Ολυμπιακός #2

Κάτι τέτοιο δεν θα φοράμε;

1 Like

Τέτοιο συναίσθημα μόνο στη γέννηση του γιου μου.
Αυτό μόνο, τέλλος!

2 Likes

Σωστά. Αυτό είναι το Badge of Honor

Ειχε συνεντευξη σημερα το sport24 τον Φορτουνη και εκτος οτι ειπε τα καλυτερα για τον Μεντιλιμπαρ , ειπε οτι εκανε τις καλυτερες προπονησεις… Ανεφερε και το περιστατικο οτι αν κανανε κατι που δεν του αρεσε ( λαθος στην ασκηση , λαθος πασα κλπ) , οι παιχτες κανανε κολοτουμπες για αυτο , και ο Θεουλης τη τελευταια προπονηση πριν το τελικο εκανε και αυτος κολοτουμπες… Πρεπει να εχει φτιαξει απιστευτα αποδητηρια για αυτο και ολο αυτο βγηκε και στο γηπεδο

1 Like

https://x.com/ErickTheGunner/status/1796542500318105874

2 Likes

Όσο είδα ήταν ωραία συζήτηση με Κωσταρα

Τον συμπάθησα παρά πολύ μετά από αυτό

Το παιδί πήγε να κλάψει όταν έλεγε ότι έφτασε σε σημείο να θέλει να φύγει λόγω Μαρτινς και με τον τρόπο που είπε " μου πήραν το νούμερο από τη φανέλα" . Μέχρι κι εγώ πήγα να κλάψω όπως το είπε και μετά λέει " όχι θα το κερδίσω ξανά "

1 Like

Τί έπος είναι αυτό;;;

1 Like
4 Likes

Φέρτε Ντιφάλα ρε παιδιά να κουμπώσει και τίποτα σούπερφουντς μπας και στρώσουν οι τελικοί.

3 Likes

Ρε τι πλάκα σήμερα…

2 Likes

Καλή φάση ο γάβρος #859

1 Like

2013 upside down

1 Like

Νιώθω πολύ οπαδός που θα το πω , αλλά θα το πω

Με φτιάχνει πολύ ο Κανααν που είναι trash talker ( που στο τέλος του αγώνα πρώτα κάτι του λέει ο Γκριγκονις αλλά δεν τα αφήνει κιόλας να πέσουν κάτω )

Και γενικά θα στεναχωρηθω που όπως φαίνεται θα φύγει, έχει ψυχή , νιώθει , παλεύει στην άμυνα και την βρίσκει με τα μεγάλα ματς . Με τα όποια ελαττώματα του

Δε νομίζω να τον αντέξω άλλη μια χρονιά… πραγματικά μέσα σε 2 χρόνια δεν ξέρω αν φτάνουν διψήφιο αριθμό οι πραγματικά καλές του εμφανίσεις. Αν δεν του πάει το σουτ δεν υπάρχει άλλος τρόπος να απειλήσει. Τον υπεραγαπώ αλλά δεν τον αντέχω άλλο.

Καλύτερα ο Ντόρσεϊ που τον υπεραντιπαθώ, αλλά είναι σχεδόν δίμετρος και είναι καλύτερο κορμί αν βρεθεί στις περιστροφές δίπλα σε έναν ψηλό. Είναι καλύτερος με τη μπάλα στα χέρια, με καλύτερο drive και γενικότερα έχει περισσότερους τρόπους να απειλήσει όταν δεν του βγαίνει το σουτ.

1 Like

Κλειδωστε το.

2 Likes

Εχει στραφει στα court seats, δειχνει στην πλατη του τον Γκριγκονις και λεει στον κοσμο “i fucked him” ή καπως ετσι. Ηταν μετα απο ενα τριποντο στα μουτρα του απο τη γωνια. Πολυ γελιο.

Με τη διαφορά ότι προέρχεται από τραυματισμό και δεν ξέρουμε πως θα είναι κι αυτός, αλλά τουλάχιστον δεν θα πιάνει θέση ξένου και θα έχουμε επιλογή άλλη. Ο Κανααν πάει ερυθρο νομίζω.

Ρε, θα είμαστε η μοναδική ομάδα που χάνει πρωτάθλημα από 2-0 και μάλιστα για δεύτερη φορά. Πόσο γαμάτοι…νοτ!

Τέλος, διάβασα καλά πως δεν υπήρχε κλιματισμός στο γήπεδο;
Ξεφτιλίκι επικών διαστάσεων.

Σάσα, γύρνα πίσω ρε μπρο.

3 Likes

Μακάρι να γυρίσει, θα δούμε φοβερό μπασκεττου χρόνου. Θα έχουμε δυναμώσει κι εμείς κι άλλο, να έχετε κι εσείς τον παικταρα να βλέπουμε ματσαρες

1 Like

Με εκατέρωθεν ανακοινώσεις lol.
Θέλουμε 2-3 παίχτες και να φύγουν 3-4 μάλλον