Διάφορες συναυλίες χωρίς topic

Ο Πιερρακακης την έφτιαξε τη database; :stuck_out_tongue:

5 Likes

Λώρης ο μπαμπάς σας αλλόθρησκοι.

«Προκειμένου να εγγυηθούμε ότι η παρακολούθηση της συναυλίας θα γίνει με απόλυτη ασφάλεια (κάτι που αποτελεί πάντα την πρώτη μας προτεραιότητα), χρειάστηκε να επιτραπεί η είσοδος στο χώρο του terravibe σε συγκεκριμένο αριθμό θεατών, γύρω στους 40.000 μόνο, και πάντα με ισχυρή σύσταση να ΜΗΝ συνδυάσουν κλασιμο & γυμνή φωτιά, ενώ στους υπόλοιπους οπαδους μόνοΝτιΑννο επιστράφηκε το αντίτιμο του εισιτηρίου σε διατακτικές για τις μίνι καντίνες street food εξωτερικώς του χώρου της συναυλίας»

Με εκτίμηση,
X καριολης, ΝΥΝ γαμιολης, ΕΣΑΕΙ σκατοφτυαρο

7 Likes

Πειτε τώρα, ειλικρινά… Το 2ο support συγκρότημα σας άρεσε; όλα όσα έπαιξαν μου φάνηκαν ίδια :confused: σορρυ

Δεν ήμανε χτες (πάλι καλά τελικώς). Τους έχω δει δύο φορές, η καλυτερη μακράν το καταιστικό live στο Ρόδον back in the day με support Order of the Ebon Hand (και διασκευή “I won’t dance”). This being said, ο καλύτερος lead vocalist ήταν ο τρελός Snowy Shaw, θεότητα.

Συμφωνω σε αυτο, ο ανθρωπος ειναι γεννημενος performer και εξαιρετικος καλλιτεχνης/μουσικος σε ολα οσα καταπιανεται. Αλλα νομιζω οτι ο Leven ηταν πραγματικα φαινομενο απο πλευρας φωνης και επιδοσης στα τραγουδια της μπαντας, τουλαχιστον ως την εποχη που εφυγε. Ο Vikstrom μού ειναι πολυ αγαπημενος, αλλα εδωσε ενα διαφορετικο στιλ τραγουδιου στο συγκροτημα και του το δινω σαν παρασημο. Γενικως παντως, ο Κριστοφερ ξερει να βρισκει ταλενταρες, ειτε μουσικους ειτε τραγουδιστες.

3 Likes

Mats Leven καλύτερη χροιά στο σύμπαν. Το γρεζι στο Son Of The Staves Of Time με κάνει να ανατριχιαζω χωρίς καν να ακούω το τραγούδι, απλά και στην σκέψη. Ωραίος κι ο Snow, αλλά Leven δεν είναι

1 Like

Μπορεις να μου πεις αν ο δικος μου ο @I_love_metal εκανε κανα λαικ ή κανα ποστ; Τον ψαχνω τον παιχτη

1 Like

Leven φωνάρα, αλλά την “μούρλια” του Snowy λίγοι την έχουν.
Ο άνθρωπος ζει μεπάθος ό,τι κάνει.
Booffon Bloody Booffon

OK I am biased cause he did the Manowar salute at the end of “Thor” : )

1 Like

More photos:

6 Likes

Epica 26/10/23 όχι από Λώρη ευτυχώς.

6 Likes

Αυτό το Floyd τι φαση ειναι; Ελπιζω όχι τόσο μικρό όσο το αλλο…

Αρκει να ειναι ροζ στην διακοσμηση, να φαινεται και πιο μεγαλο…

Είναι το παλιό Piraeus 117 Academy.

1 Like

Ε ναι, είναι Pink Floyd.

Εγω ειμαι φαν Epica οποτε ξετρελάθηκα.Γιατί το καλοκαίρι είχαν αδικηθεί πάρα πολυ απ τις συνθήκες που έπαιξαν στο Release.Στον ίδιο χώρο θα είναι και Guardian λίγες μέρες πριν.

1 Like

Αρκεί να μην το διαχειρίζεται το σκουπίδι ο Λώρης

Απ’ όσο ξέρω, θα το διαχειρίζονται αυτοί που διαχειρίζονται και το Fuzz και που κάνουν το Release. Περνώντας απ’ έξω έχω δει να γίνονται και εργασίες, οπότε λογικά το ετοιμάζουν.

10 Likes

Ονειρο ζωης να τον δω. Τελειο.

1 Like