Ολυμπιακός #2

Όποιος καταλαβαίνει τι βλέπουνε στον Ντόη και συνεχίζει να μας βασανίζει 2 χρόνια τώρα, να το πει και σε μας τους αδαείς.

Παίζει ναι είναι η 3η φορά που ποστάρω αυτή τη βλακεία

12 Likes

Άλλη μια θέλουμε και είμαστε καλυμμένοι για μια ζωή

1 Like

Olympiacos fans, what a week you're having 🏀⚽️ pic.twitter.com/AmNdATUEZT

— Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) May 10, 2024
2 Likes

Πούλο ο Κούγιας, ένα σκουπίδι λιγότερο στην ομάδα

3 Likes

Κάτσε ρε συ τουλάχιστον να σηκώσουμε μαζί το Κονφερενς και μετά φεύγεις…

Στο καλό και μη μας γράφεις…

Δεν ξέρω για άλλες περιοχές, πάντως στο λιμάνι του Πειραιά σε δύο τουλάχιστον σημεία δέσποζε ένα μεγαλοπρεπές “ΚΟΥΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ” σε τοίχους, παραπάνω από ευδιάκριτα. Στο ενα από αυτά, δε, είχε και (σβησμένη) υπογραφή από κάτω, μεγάλου συνδέσμου.

Να εβλεπα και το πηρε το πουλο και ο Καραπαπας , θα ηταν το ιδανικο…

3 Likes

Στο μεταξύ έγραψε στην ανακοίνωση: Σε αυτό το μικρό χρονικό διάστημα που κόσμησα με την παρουσία μου το ΔΣ της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Χαχαχαχααχαχαα…

4 Likes

Είναι πολύ τυχεροί όλοι τους που ο Ολυμπιακός έδωσε 2 ματσάρες με Άστον Βίλα αυτό το διάστημα. Αέρας θα περνούσε και θα το σήκωνε στο τέλος παρά τα εγκλήματα επιλογών και γραφικότητας όλη τη χρονιά. Ας είναι… δεν το αλλάζω βέβαια αυτό που έχουμε καταφέρει.

1 Like

Το ροτείσον της Κυριακής μας στοίχησε. Ο ΠΑΟΚ έπαιξε έξυπνα και δίκαια χάσαμε 2-0.

Από την άλλη θα ήταν ποδοσφαιρικό υπερ-θαύμα να πάρει ο Ολυμπιακός αυτό το πρωτάθλημα στο οποίο εδώ και ένα 6μηνο είναι τριτοτέταρτος.

Όπως και να 'χει, σήμερα ήταν μία καλή προπόνηση και μία πρόβα τζενεράλε για τον τελικό του Conference όπου θα έχουμε πάνω από 20.000 οπαδούς στις εξέδρες της ΟΠΑΠ Αρένα

1 Like

Φεύγει ο Ποντενσε; Έτσι ακούγεται στην πιάτσα.

Τεσπα θα τα δούμε μετά τον τελικό

Αν ισχύει αυτό, θα είναι πολύ μεγάλη απώλεια.

Δανεικό δεν τον έχουμε ρε σεις;
Αφού λήγει ο δανεισμός, όχι;
Η πιάτσα τι λέει γι αυτό; :rofl:

Λεγανε πως η option του ειναι στα 5 μύρια. Με αυτό τον ποσό, σιγά να μην τον αφήσουμε να φυγει.

1 Like

Η οψιόν για Ποντένσε είναι πάνω από 10. Έτσι είχα ακούσει. Τα 5 μου φαίνονται λίγα
Για Κάρμο είναι 18.
Όρτα στα 5 (αν δεν κάνω λάθος).

1 Like

5 είναι για τον Ποντένσε, παίχτη που δακρύζει όταν βγαίνει τον κρατάς. Πιστεύω ότι θα γίνει αυτό που πρέπει.

Αν είναι 5 τότε τα πληρώνεις χτες. Μακάρι

Νομίζω ότι ο Ποντένσε φέτος έκανε την καλύτερή του εμφάνιση με τη φανέλα της ομάδας και το χθεσινό του γκολ ήταν το επιστέγασμα. Όλοι το συσχετίζουν με το γκολ του Τζο κόντρα στον Παοκ, αλλά να μη ξεχνάμε, πως στο τελευταίο παιχνίδι του Βραζιλιάνου, φρόντισε ο ίδιος να υπογράψει με τον μοναδικό του τρόπο.

1 Like