Ολυμπιακός #2

Και μετα απορουν καποιοι γιατι τους σιχαινεται ολη η Ελλαδα.

1 Like

Η μισή…

2 Likes

Το μπασκετικό πρότζεκτ μας χτίζεται με ωραίες κινήσεις φέτος.

“θα σέβεστε”

Το πέναλτι δεν ήταν ΟΚ; Από εκεί και πέρα ο φετινός ΟΣΦΠ κάνει τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες να μοιάζουν με ομάδες τοπικού.

“θα σέβεστε”

έφαγες καλά το φυστικάκι σου φέτος, εντός και εκτός… πως και πως περίμενες μια τέτοια μέρα μετά από τόσους μήνες γλέντι να πέσεις λιγότερο δυστυχισμένος για ύπνο.

Editor με βεντουζες και ο αλλος με φυστικακια, εδω δε σεβεστε εσεις οι ιδιοι τους εαυτους σας και απαιτειτε να σας σεβονται οι αλλοι :+1:

προσωπικά δεν απαιτώ κανένα σεβασμό σε επίπεδο μπάλας, παραείναι ασήμαντο κομμάτι της ζωής…

καλύτερα πάντως να μιλάμε για φυστικάκια και άλλα ξυροκάρπια παρά να ευχόμαστε καρκίνους και τσαρπεκοένσε σε κάθε πτήση

3 Likes

+10000

Αν αυτα ειναι τα μετρα συγκρισης σας, τοτε ναι οκ ρησπεκτ για το “φυστικακι” και τη βεντουζα του αλλου που θελει και σεβασμο, θα μπορουσε να ειναι και χειροτερα :roll_eyes:

Εγώ απλά αντέγραψα αυτό που γράφεις πιο πάνω.

“θα σέβεστε” έγραψες πρώτος να σου θυμησω.

Αν δεν κατάλαβες την τελευταία πρόταση του φίλου από πάνω ή αν δεν θες να καταλάβεις τότε κάνε μια χάρη σε όλους μας και άσε τον αθλητισμό.

Οσφπ7, το “θα σεβεστε” το εβαλα σε εισαγωγικα γιατι ηταν αυτο που εγραψε ο potofgold. Σεβασμος και βεντουζες/φυστικια/καταρες δεν πανε μαζι για μενα, συγγνωμη κιολας.

Τον αθλητισμο τον εχω αφησει εδω και χρονια, λιγο για μπαλα πηγαμε μετα την καραντινα αλλα δε με επαιζαν γιατι τους χαλουσα το τεχνητο οφσαηντ.

Δεν το κατάλαβα. Όπως καταλαβαίνεις και γω το έβαλα επειδή το έβαλες εσύ σε εισαγωγικά.

Για να τελειώνουμε πέναλτι δεν έπρεπε να δοθεί αλλά δεν μπορεί μια φάση να αναιρέσει το ότι έχω με διαφορά την καλύτερη ομάδα φέτος

Δεν εχεις καμια ομαδα εκτος αν εισαι ο Μαρινακης, σορυ αν σ’το χαλαω αλλα δεν μπορω να γραφω σαν να ειμαστε σε αθλητικη εκπομπη στο ραδιοφωνο.

Δεν ηξερα οτι η (οντως) καλυτερη ομαδα εχει ενα οριο τετοιων φασεων που δικαιουται πριν τολμησει κανεις να τις σχολιασει, λαθος που ποσταρα.

Δεν ειπα πως υπάρχει όριο. Ο Ολυμπιακός έχει πάρει ήδη τον τίτλο, το λάθος ήταν καθαρή ανικανότητα του ρεφ κλπ. Και πολύ ασχοληθήκαμε.

Και ξαναλέω δεν ήταν πέναλτι αλλά αρκετά με μια φάση που δεν έκρινε τίποτα σημαντικό

1 Like

Είναι ανθρώπινο οι οπαδοί άλλων ομάδων να χτίζουν από τώρα δικαιολογίες για τις διαφαινόμενες μελλοντικές αποτυχίες της ομάδας τους ή να αναμοχλεύουν παλιότερες δικαιολογίες για τα 20 στα 24 του Ολυμπιακού. Είναι ένας τρόπος άμυνας. Όμοια με εμάς στεναχωριούνται και χαίρονται με τις επιτυχίες/αποτυχίες της ομάδας τους. Εδώ παθιαζόμαστε με τους ήρωες σε καλές ταινίες γιατί βρήκαμε κάτι κοινό μαζί τους στα πρώτα 60 λεπτά της ταινίας. Δε θα παθιαζόμαστε με τις ομάδες που ακολουθούν μέχρι και οι πατεράδες μας από όταν γεννήθηκαν; Έχουμε ακόμη άλλα 20 στα 24 να κάνουμε. Καλό είναι να έχουν τέτοιους τρόπους άμυνας οι οπαδοί των αντιπάλων μας.

Επίσης να θυμίσω, πως αν κάτι το βρίσκετε προσβλητικό, flamming, κλπ, μπορείτε να το κάνετε flag και να τελειώνει η υπόθεση δίχως πληκτρολογήσεις και αθόρυβα.

Ουτε να βρισω δεν εχω διαθεση πλεον.

3 Likes

Μπορείς τουλάχιστον άνετα να γελάσεις :grin:!

3 Likes

Αυτό με ελάχιστες αλλαγές θα μπορούσε να μπει και στο τόπικ Νέα Δημοκρατία

1 Like

Όχι με τη δική μου υπογραφή και out of context. Αν είναι η πολιτική σου θέση όμως, τότε δεν έχω πρόβλημα αν αντιγράψεις αυτό το κείμενο μου και το παρουσιάσεις ως δικό σου. Δεν περιμένω και πνευματικά δικαιώματα δα από post που γράφω στα γρήγορα για τον Ολυμπιακό