Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Συγγνώμη, αλλά μαλάκες είναι όλοι. Κατ’ εμέ, πάντα.

Σίγουρα αυτοί που λέω δεν έχουν την αποκλειστικότητα.

1 Like

Πωπω μαλακα τι λετε.

Λατρευω Καταχνια και δεν τους εχω χασει ουτε μια φορα που κατεβηκαν Αθηνα απο τοτε που βγηκε ο πρωτος δισκος αλλα το φοβομουν, βλεποντας το βιντεακι πιο πανω νομιζω οτι εκανα καλα και ας εχω κανει ηδη πρωτη δοση. Καλα και για τις εικονες στο ΑΠΘ τι να πεις.

Καντε εμβολιο μαλακες θα πεθανουμε ολοι…

3 Likes

Παιζουν και οι Bazooka το επομενο Σαββατο στο Σκοπευτηριο - ελπιζω λογω χωρου να μη γινει αυτος ο χαμος απο πανω.

1 Like

Νέα ημερομηνία για wim Mertens 7 Ιουλίου.
Τον είχα δει λίγο προ κορονοιου την τελευταία φορά που είχε έρθει και ήταν εξαιρετικός.
Από τεχνοπολη σε συναυλία καθημενων δεν έχω τόσο καλή εμπειρία αλλά αν ειμαι Αθήνα θα πάω. Κομπλέ και οι τιμές

Τωρα δε νομίζω ότι είμαι σε σωστό νήμα, αλλά πήγα στο Gimme Shelter Film Festival στην Τεχνοπολη. Εκτός του ότι το ροκιουμένταρι για τον Lynott και τους Thin Lizzy ήταν εξαιρετικό, είδα/άκουσα Remember Lizzy. Συγκίνηση, live ξανά έπειτα από 19 μήνες :heart_eyes: :heart: :notes: :guitar: :drum:

9 Likes

Έ… Έ… Έρχονται…

Μειντεν;

ιδέα δεν έχω. βαριόμουνα χτες και είπα να κάνω λίγο χαβαλέ!

3 Likes

1 Like

Επιστρέψαμε δυναμικά στις συναυλίες. Ήθελα να πάω προχτές αλλά τελικά λόγω καύσωνα προτίμησα να πάω για απογευματινό μπάνιο.

Μια χαρά σήμερα οι Suicidal Angel’s. Μας χρειαζόταν!

3 Likes

Τους ξεχασα γαμω τις δουλειες μου. Μιλα, λεγε, ακουμε.

3 Likes

Ενδελέχεια/Υπογεια/Magic de spell χθες, live μετά από 2 χρονια…

1 Like

fixed

2 Likes

Είδα ViC σήμερα Κοζάνη στην ακουστική περιοδεία. Με λίγα λόγια γάμησαν πολύ καλοί

9 Likes

9 Likes