Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Εδώ το διαφημιστικό της Made of Stone.
Ωραία και τα σαπόρτ.

2 Likes

ρε ερχονται και οι DakhaBrakha!!! Χαμπαρι δεν πηρα

Τετάρτη 7 Δεκεμβρίου 2022
Αμφιθέατρο Ιωάννης Δεσποτόπουλος, Ωδείο Αθηνών, Αθήνα

Πέμπτη 8 Δεκεμβρίου 2022
Principal Club Theater, Θεσσαλονίκη

Μεγάλη χαρά για Messa :love_you_gesture::love_you_gesture::love_you_gesture:

4 Likes

2 Likes

Ειναι οντως ψηλότερα.

Ε τότε δεν νομίζω να σηκώνει γκρίνια ως προς τις τιμές τουλάχιστον προς την εταιρία. Προσέξτε όσοι πάτε μόνο γιατί σίγουρα θα παιχτεί αρπαχτή στις θέσεις όπως με maiden

1 Like

Προφανως δεν σηκωνει γκρίνια. Ειναι απο τα hot ονοματα της εποχης

περίμενα χειρότερα προσωπικά

Θα περάσουμε πολύ καλά. Πάρα πολύ καλά.

1 Like

Αλητεια σκληρη στο Ρομαντσο !

1 Like

https://www.rocking.gr/news/williams-returns-athens-rockwave-festival-2023/40894

Δεν θα παει καλα με αυτες τις τιμες.

Παρομοιες με του 2015 ειναι οι τιμες γενικης εισοδου. Οι αστειοτητες ειναι με τα “μπροστινα”, που στο σχεδιαγραμμα μαλιστα φαινεται να καταλαμβανουν τον χωρο απο μπροστα στη σκηνη μεχρι πισω απο την κονσολα. Το λαιβ αυτο ομως απευθυνεται σε μεγαλο βαθμο σε ανθρωπους που πανε σε πολυ λιγες συναυλιες τον χρονο και αυτο προφανως λαμβανεται υποψη στην τιμολογηση.

2 Likes

Θα τραγουδήσει και στο Κατάρ σε 6 μέρες!

Είχε δροσούλα χθες βράδυ οπότε τι καλύτερο από ένα extreme live στο Temple όπου το νέο black/post metal σχήμα EUPHROSYNE παρουσίασε την πρώτη του δουλειά “Keres”.

Εξίσου δυνατά ήταν και τα δύο support σχήματα όμως, οι εντελώς φρέσκοι KIVA που με 4 συνθέσεις σε 35 λεπτά με άφησαν με το στόμα ανοιχτό και ελπίζω σύντομα να ηχογραφήσουν κάτι και επίσημα (εκπληκτικά t-shirts παντως!) αλλά και οι ήδη γνωστοί sludge/extreme post MASS CULTURE που έδωσαν πόνο στα 40 λεπτά που είχαν στη διάθεση τους (σούπερ και τα νέα κομμάτια).

Βιντεάκια:
KIVA – from the ego of our ancestors @Temple

MASS CULTURE – του φόβου η φωνή @Temple

EUPHROSYNE – when my fears conquered all @Temple

8 Likes

4 Likes

Eχει Wolfheart στο Τemple το προσεχες Σάββατο. Θαρρω δεν πήρε το μάτι μου να αναφέρεται καπου.

5 Likes

Αχαστοι οι God Is The Astronaut.

Τους ειχα δει εδω που ειμαι την τελευταια φορα που ειχαν ερθει, και ειπα στον εαυτο μου οτι θα τους βλεπω καθε φορα που ερχονται πλεον. Και εισιτηριακι μια χαρα στα $35-40 αν θυμαμαι καλα, οχι κατι κατοσταρια και διακοσαρια που χρεωνουν κατι αλητες.

Μετά την απίστευτη εμφάνισή τους στο Release Athens 2019, μαζί με τον αγαπημένο τους Iggy Pop και τους James, οι Shame έρχονται ξανά στην Αθήνα, την Παρασκευή 9 Δεκεμβρίου, στο Fuzz Live Music Club!

Μια συναρπαστική βραδιά γεμάτη post–punk ενέργεια, ένταση και δυναμισμό.

1 Like