο angel of death εννοουσα. Να κανω μερα παρα μερα δλδ:D

χαχαχα!!!:lol: ναι βρε,σε πειραζουμε.Μη μασας.Και ειμαι κοριτσι :stuck_out_tongue:

angel death=male
angel of death=female

Ενταξει ειχα μια συμμαθητρια στο γυμνασιο η οποιοα ειχε ενα ειδος ορμονων και το καλοκαιρι η μασχαλη της βρωμαγε γιαουρτι με ψαροκολλα και χαλικια απο ενα χιλιομετρο αποσταση … :lol::lol::lol:

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3: αν και αηδιασα :stuck_out_tongue: καποιος πρεπει να της μιλησει για το rexona

της την έπεσες?

Mα ειναι ονομα αυτο για κοριτσακι:p?? Anyway, sorry κοπελια:D:p

γιατι καλε?γλυκο και ομορφο δεν ειναι? :roll: :stuck_out_tongue:

Δεν καταλαβες εκανε μπανιο κανονικα αλλα ηταν ορμονικο προβλημα του οργανισμου της και βρωμαγε οτι και να εκανε… :lol::lol:

Κοιτα την επιασα μια μερα και της ειπα να της γλειψω την μασκαλα λιγο και μου λεει φυγε βρωμιαρη …:lol::lol: πως σου φανηκε ?

ωπ! πέσιμο!

ε τοτε κριμα μωρε…τι να κανει κι αυτη? :frowning: χαχαχαχ!!εσεις τα αγορια οταν θελετε γινεστε πολυ αηδιαστικοι ειδικα στις περιγραφες.Ανακατευτηκα :? μπιχλοτοπικ :stuck_out_tongue:

Με προσβαλλεις ασχημα ομως… Αμα θες να σου κανω το τραπεζι με γιαουρτη ψαροκολλα και χαλικια να μου πεις …:lol::lol::lol:

Εδιτ : Μην ακουσω βλεεδιν για πεσιμο και γω τωρα αντε…:lightsabre:

:o:dizzy: οχι…εμ…χμ…δεν ειναι αναγκη…ευχαριστω :lol: