Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Δώστε του άλλες 3 καρδούλες να φτάσει τις 50 για να ξεπαρθενιάσει το αντίστοιχο badge ο Παργαλάτσος (του)

4 Likes

την πεντηκοστη καρδουλα πρεπει να τη δωσει ο @Leper_Jesus
(ως χρηστης που δεν εχει καρδουλωσει ποτε κανεναν)

6 Likes

@Leper_Jesus

4 Likes

13 Likes

Αχαχαχα, τα έφτασε τα 50 και χωρίς εμένα.

3 Likes

You had one job…

8 Likes

Το χθεσινο ρεζιλικι δεν ξεγραφεται με ενα απολογητικο mail παπατζηδες . Αχρηστοι.

Στα της συναυλιας. Προσωπικα μου αρεσε παραπανω το 1ο support απο το 2ο.
Therion, ωραιο setlst, αλλα ρε γαμωτ δεν με κολλανε καποια τραγουδια με τη φωνη του Vikstrom.
Υ.Γ Ωραια γυναικα η rosa :star_struck:lia

1 Like

Τραγική η απάντηση της παραγωγής. Γελοίοι.

Ανέβασα μερικα όπως υποσχέθηκα:

To Mega Therion:

Lemuria:

The Rise of Sodom and Gomorrah:

Κι ένα guitar solo:
https://youtube.com/shorts/0_lUjNAZZdI?feature=share

8 Likes

Θεα, ανεβασες 3 απο τα αγαπημενα μου τραγουδια τους. Πω πω, παντως ακομα και με το μπουκωμενο μπασο στην ηχογραφηση σου, μπορει κανεις να καταλαβει οτι ειναι απιστευτα δεμενοι και εχουν φωναρες ολοι τους ρε συ. Με βαση αυτα που διαβασα, δεν ζηλευω, αλλα σιγουρα στεναχωριεμαι που δεν τους εχω δει ποτε.

Τιποτα απο γοτθικη Καβαλα εχουμε?

58 οι καρδουλες στο σεφερλιδικο αστειο, και κανω summon τους @kbil και @plex27 να τις κανουμε 60, εκτος κι αν ειναι λιγο ξινοι (!)

1 Like

Χωρίς να μιλάω για τον φίλτατο plex, όχι απλά λίγο

5 Likes

Δυστυχώς αυτά έβγαλα μόνο! Αλλα ναι, άξιζαν τελικα, δεμένη μπάντα και φαίνονταν να το διασκεδάζουν πραγματικά. Και ωραία επαφή με το κοινό.

1 Like

Ειναι μεγαλο πραγμα η αυτογνωσια :smiling_face_with_tear:

2 Likes

Ρε μαλάκες, εγώ δεν ήξερα καν ότι υπήρχαν 60 ενεργοί users. 25-30 μας έκανα.

Μόλις συνειδητοποίησα ότι ο Παργαλάτσος μου γάμησε ένα από τα τρομακτικότερα εξώφυλλα στο metal, θα το διαβάζω πάντα to mega sympetheriοn τώρα. :disappointed_relieved:

12 Likes

63 σίγουρα, είναι 61 οι καρδιές, ένας ο Παργαλάτσος που δεν μπορεί να βάλει καρδιά στον εαυτό του κι ένας εσύ :sunglasses:

2 Likes

Μεχρι να βαλει εστω μια καρδια ο Λεπρος, ειμαστε 62 τουλαχιστον.
Θα θεωρειται ανενεργος :smiling_imp:

1 Like

Ρε παιδιά αφού ήρθανε πολλοί καλεσμένοι των συγκροτημάτων ρε παιδιά που να χωρέσουν ολοι

1 Like

Γιατι ξυνεις πληγες, το ειχα απωθησει αυτο. Την αλλη φορα να κανουν συναυλια για τους καλεσμενους και τα media κι εμεις απλως να πληρωσουμε το εισιτηριο, γιατι οχι, ε;

1 Like

Εγώ συμφωνώ. Δεν θα βάλουμε τώρα τους καλεσμένους να πληρώσουν από την τσέπη τους.

Με βάση τα στατιστικά στο users, οι χρήστες που έχουν κάνει έστω ένα ποστ αυτή τη βδομάδα είναι 128, αν αυτό είναι ένα μέτρο (χοντροκομμένο) για το πόσοι είναι οι (έστω και όχι απαραίτητα πολύ) ενεργοί χρήστες του φόρουμ. Μέχρι το νούμερο 100 κιόλας οι περισσότεροι είναι αυτό που λέμε οι συνήθεις ύποπτοι.

Το γλεντησαμε λίγο το τοπίκ βέβαια, σκατα στο Λώρη είναι το συμπέρασμα!

2 Likes

Glory στο Λώρη

5 Likes